מסר כללי -סיום קורס פרח החיים

אמנם קצת באיחור אני מצרפת לכם תקשור שעלה בסיום קורס פרח החיים א' אותו שכתבה אסתי בן דור:
"ברוכים אתם ילדי על פני האדמה, ברוכה הארץ.
אל תחששו מפני מכות האל, אל תחששו מכובד התקופה והקשיים הנגרים על פני האדמה, ישנם תהליכים ארציים אשר אינם נפרדים מהמהלכים הרוחניים.
לעתים אתם חווים את עצמכם בחוויות ארציות של למידה, כל למידה, ואין הכוונה רק ללמידה חיובית בעינכם אלא גם לקושי, לספק. זוהי תקופה של התכנסות רוחנית, בהתכנסות ישנה חוויה רוחנית, גם אם חווים אתם אותה כחוויות קשות. זה הינו שיעור נעלה.התהליך אינו נמדד בעיניים הארציות אלא במימד הרוחני שהוא ממקור נשמתכם.
דברים הנראים בעינכם כשליליים, אינם נמדדים כשליליים. עליכם לשפוט את המציאות מהמקור הרוחני, מתוך מבנה נשמתכם הגבוה. לקבל בשיווין נפש את מסע החיים הארציים. בתקופה הנוכחית.תהליך זה חשוב ביותר כדי להבין ולחוות נכון את התהליכים אותם אתם עוברים כיום.
זה שעור חשוב עבורכם – לא רק כבני אדם, אלא כישויות אור רוחניות, לכן כאשר תלמדו לקבל ,לא מתוך תלות, יקל עליכם להתחבר למימדים הרוחניים מתוך אחדות הנשמה.
זהו תהליך חשוב ביותר לאיחוד הרוחני בין המציאות הפיזית להוויה הרוחנית שבכם. ההבנות הרוחניות שספגתם הם כיום הכלי אותו אתם צריכים לאחד בתוך המימד הארצי. להשתמש וליישם את ההבנות הרוחניות בלימוד הארצי שלכם. זה הזמן ליישם את הידע שבכם ולהתמירו לחוויות הארציות בחיי היומיום. לאחד את המימד הארצי עם הידע הרוחני.
מסעות אין ספור של חוויות ארציות מגיעות כעט לסיומם, זו תקופה של סיום וסגירת העגלים לשיעורים לא פתורים, לכן ישנו קושי גדול כיום.כל זאת קורה כדי לקפוץ לתודעה הרוחנית הגבוהה שלכם, להתחבר למימד הנעלה.
ישויות שידעו לחוות את הקפיצה מתוך המימד המחודש ימשיכו את מסע הנשמה שלהם. ישויות שלא ידעו ייפרדו מתוך האיחוד הרוחני.
זה הזמן לאחדות.
זה הזמן לאחריות.
זו אחריות קולקטיבית מתוך מבנה הנשמה, זכרו שאתם חלק מתוך אחדות נשמה כללית ולכן אתם אחראיים לא רק על עצמכם אלא אחריות כללית למבנה הנשמתי.
אל תפחדו ותפרשו מצב זה כתקופת "גאולת הדם, ארץ אוכלת יושביה", זהו תהליך שונה הנובע ממצב המהווה סיום.
מתוך מעגל האחדות האנושית נוצר חיץ בין המימד הרוחני למימד הארצי. תהליך זה מתגבר ונובע מתוך הפחדים והתחושות הקשות שעולות בכם.
בתהליך הרוחני, ישויות אור וממדי חושך מלווים אתכם בדרככם.

חזקו ואמצו, אל תחששו ואל תעמדו דום – היו פעילים, היו אמיצים. זכרו כי כל הידע קיים בכם. יש בכם את היכולת והידע הנדרש. התחברו לחוכמה ולידע הרוחני שבכם ,פעלו מתוכו. פעלו מתוך האמונה והשלווה הפנימית, התחברו לאושר הפנימי ולא לפחד ולייאוש. האמינו כי זהו שיעור רוחני, זמן של למידה והבנה רוחנית, זמן של סגירת מעגלים וקרמות רוחניות, אל תאחזו בחומר אלא ברוח ובאמונה.
ברכו את חייכם ושמרו על ארצכם בני אנוש."