מסר למחויבות אישית

מסר למחויבות אישית

"שלומות עליכם בנותיי, כוחות האל מברכים אתכם. ברוכות אתן. ברוכות ישויות ארץ, כוחות אל, נושא שליחות אתם, על תדר האדמה – מקום היווצרות חייכם.מציאות הארץ אינה נטולה מכוח מימוש תודעתי, כוח מימוש התודעה הוא חלק הקיים בכל ישות, בכל מצב הוויה בהן היא נמצאת, הן בכוכב לכת זה והן במציאות חיים אחרים. כוח התודעה הרוחני הוא חלק היצירה הרוחני שבכם. כוח התודעה האלוהי הוא הניצוץ האלוהי, הוא חלק מכן. מדוע אתם פוחדים להשתמש בכוח הבריאה שלכם? אתן ניצוץ אלוקי טהור, בעלות יכולת יצירה אין סופית. כוחות הבריאה מתפשרים דרך כוח התודעה בכם. איכות היצירה שלכם תגדל ותברא מציאות, כוחות הבריאה שבכם יתממשו וייצרו חיים בהוויה, במציאות הפיזית שלכם.כיום בצורה לא מודעת, המונעת על ידי חינוך, אמונות ופחדים אתם חוסמים את כוח התודעה שלכם.אין זה מצב בו אינכם משתמשים בכוח מדוע,אך אתם בוחרים להשתמש בכוח השלילי החבוי בו, בכוח התודעה המונע מתוך הפחד. כל שעליכם לעשות למצוא בחירה מחודשת, ללמוד את השימוש בכוח התודעה,כדי שיזרום מתוך אהבה ולא מתוך חידלון, אל תחשבו שבהתעלמות שלכם ממסר זה אתם מבטלים את השימוש בכוח התודעה. זה לא נכון. הוא משרת אתכם בדרכים האפלות שלכם, הוא בורא לכם מציאות המונעת מתוך הרחמים, החידלון ומתוך הפחד.
אותם ערכים שאתם קוראים להם אגו, אותו חלק אגו לא ניתק מכם. הוא בורא לכם מציאות, הגיע הזמן לשחרר, לוותר, לייצור לכם מציאות של ברכה.
מתי תאמינו כי אתם ראויים לטוב ביותר. מתי תאמינו כי אתם ראויים לאהבה. מתי תתחילו לאהוב את עצמכם. אנו חוזרים שוב ושוב ומעבירים מסר זה לכם. אך, לרבים מכם המילים חסרות משמעות. זה לא מספיק כיום רק לשמוע, לדעת. אתם מחויבים לעשייה.אם לא תעשו כדברנו תאבדו את כוח התודעה שלכם.
ישויות רבות יאבדו את יכולתן מלהתקיים בתוך מימד האדמה. תבינו כי למילה אין כוח ללא היצירה. זו המחויבות שלכם ליצירה במימד הארצי.עכשיו הזמן בו עברתם שלב ברמה התודעתית, הכלל אנושית. העשייה מחויבת כיום. אם לא תתחייבו לעשייה מתוך אהבה וכבוד, יגדל הזעם ויטמיר את אנרגיית ההרס בעולם. אין אנו אומרים זאת כדי להבהיל אתכם, אלה, כדי שתבינו את חשיבות הדברים ואת משמעות המצב שקורה כיום בעולמכם.תבינו מדוע הרס רב יכול לבוא אליכם. זה לא מחויב מציאות. בידכם המפתח לשינוי. כפי שאמרנו לכם בעבר, כל אחד מכם יכול ליצור שינוי תודעתי רב מעלה, אל תצפו לשינוי קולקטיבי כדי לעשות שינוי עצמי שלכם, עליכם לעשות כדי ליצור שינוי קולקטיבי. עליכם להתחייב, עליכם להתחבר לאהבה ללא תנאי, לשחרר את השפיטה, את הציפייה והתלות, לשחרר את הביקורת האין סופית שבכם. חדלו, הרפו, הביטו בטוב שבחייכם ותעצימו אותו. זה לא רחוק מכם, זה כאן ועכשיו. תברכו את היום שלכם, את היום הזה, ומחר שמחו בחלקכם. ראו כמה ברי מזל אתם, התחייבו לזולת, גלו בתוככם איכויות של חמלה האחד לשני. אל תחשבו כאשר אתם עוזרים אחד לשני שאתם נפגעים. תפסיקו להתחשבן. זה לא נכון. ככול שתעזרו יותר לזולת, כך תגדל ההצלחה שלכם. ככול שתחמלו על השני כך, תגדל ההארה בתוכם. ככול שתשחררו את העצב אל השני כך, תגדל השמחה בלבכם.
קבלו את אהבתנו. אהבו את עצמכם. אהבו כל חי. התחברו לשמחה ולחמלה. תוותרו לעצמכם ולאחרים, תברכו את חייכם. ברוכות אתן בנותיי. העבירו מסר זה לכל דורש, הפיצו אור סביבכם. כוח אלוקים מברך אתכם, ברוכות ."