מסר לשנת 2012 קריון

תקשור עם קריון מערב מדיטציה

"…רבות נכתב על שנה זו , כתבים רבים אשר יצרו פחד גדול בלב האנשים, חששות מפני המתרחש. פחד זה יוצר כוח השואב אנרגיות מהאנשים ויוצר ירידה ברמה האישית וברמה הכללית. אנרגיה כבדה רובצת …כוח החוסם את האור האלוקי ויוצר חיץ ומחסום… זוהי שנה של שינוי, של הפוכות רבות, טרנספורמציה בכל הרמות- במימד הארצי הקולקטיבי ,במימד האישי- הפיזי, רגשי ,מנטאלי וברמה הישותית נשמתי.
זהו תהליך המתרחש כבר מספר שנים באטמוספרה האנושית. תהליך זה בא לזקק, לטהר ,ליצור שינוי ופתיחה לקראת האפשרות למעבר למימד הבא.
דברים אלה סתומים בעינכם כי אינכם יכולים לראות זאת, התדרים משתנים והוויברציה האנרגטית משתנה בקצב שלה. המשמעות באה לידי ביטוי במימד הארצי ע"י סוגים שונים של תהפוכות- פיזיים ורוחניים.
נוצרים גם שינויים גנטיים. שינוי התדרים באנרגיה של החומר יוצרים חוויה מאוד עמוקה אצל אנשים זאת כדי להתחבר מחדש לתדרים המקודשים. אנשים חווים זאת ע"י חוויית בלבול, קושי, מחלות ועוד… היכולות הרוחניות של האנשים לראיה על חושית תגדל- אך במצב הקיים לא כל בני האנוש מוכנים לקבל את המציאות החדשה. כוח התודעה יהיה חזק יותר, מהיר יותר. המחשבות ישפיעו על יצירת מציאות חדשה בצורה מהירה יותר.
רוב האנשים עדין אינם מוכנים לשלוט על כוח התודעה שלהם, הפחדים היוצרים מציאות מחודשת יכולים ליצור כאוס גדול בעולם.
אנו בתקופה מאוד מסוכנת ,בה הטוב והרע מאוד נפיצים, מאוד מהירים. בני אנוש צריכים להירגע כדי לעבור את השינוי בצורה הנכונה ביותר. אם הפחד יגדל תרבה פגיעות בעולם ע"י מלחמות, הרג והרס.
אנו צריכים לראות את השינוי הקורה סביבנו כשינוי מבורך, אך רבים עלולים להמיר את השינוי להרס ואבדון.
ההרס בא מלמעלה והאדמה לא תשתוק. אנרגיית מים ואש- ברמה הארצית תתבטא ע"י רעידות אדמה , הצפות, סערות, שיטפונות קשים. שנה זו תהיה שנה תזזיתית , שנה של תהפוכות, שנה של סערות – חשוב לשמור על השקט הפנימי כדי לעבור את התקופה בקלות. חשוב לדעת כי הכאוס חיצוני .אסור לתת לו להיות פנימי. חשוב לשמור על שלווה, על עצמה פנימית עד יעבור זעם, אז תשקוט הארץ. זהו מצב של בריאה מחודשת, לא תהליך חוצני, אלא תהליך ארצי הקשור לבני אנוש במימד האדמה.
הסבר נוסף של רותי- זהו תקשור שונה מהרגיל, זו אנרגיה אלוקית אבל איני יודעת מי מעביר את המידע. זוהי שפה שונה ואנרגיה שונה מהתקשורים הרגילים…
החשוב במסר – לא לפחד מהשנה הזו. זוהי שנה מבורכת ראו את הגשמים שהיו החורף – שנה גשומה ומבורכת.חשוב לשחרר את הפחדים מהנבואות והתקשורים השונים שניתנו.חשוב מאוד השנה לשמור על שלווה פנימית. יהיו שינויים ברמה האישית,כלכלית, חברתית, מדינית ועוד… אך הם שינויים חיוביים ולא שליליים. אנו נמצאים בקו דק בין צמיחה לנפילה. כאשר איכות התודעה לא חזקה מספיק כדי לשלוט על המציאות נוצר פער בין המחשבה והגשמתה במציאות.זה מצב השומר עלינו מלהגשים את המחשבות השליליות שבנו. אם כוח התודעה יתחזק, יצירת המציאות תושפע מאוד מאיכות המחשבות שלנו. לכן, מאוד חשוב להיות במחשבות חיוביות כדי שדברים חיוביים יקרו .
אנו צריכים לזקק את הגוף כדי להיות מסוגלים לספוג יותר אנרגיה, לכן, נדרש שינוי גנטי ברמה האטומית – זהו שינוי גם ברמה הפיזית ,מבנה החומר הגשמי, וגם ברמה התאית של גוף האדם. שינוי זה נוצר כדי שנהיה מסוגלים לקבל את שינויי התדרים המחודשים. נוצרת בנייה מחודשת של כל מבנה החומר הארצי, שינויים ברמה של מבנה האטומים, החלקיקים היוצרים את החומר הארצי. נוצרת התאמה לתדרים חדשים.
חשוב להתחבר לשקט הפנימי כדי שהתהליך לא ישתבש ולא יהיה הרסני.
הכול מתחיל לנוע, זהו תהליך שכבר קורה כמה שנים, שינויים ביולוגיים, שינויים פיזיקאליים, שינויים מאוד משמעותיים , יבשות חדשות יקומו וישנות ימחקו. כל זה קורה בגלל שינוי השדה האלקטרו-מגנטי של כדור הארץ.
גם גוף האדם צריך להשתנות והתאים יתאימו עצמם לשינוי המגנטי של הארץ, כך נוצרים שינויי תדרים המתחילים קודם כל ברמת המיקרו ואחר כך ישפיעו על המקרו בעולם.
הכי חשוב להישאר בשקט פנימי, לא להיכנס לפאניקה ולתת לדברים לקרות.
השינויים משפיעים גם ברמה המנטאלית של בני אדם- אנשים נהיים יותר קיצוניים, יותר אלימים, יותר אקטיביים, חשוב לשמור על יציבות כדי לא לשקוע.
זכרו כי כוח התודעה הוא כוח הריפוי החזק ביותר".
( בזמן השיתוף בקבוצה, אחת המשתתפות סיפרה כי היא קוראת את הכתבים של קריון ובזמן המדיטציה היא ביקשה שיבוא לתקשר עימה, לאחר בדיקה קיבלתי כי המסר הזה התחבר אלי ודרכי עבר התקשור עם קריון-
אני מזמינה את כולכם להצטרף לערבי המדיטציה בימי ראשון משעה 20.30 כדי להתחזק ולקבל אנרגיות ריפוי וידע , אפשרו לעצמכם להגיע.
היו ברוכים ואוהבים
באהבה
רותי בן אריה