מסר כללי על שינויים אנרגטיים הקורים כיום

"… כיוון שהידע רב אנו עונים על שאלתכם- כן נכון , זוהי תקופה של שינוי רדיקאלי, שינוי מואץ , תהליכים מתהווים מתוך מימד האדמה , מתוך נחשול המים, עמוד האש, תהפוכות האוויר והאור האלוהי… יסודות האדמה משנים את התדר , את ההוויה, נוצרת וויברציה מחודשת במבנה היסודות. מכיוון שכל חומר על פני האדמה מורכב מאיחוד היסודות במינון שונה , השינוי בתדר החומר הבסיסי יוצר שינויים מורכבים בכל. שינויי התדר משנים את איכויות האנרגיה של כל יצור וחומר על פני האדמה. התהליך מתחיל מהשינוי של חלקיק היסודות לשינוי המלא בכל הוויה הנוצרת במימד הארצי.
מכיוון שהשינויים נוצרים בהדרגה התהליך חווה את עצמו כחוסר יציבות, לא ניתן ליצור שינוי אחיד ומיידי , זהו תהליך שרשרת- אחד משפיע על השני. קשה להבין את השינוי ברמה הפיזית מכיוון שהתהליך הוא תהליך אנרגטי.
בכל חלקיק, אטום ישנה אנרגיה וחומר. שינויי התדר והאנרגיה יוצרים את השינוי בחומר. אתם עדיין אינכם יודעים למדוד את המסה האנרגטית , אין לכם כלים למדוד את המהירויות המשתנות, שינויי התדרים , ולכן אינכם יכולים לעקוב אחר השינויים המואצים. אתם כן חווים את השינויים הקורים סביבכם ויש לכם את התחושה כי משהו קורה, משהו הממלא אתכם חרדה ופחד גדול.
שאלה: תוך כמה זמן התהליך יושלם?
תשובה: הערך כשנתיים. עליכם לדעת כי ככול שתהיו יותר פתוחים תוכלו לזרז את התהליך האישי שלכם. מדובר כאן על תהליך ולא על זמן, לכן תהליך יכול להיות מואץ וקל ויכול להיות ארוך וקשה. ככל שתשתחררו, תאפשרו לתהליך לזרום בצורה מהירה, תקבלו את השינוי ושחררו את הפחד.
התרגיל להזרמה אנרגטית ( התרגיל שעשינו במדיטציה לפני התקשור ) מאיץ את התהליך.תרגילים אקטיביים מאוד חשובים ועוזרים להביא את הגוף לאיזון מהיר יותר. כשהגוף לא מאוזן נוצר חוסר איזון רוחני, רגשי ופיזי. כל תהליך של הזרמה הוא פיזי- כמו מדיטציית אור זהב, פתיחת הקונדוליני, הזרמת אנרגיה בגוף ועוד… חשובה לתת לתנועה בגוף להיות מואצת. לחזק את אנרגיית המים. המים הם נשאים, מובילים, האיכות של המים היא הניידות. תרגילי זרימה בתוך הגוף חשובים. המים מאיצים את התהליך.
שאלה: חשוב לשתות יותר בתקופה הזו?
תשובה: לא קשור. דיברנו על יסוד האדמה ודיברתם על כניסה ליסוד האש. התקופה הזו היא תקופה של יסוד המים, המים מובילים דברים, יוצרים שינויים, ניידות.
שאלה: איך אפשר לעזור לאחרים להתאזן?
תשובה: ראשית תדאגו לעצמכם, כאשר אתם תהיו מאוזנים תוכלו לעזור לאחרים. שחררו את הפחד, תנו לדברים להיות, זרמו, אי אפשר לעצור את התהליך ולכן חשוב לזרום ( היו מים בעצמכם ) שינויי התדר יובילו את היקום העכשווי למימד הרביעי, כוח המחשבה יגדל ויתעצם ויוביל לשינויים. חוקי הפיזיקה המוכרים כיום ישתנו, צורת החיים המוכרת כיום תשתנה. גם הקדמה תתפתח מאוד.
שאלה: תתפתח קדימה?
תשובה: תלוי לאן אתה פונה. מהו קדימה? המקום שאליו אתה פונה מכתיב את מיקום הקדימה והאחורה שלך. לכן השאלה למה אתה קורא קדימה? הקדמה תגדל, כוח המחשבה של האנשים יתעצם ( כמובן כל זה תלוי ביכולת ובתהליך האישי של כל אחד מכם) הידע יגדל ויביא לשינויים . קשה לכם לוותר על הנפרדות , ככל שהאנושות תדע להיות יותר מאוחדת התהליך יהיה קל יותר. כרגע קשה לכם, האגו חזק מידי, קשה לכם להביא פיוס והבנה, שוויון בן בני אדם. אנו יודעים כי אנכם מאמינים שמצב זה אפשרי , אתם פסימיים מידי, אתם חושבים כי אפשר לחוות אחדות בעולם.
שאלה: האם מדובר ספציפית לקבוצה או שזהו מסר כללי?
תשובה: זהו מסר כללי. הדור הבא יעשה את השינוי מכיוון שהפערים בין דור לדור גדלים התהליך יהיה מואץ יותר, להם יהיה הכוח והיכולת ליצור את השינוי.
שאלה: האם נצליח להגיע לתיקון?
תשובה: כל הזמן יש תיקון, תיקון הוא דרך , תהליך, לא מטרה.
ברמה הרוחנית יש רק אמונה אחת. ברמה הארצית יש נפרדות בין בני אדם, בין תרבויות, אמונות ודתות.
תמיד בני אדם חפשו דרך לתובנה רוחנית, לידע. כיום הידע נפרץ ונגיש לכולם, חוויית האחד תגיע במהרה. מכיוון שזהו עידן של בחירה חופשית, הסכנה היא אם בני אדם יפסיקו להאמין בחוויית האחד, אז ייווצר הסדק, הקרע שיפצל את האנושות. ברמה הרוחנית אמונה באל אחד הכוונה היא לאחדות רוחנית, ברגע שנבין כי האחד הוא בתוכנו, אנחנו קשורים בתהליך הרוחני, נוכל להגיע לאחדות. אחדות – הכוונה לאו דווקא שתהיה מדינה אחת, אמונה אחת בעולם, אלא שאנשים יזכרו בחוויה הפנימית שלהם, הידע המלא של תוחלת התודעה האישית שלכם יפתח, הוא נגיש כבר עכשיו, אתם אלה הפוחדים להיחשף לידע המלא בתודעה שלכם, כיום כולכם יכולים להיחשף לתת מודע שלכם, להיפתח לידע המלא של הישות שבכם. כאשר תתאחדו עם העצמי והידע המלא שבכם- יהיה לכם קל לקבל כל אדם כמו שהוא. זכרו כי מדובר על תהליך רוחני לא דתי….
אנרגיה אלוהית לא משתנה, היא לא יכולה להשתנות, אבל יש לה אספקטים שונים, העידן העכשווי הוא עידן הרוח, ידע רוחני, ומודעות עצמית תגדל.לכן, חוויית האחד או היזכרות בחוויית האחד תמצא את עצמה אצל אנשים רבים. ככול שיותר אנשים יתחברו לחוויית האחד התהליך יועצם ויתגבר ( זה יקרה במכפלות ) …
כול התהפוכות בטבע שקורים עכשיו ( שאלנו לגבי מות הציפורים בארה"ב ) נוצרים בגלל שינויי תדרים, מדענים יודעים זאת אולם הם לא מפרסמים. יש הרבה ידע מוסתר. התהליך של שינויי התדרים הוא טבעי ( לא אמור לגרום למוות של בעלי החיים ), אך בגלל שיבושים של גלים זרים הנשלחים לאוויר , הם המשפיעים ומשנים את התדרים ( שיבושי גלי רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, קרינה ועוד…). הפגיעה בבעלי החיים לא נגרמה מהתהליך הקולקטיבי , השיבוש נוצר בגלל אנרגיות אחרות שהיו שם, לא מדובר באנרגיות חוצניות אלא באנרגיות והפרעות מעשה אדם…"