מסר מערב תקשור – 28.5.14

"…שלומות לכם ילדי, בני האור, כוחות האור מברכים אתכם, כוחות החושך מברכים אתכם, החמלה והאהבה זרועים בידיכם, כוח האלוקים מברך אתכם, היו ברוכים.
אור האלוקים הגדול והנורא מאיר את דרכם של בני אנוש מביא חיים יוצר יצירות הבריאה, אור האלוקים הגדול זורע אור וחושך, יצירה וקמילה, החיים והמוות אחד הם, ברוכים אתם.
אל תחששו, אל תקצינו , אל תתנו לאור הגדול לעצור בעדכם, היו אתם עצמכם ניצוצות אור אלוקי, זוהי המהות שלכם , אל תחששו מפני התהליך אותו אותם עוברים כי זהו הטבע האנושי להתחבר לאור האלוקי הטבוע בו , אין זה רחוק מכם, זו היכולת הטמונה בכול אדם באשר הוא, מקור האלוקים הנמצא בכם, מעצם היותכם בריאות על פני האדמה, משך דורות יצרו בכם יראה ופחד מפני הכוח האלוקי, יצרו חיץ וחידלון בתוך אור הבריאה האלוקי שבכם, נתנו לכם להאמין כי אתם נחותים וקטנים ורחוקים מכוח האל, אל תחששו מהעוצמה שבכם, אפשרו לה לגדול, להתעצם, להיות אור הבורא שבתוככם. אין זה נמנע מתוך הוויית המציאות אלא יצור בכם כוחות מחודשים לברוא מציאות מחודשת, נעלה לתעלתכם הגבוהה ביותר. כוח האלוקים הוא הכוח הטמון בכם, האמינו, האמינו ביכולת שבכם, ביכולת הפשוטה ליצור קשר נקי וישיר עם כוחות הבריאה שבכם, אלוקים אינו זר לכם, אתם הוא ניצוץ אלוקי טהור על פני האדמה, האמינו בכך, אני הוא המדבר אליכם, מתת אלוקים זכה, היו ברוכים, היו נעלים, על כן היום אין אנו מוסרים לכם דברים אלא מאפשרים לכם להיפתח ולשאול , ליצור את הדו שיח, כל תשובה שתירצו תגיע אליכם, את תפחדו,היפתחו, הרפו, שאלו ואנו נענה לכם מתוך אהבה טהורה,
למי שיש שאלה שישאל…
שאלה : האם אפשר לשאול שאלות אישיות?
תשובה: בגדול זה אפשרי אך הם מעדיפים שאלות יותר על תובנות העולם
שאלה: האם יש עוד ישויות כמו בני אדם מחוץ לכדור הארץ?
תשובה:כמובן, והם רבים מכם, עולמות מפותחים ונעלים וישנם גם מקומות בהתהוות, עולמות בתודעה נמוכה יותר מבני אדם.
שאלה: האם כדאי לנו לבדוק את המהות , היעוד האישי שלנו בקאשי רקורד של האדם, האם זה נכון שכל אדם יתמקד שיעוד הפנימי שלו? האם זה יהיה נכון לנו להבין את הידע האגור שם, האם זה יזרז את התהליכים החיוביים באנושות? בכלל או בפרט?
תשובה: כיון שכל בני האדם מחוברים ברשת אחת מאוזנת ונקייה,הידע הנעלה קיים בכולם,לכן אם בשאלה מדובר על תהליך אישי או תהליך קולקטיבי זה לא משנה כי זה אחד.
האם נכון לו לאדם להתחבר למהות הפנימי שלו, לידע הפנימי שלו הנעלה , כמובן שזה נכון כיון שידע זו אנרגיה, ככל שתורידו ידע מבורך יותר ,נעלה יותר, אנרגיה טהורה יותרת יזרום למימד הארצי, אנרגיה זו מועברת מאדם לאדם, מאדם למקום, מאדם לסביבה ומטהרת את הסביבה שלו, לכן ככל שאדם יחקור ויתעלה ויתחבר לכוחות הנעלים שלו הוא יביא רק טוב, אין חשש בתהליך הזה. כמובן שמדובר בתהליך אישי של כל אחד ואחד לפי ביכולת האישית שלו, היכולת דומה לכולם זה תלוי ברצון האישי ואין זה סותר את הדארמה ( היעוד הרוחני ) האישית של כל אחד על פני כדור הארץ, האדם לא בא רק ליעוד אחד אלא לכמה, ככל שהוא יסגור קארמות, ככל שהוא יסגור מעגלים כך יפתח יעודים נעלים יותר, זה לא שאדם בא לעולם הזה ליעוד אחד, היעוד הוא אינסופי, ככל שאדם מאפשר לעצמו להיפתח ליותר אנרגיה כך היעוד שלו מתרחב מיעוד אישי ליעוד קולקטיבי. ואל תחששו מהתהליך הרוחני, הוא רק נעלה, הוא רק מתרחב, הוא רק מעלה אתכם, למעשה כל היעוד הפיזי שלכם על פני כדור הארץ הוא במהות שלו יעוד רוחני.
שאלה: איך מנקים אנרגיית פחד?
תשובה: לאנרגיית פחד יש הרבה אפיונים, יש לה הרבה מקורות, אין אנרגיית פחד אחת, ראשית צריך למצוא את המקור לסוג אנרגיית הפחד, ישנם פחדים פנימיים של האדם , ישנם פחדים קארמתיים שבאים מאנרגיות קדומות שאינן קשורות אליו על פני כדור הארץ, ישנן אנרגיות פחד חיצוניות שמשפיעות על האדם וסוגרות אותו, ישנן אנרגיות פחד עליוניות שבאות מתוך מהות הנשמה , ישנן אנרגיות פחד שבאות מתוך ישויות אחרות ומושלכות על האדם עצמו, ראשית יש לזהות את מקור הפחד ואז ניתן לטפל בו, האם מדובר בפחד קדמון של הנשמה? האם מדובר בפחד עכשווי? האם מדובר בפחד חיצוני? הדרך הטובה ביותר להשתחרר מהפחד להתחבר לאנרגיית השמחה, ככל שיש אנרגיית שמחה גודלה יותר בתוך ההוויה הארצית הפחד נכבה ונעלם, אנרגיות השמחה הן אנרגיות אהבה, האהבה היא האנרגיה הגבוהה ביותר המנטרלת את אנרגיות הפחד, אין מדובר על רגש של אהבה אלא על אנרגיית אהבה, ככל שאדם מתחבר לאנרגיית אהבה גבוהה יותר הפחדים מתמוססים ומתאזנים, אנרגיית האהבה מנטרלת את אנרגיית הפחד כיון שאנרגיית הפחד היא מהאנרגיות הקדומות הנמוכות ביותר, ההרסניות ביותר לאדם.
שאלה: איך יוצרים אנרגיית אהבה?
תשובה: לא יוצרים, מצנרים אנרגיית אהבה, אנרגיית אהבה היא אנרגיה המגיעה ממקור הבורא, ממרכז הנשמה,, ישנן דרכים רבות להתחבר לתדר האהבה, זה לא רגש זו אנרגיה, היא זורמת אליכם בכל רגע דרך מהות הנשמה המזינה אתכם, ישנן דרכים רבות להעצים ולהתחבר לאנרגיית ריפוי זו , השאלה אם את שואלת לגבי עצמך או לגבי אחרים כיון שהתהליך הוא תהליך אישי שרק האדם יכול להירפא ממנו, השאלה אם מדובר על תהליך אישי של האדם לרפא את עצמו או לגבי ריפוי אחרים כיוון שתהליך ריפוי הפחדים הוא עצום ועמוק ביותר. הם אומרים כי הדרך תתגלה בפנים, אל תדאגי.הדרך שנכונה לך תתגלה בפניך.
הם אומרים כי אנרגיית אהבה זורמת כל הזמן למימד הארצי אבל היום הרבה מהמחשוב והתדרים השונים משבשים את האנרגיה הזו , את התדר והעוצמה שלה, לכם להרבה אנשים יש הרבה חסך באנרגית אהבה וזה מביא הרבה אנשים למקום של הרבה עצב, עצב במובן של תחלואה , של חסך, חוסר פנימי, ולכן יש חשיבות להתנתק מידי פעם מהמימד הארצי ע"י תרגילים, מדיטציות, מה שאנחנו עושים כרגע, זה מאוד חשוב להטען באנרגיה של אהבה,הם אומרים שגם הסמלים עובדים, יש כל מיני כלים, סמלים, מכשור, לא משנה מה ,שעוזרים לנטרל את האנרגיה ולא מדובר רק על קרינה אלא מדובר על מיסוך שאנחנו יוצרים לגוף במימד הארצי וזה יוצר לנו חסך באנרגיות רוחניות, לכן כל הכלים שאנחנו שמים לנטרול קרינה זה לא רק לקרינה זה בעיקר לעזור לגוף להתחבר לאנרגיות רוחניות, הם טוענים שזה יותר חשוב אפילו מחמצן, הגוף לא יכול לחיות ללא זרימה אנרגטית שזורמת כל הזמן לגוף .
שאלה: איך משתמשים בסמל, האם צריך לענוד אותו?
תשובה ף יש אינסוף דרכים להשתמש בסמל אבל חשוב להבין כי לא מדובר בתמונה עצמה אלא בהתכוונות באנרגיה שהיא מובילה, לכן בכל צורה שבה תשתמשו בסמל, בין אם תענדו אותו, תיצרו אותו, תציירו אותו, תמדטו אותו( מלשון מדיטציה ), כל דרך יכלה להיות מצוינת, מה שחשוב זה להתכוונן למהות הסמל, לבקש ע"י המחשבה שלנו, דרך התמונה, דרך הציור, דרך ההתבוננות, אנחנו מתחברים לתדר , לאנרגיה של הסמל. ולכן זה לא עוזר סתם ללבוש אותו אם אין התכוונות, אדם צריך להיות מודע במה הוא משתמש, סמלים הם מפתחות, של כוח, חייבים להבין אותם כשעובדים איתם. הם אומרים לי את זה גם בהקשר של הסמלים לגבי הצלחות שאני רוצה לעשות איתכם, אני צריכה לבחור טוב , טוב ,את הסמלים, או אתם צריכים לבחור טוב, טוב את הסמלים.
שאלה: יש היום כל כך הרבה סמלים איך יודעים מה הסמל הנכון ?
תשובה: האדם הוא מורכב, יש לו אנרגיה מורכבת, לכל סמל יש משמעות לזמן נתון למצב נתון,ולאדם המיוחד, לכן יש הרבה סמלים מכיוון שהם באים לשרת הרבה מצבים והרבה תדרים של אנרגיה אנושית. וגם יש הרבה סמלים בהתעוותו עם הזמן, מה שחשוב שאדם יתחבר לסמל האישי שלו, צריך להרגיש מה נכון לו ומה הוא עושה לו, עם הזמן הסמלים משתנים כיון שהאדם גם יוצר שינוי ,סמלים הם כמו קודים , כמו צופן שמצנר תדר מסוים של אנרגיה לאדם, אנרגיה של בריאות, של שמירה, הגנה, או כל דבר שנבקש, אבל צריך מאוד להיזהר לא להשבות בכוח של הסמל, ולא להשתעבד לו, להבין כי הסמל הוא רק מפתח, אין לו כוח ללא תודעה אנושית,הכוונה היא שאנשים הרבה פעמים מחפשים קיצור לעבודה עצמית וחושבים שאם ישימו סמל אז התהליך יקרה, זו הסכנה בסמלים.בהפשטה שלהם, בזילות שאדם יצור להם. יש להבין כי לסמל אין כוח ללא תודעה רוחנית. התודעה של כל אדם היא אינסופית ואדירת כוח, צריך להבין זאת. אל תזלזלו בכוח האנושי, כוח הבריאה הוא כוח יוצר, כוח מרפא, כוח אלוקי טהור.
הם אומרים שהם נהנים מכם, סוף, סוף אתם מדברים …
שאלה: יש להם כלים לתת לנו, לעזור לנו להתכוונן?
תשובה: הם אומרים שכן, מבקשים מכל אחד לעצום את העיניים ולהיכנס להרפיה.מבקשים מכל אחד לדמיין שיש קופסא מולו, לפתוח את הקופסא, בתוך הקופסא יש פתק תיקחו את הפתק ותפתחו אותו, יש בו ציור של סמל אישי, זה סמל למפתח התודעה שלכם , תודעה אישית, תזכרו טוב את הסמל, תציירו אותו, תשמרו אותו לכם, קחו לכם את הזמן להתחבר לסמל האישי שלכם, אם אתם לא רואים פשוט תדעו. תתמקדו בתודעה הפנימית שלכם ותקבלו איך נראה הסמל האישי שלכם.הם אומרים כי את הסמל האישי שלכם תשימו בצ'קרת התקשור ( בין עין שלישית והכתר).הוא הפתח , הוא יתחיל לכוונן אתכם לתקשור.
שאלה: האם יש לכם כלי נוסף עבורנו, לדוגמא לרפואה?
תשובה: הם אומרים כי יש הרבה כלים אבל אחד , אחד, יש לך כלי מאוד חשוב שקיבלת כרגע , אל תרוצי, את צריכה ללמוד אותו , החוכמה לא לאסוף כלים אלא לדעת להשתמש בהם…
הם אומרים משהו אחר, משהו לגבי חג שבועות שמגיע.
בתקופה הזו , המצב שבו נתנה התורה, מתן תורה, זה המצב שבו נוצר חיבור בין האנרגיה האלוקית ברמה הקארמטית של הכלל לא רק ברמה האינדיבידואלית של היחיד אלא של הכלל ,נוצר איחוד וחיבור ברמה האנרגטית של האדם, לפני כן היו תקשורים ברמות האישיות של האדם אך במצב הזה המשמעות של החיבור במתן תורה הכוונה שנוצר חיבור ישיר בין האנרגיה האלוקית ברמה המאוחדת של בני אדם בקארמה הכללית , יש קארמה קולקטיבית ויש את הקארמה האישית של האדם , המשמעות היא שזה זמן מאוד חשוב לתיקון חברתי, לתיקון קולקטיבי כי לא מדובר רק על תהליך אישי של האדם מול המקור הרוחני שלו אלא מדובר גם על תיקון ברמה הקולקטיבית ברמה של עם מול הקארמה הקולקטיבית ואי אפשר לברוח מזה.יש לאדם מחויבות לכלל הוא לא רק אינדיבידואל , הוא אחד מתוך רבים, כל תיקון ברמה האישית יש לה השלכה לרמה הקולקטיבית וכל תיקון ברמה הקולקטיבית משפיעה על האינדיבידואל, על האחד, הם שני מעגלים מחוברים, והחג הזה מסמל את המחויבות החברתית שלנו, את המחויבות אל הכלל, הוא אומר שהיום הרבה אנשים לא מספיק מחוברים אליו ( לכלל ) אנחנו יודעים שיש מחויבות חברתית אבל לא עושים מספיק. אנשים צריכים לקחת על עצמם יותר מחויבות חברתית, יותר לתרום לכלל , לעזור לכלל, להיות מודע לכלל, לקחת אחריות על הכלל, התהליך היום ברמה החברתית יצר הרבה ריחוק, ניתוק ,ההתמקדות של האדם בתוך עצמו בלי הבנה שתהליך רוחני ללא תהליך סביבתי לא יכול להמשיך. הם מבקשים אתכם להתחייב לעשות מעשה, דבר אחד לפחות שלא יהיה לתעלתכם האישית אלא יהיה לטובת הכלל , לאחר, לא ברמת האגו שאתה עוזר לאחרים אז אתה עוזר לעצמך כי אתה מרגיש טוב , זה ברמת האגו וזו לא עזרה. עזרה אמיתית היא עזרה ללא תנאי וללא תלות. לדעת לתת מהמקום הנקי ללא שום צורך בקבלה, זוהי נתינה נכונה. נתינה נטולת אגו, נתינה נטולת תלות, הם אומרים שזה דבר שיביא לריפוי פנימי אם שאלת על עוד דבר שייתן ריפוי פיזי, ריפוי פנימי זה לדעת לתת לכלל.להתחייב לנתינה לאחר.זה נשמע לנו לא קשור אבל זה מאוד חשוב וזה מאוד חשוב ברמה הרוחנית. הם מברכים אתכם בחג אביב מלא אור ואהבה. הם אומרים שתזכרו כי נתינה ללא תנאי וללא תלות היא הברכה הנעלה ביותר לאדם.לא לתת כדי לקבל אלא לתת ללא תנאי ואז הקבלה מתעצמת. נתינה עם תלות אינה שווה דבר מכיוון שהיא יוצרת קארמה ויוצרת חוסר, כי אדם שמקבל מחויב לתת חזרה. אפילו אם הוא לא מתבקש פיזית מבחינה אנרגטית הוא נהיה חייב, נפתח חשבון, נפתחת מחויבות בין נשמה לנשמה, תלמדו לאהוב ללא תנאי, תלמדו לתת ללא תנאי, תלמדו לשמוח ללא תנאי, היו ברוכים, היו נעלים… הם אומרים שעבודה בקרמיקה היא רעיון טוב כי ( לא בשביל הכלים) עבודה בחומר , באדמה עוזרת להתקרקע , זה תהליך מאוד חשוב לתקשור הוא התקרקעות, התחברות לפיזי , לאדמה, אחרת התקשור לא יהיה מאוזן, לכן יש חשיבות מאוד גדולה לעבודה עם קרמיקה, עם חומר, עם אדמה. כדי שהתהליכים יהיו מאוזנים יש חשיבות בהתחברות לפיזי, לא להתנתק מהמימד הארצי, להיות מקורקעים.לכן הם נתנו לנו את התרגיל של שקרת הבסיס לשים שם את התמונה הנעלה שאנחנו רוצים להגשים, יש חשיבות מאוד גדולה לעבוד על שקרת הבסיס בתהליך הרוחני. הם מברכים אתכם, היו ברוכים.