מסר לשנת 2011

מסר לשנה הקרובה- 2011

"שלום לכם ילדי , ילדי האדמה הצמאים למים ( מים משמעותם ידע), ילדיי הצמאים לידע, להבנה, לשליטה, לקבל תשובות על המצב המתרחש… אנו מודעים לפחד האופף את פני האדמה, מתוך המקום של השתנות, מקום של התחלות, מקום של בלבול.
העולם עובר אתה תקופה של שינוי, שינוי שילך ויגדל, מים רבים יזרמו, שיטפונות, מפלים, רעשי אדמה, תהפוכות של הטבע נותנים את איתותיהם . בשנה זו יגבר תהליך השינוי, מהמורות רבות עוד צפויות בשנה זו ילדיי היקרים, הקושי נוצר בשינוי התדר אשר יוביל לשינויים אטמוספריים, שינויים רבים יקרו בשנה זו, אין זה תהליך קל כפי שחוויתם בשנים הקודמות, תהליך זה ילך ויגבר בשנה הזו.
זה אופיו של השינוי- אנרגיות משתחררות, אנרגיות מתפרצות ויוצרות ניקוי , כפי שבגוף הפיזי ניקוי אנרגטי יוצר מחלות, כך ברמה העולמית ריפוי ייתן אותותיו , שינויים, מהפכים. מצב זה יתבטא בכל מיני צורות, רעשים, רעידות אדמה , התפרצויות הרי געש, שיטפונות, סערות וכו'…
אנו יודעים כי שואלים אתם על ארצכם , כדי לדעת כיצד להכין את עצמכם לקראת השנה הקרבה בארץ הזו.
כיוון שיש בארץ שינויים ומהפכים חברתיים, כלכליים, פוליטיים- שינויים אנושיים שהאדמה עדיין סופגת, שומעת ומקבלת. הארץ תשקוט – הכוונה שכנראה בשנה זו יהיה די רגוע במדינה שלנו- מבחינת רעידת אדמה בשנה הזו.
המצב יהיה יותר רגוע למרות כל התחזיות. השנה ירדו גשמים למרות שאתם חווים את היובש בזמן הזה- הגשמים יבואו. לא תהיה זו שנה מרובת גשמים, אבל גם לא תהיה זו שנה שחונה . יהיו קצת שיטפונות ברמה שאנחנו מכירים בארץ. הגשמים לא יפתרו את בעיית המים בישראל , מבחינה זו השנה תהיה דומה לשנה שעברה. עדין יהיה מחסור חמור במים, הקיץ יהיה קשה , יהיה יבש במיוחד. חם מאוד. יצטרכו למצוא פתרונות יצירתיים לפתור את משבר המים, אוי ע"י הבאת מים ממקורות אחרים. יבוא מים. מחירי המים יהיו מאוד גבוהים, מצב זה יפגע ביבול. יהיה חוסר גדול ביבול חקלאי- גם ברמה העולמית יהיה חוסר גדול בגלל יבולים שייפגעו ויהרסו ושינויים אקלימיים שישפיעו על צמיחת היבול. המחסור העולמי יגרום לעליית מחירים גבוה .
בשנה זו יגדל העימות החברתי, תגדל ההקצנה בין עניים ועשירים, יהיו הרבה תהפוכות חברתיות- פוליטיות שיתגברו בארץ. עדין לא ימצאו את הנוסחה לשלום עם הפלשתינאים, יהיו הרבה מתיחויות גם בצפון וגם העזה- צפויה שנה לא קלה.
תגבר ההקצנה בין דתיים וחילוניים, ימניים ושמאלנים- מערכות יחסים יקצינו, יהיו עימותים פיזיים, תנועות השמאל יתעוררו ויהיו יותר אקטיביים, גם התנועות החילוניות יתחילו להתעורר ולפעול יותר בשטח. מצב זה יוביל לעימותים רבים.
אנו מצטערים כי לא נוכל לבשר לכם כי שנה זו תהיה רגועה ונינוחה, עדין הקושי ילווה אתכם בשנה זו.
היו חזקים וברוכים, דאגו לשלום בתכם. הקפידו להיות באנרגיות גבוהות וטפלו בסובבים אתכם. העצימו את היופי שבכם על כל הסובבים אתכם. היו רגועים ונינוחים והקרינו שקט ושלווה סביבכם, ילדיי, ילדי האור והאהבה . היו ברוכים.
שאלה: מה הגורם לכל מה שקורה כיום?
זעזוע נוצר כתוצאה מהמעשים שלנו, כמו אדם שמטפל לא נכון בגופו- נוצרים כאבים, חסימות ומחלות. כמו ברמה האישית כך גם ברמה הקולקטיבית- במשך שנים הטבע ספג את ההתנהלות ההרסנית של האנושות, האדמה כבר לא יכולה לספוג את העצב והצער שאתם משקיעים בה, זו המחלה של כדור הארץ, מחלה קשה בה כדור הארץ מתנקה. כמו מחלה שמעוררת את האדם לעשות שינוי , לקחת אחריות, לעשות שינוי בתזונה, בהתנהגות וכו'… תהליך זה אמור לעורר, ליצור שינוי ברמה האנושית. במידה והאנושות תיקח אחריות, תיצור שינוי תוכלו לרפא את כדור הארץ. אם לאו מצב זה יוביל להרס וחידלון.
בדיעבד תהליך זה מוביל לתנועות שקמו ומגלות אחריות לטבע. למשאבים של כדור הארץ. האנושות מתחילה לקחת אחריות על מעשיה. אנו מאחלים לכם כי תהליך זה יביא לריפוי הכדור וזיקוק האנושות. שינוי בצורך במרדף חסר ההתחשבות. תהליך זה בא לחנך את בני האדם, לקחת אחריות על הטבע, לשנות את מנהגיהם הדורסניים, להיות יותר רגישים- גם לבע"ח וגם לבני האדם. תהליך זה בא לעורר את האנושות להתחשב בחיות, בטבע, להיות יותר רגישים, יותר איכותיים. עליכם להבין כי אין מדובר כאן בעונש אלא תהליך הנוצר כתוצאה ישירה מההתנהגות האנושית . אנו מאחלים לכם שתמצאו בכם את הכוח ברמה האישית התודעתית וברמה הקולקטיבית.
היו ברוכים.."