מסר לחנוכה

מסר לחנוכה

"… שלום לכם יקיריי, אהובי , ילדי הנאמנים, שלום לכם יקיריי, ילדי האור.
ביקשתם כי נעביר לכם מסר חיובי, משמח, אור ואהבה נשלחים אליכם ילדי , ילדי האור.
אור ואהבה, שמחה גדולה עוטפת אתכם יקיריי, בחג זה , חג האור, חג של התעלות הבא ללמד אתכם כי מתוך הפרדה גדולה ( תהליך שהיה בעם ישראל בזמנו- תקופת טרום מלחת המקבים ) , מתוך ייאוש וחוסר תקווה אפשר לצמוח, להתאחד ולהביא תקנה. ללמדכם כי גם אם המצב נראה חסר תקנה וחסר אפשרות יש לכם את היכולת לשנות ע"י כוח היצירה וכוח ההצלחה הטמונים בכם. אל תתייאשו, אל תקראו את המציאות כבלתי הפיכה, הבינו כי ע"י התאחדות ניתנת לכם היכולת לשנות את פני הדברים ולשנות את המציאות על פיה. זה כוח האור הגדול המכוון ומראה את הדרך הנכונה לשנות ולהשתנות. זכרו כי גם בזמנו הקושי הגדול נוצר מתוך הפירוד וההקצנה בעם, ע"י האיחוד שונתה המציאות והביאה לגאולה. לעיתים בעת צרה גדולה נוצר הכורח להתאחד, למצוא את החיבור מעל החומר, אחדות רוחנית היוצרת שינוי במימד הארצי. כוח האמונה הכרחי לשינוי, לכן עליכם להרפות, להאמין כי המציאות ניתנת לשינוי, להאמין כי ישנה דרך לשלום, לפיוס. חפשו והגשימו אותה. יש בכם את היכולת לשנות את גורלכם ליעוד הנעלה ביותר.
כל הנאמר כאן נאמר ברמה הארצית, הכללית אך זוהי גם הדרך האישית שלכם. כאשר אתם מאחדים את הרצונות, את הפנימיות שבכם אתם יוצרים אחדות המובילה לאיזון ושלווה. וכך אתם יכולים לשנות את מציאות חייכם. איחוד הרגשות, איחוד הרצונות הפנימיים, שחרור האגו השלילי, התמקדות בהווה, במציאות הארצית, בהגשמה יוצרים שלווה ואיזון.
איזון פנימי משליך על המציאות החיצונית והופכים אותה לנעלה ביותר עבורכם. רק מתוך אחדות פנימית נוצר הכוח לשליטה חיצונית על מציאות חייכם. התהליך הרוחני הפנימי הוא שורש היצירה המציאותית. שורש ההשלכה על מציאות חייכם. זה כוח האמונה ורק אתם יכולים לגרום לשינוי.
האמינו במציאות ובכוח שלכם , אל תאבדו תקווה. אחדו את כוחותיכם הפנימיים לשלמות אחת ובכך תשנו את מציאות חייכם למציאות נעלה בעלת הגשמה ושגשוג.
חנוכה אינו בא לסמל את מלחמות העבר, זו הבנה שטחית של מהות החג, חג חנוכה בא לסמל את מציאות היומיום, החיים העכשוויים, מלחמת האור והחושך- הן ברמה הארצית והן ברמה האישית שלכם. כאשר תעבדו על האור הפנימי שבכם יהיה לכם הכוח למגר את כוחות האופל החיים בתוככם. העצימו את אורכם הפנימי. זכרו כי חושך נוצר מהעדר אור. לחושך אין מהות, הוא נוצר מהעדר אור, ואת האור צריך ליצור אחרת החושך מתקיים. אי אפשר לייצר חושך אפשר רק לייצר אור והפחיתו, השפעת כמות האור קובעת את עוצמת החושך- ואתם הם אחראיים על עוצמת האור במימד הארצי.
העצימו את אורכם הפנימי והוא ישפיע על עוצמת האור סביבכם, על עוצמת האור הקולקטיבי.
תבורכו ילדי האור, ילדי השלום והאהבה.
חג שמח"
הארה של רותי: חשוב להדגיש כי כאשר מדובר על תהליך רוחני אין הכוונה לתהליך דתי- לצערי כיום בתהליך הדתי ישנו חושך גדול ,לכן הכוונה החשובה ביותר להקפיד על תהליך רוחני .