מסר כללי לעתיד

"… מולקולות של אור וזמן יוצרים חיבור מחודש של הטוויה עבר, הווה ועתיד. איחוד הזמן הספיראלי יוצר מסה מחודשת בתוך המרקם הרצוף של הוויית מימד האדמה. הזמן עובד במחזורים חופפים החוזרים על עצמם כל פעם בהשתנות . בחידוש נוצר איחוד היוצר השתנות.
המשמעות של הדברים – קרן אור ההופכת להיות סיבובית ונוצרת קפיצה ממדית שב ישנה חזרה והרחקה של תהליכים. המשמעות שיוצר קשר ישיר במימדי הזמן והמרחב. יהיו נגיעות בין מעברים ותקופות …זמן מקובע שנפתח ונסגר.. אנו עומדים כרגע לפני פתח כזה, פתח מעברי שקורה כל 6000 שנה בערך. זה מה שיוצר את השינויים הרדיקאליים שיתרחשו במימד שלנו. מצב זה יוצר הרבה בלבול , כאוס, שינויים מרחביים, שינויי זמן… מעלות יזוזו, קטבים ינועו, שינויים גיאולוגיים, ביולוגים, פיזיולוגים, כלכליים, חברתיים ועוד… כאוס גדול. הבלבול יכול גם על בעלי החיים וגם על בני האדם.
האספקט החשוב בתהליך הוא שנוצרים פתחים ומעברים בין ממדים, קפיצת שרשרת שבהם יוכלו אנשים לעבור מעברים פיזיים בין מימדים. לא רק מעבר בכוח התודעה אלא גם שינויים פיזיים. אנשים יהיו בעלי יכולות גבוהות, יוכלו לעשות דברים שנתפסים כלא הגיוניים כיום.חוקי המציאות ישתנו לבלי הכר,כוחות ממימדים אחרים יזרמו למימד שלנו, זה חלק מה"בלאגן" שיהיה . השינויים יקרו בפרמטרים נוספים, לכן המציאות אותה אנו מכירים כיום תשתנה. חוקים פיזיקאים ישתנו, מדידות של כיוונים ומעלות ישתנו ויזוזו, קוטביות כדור הארץ תשתנה. חלק מהתהליך כבר מורגש כיום- הצפות, רעידות אדמה, כאוס כללי…התהליך ימשך שנתיים – שלוש למרות כי מונח הזמן גם הוא ישתנה. השינויים יהיו בכל הרבדים ( גם חברתיים, מדיניים, פסיכולוגיים וכו' ).
בתהליך ישנה משמעות גדולה מאוד לבני האדם בעולם הזה. אנו מחויבים לדאוג לטבע ולכדור הארץ, תהליך שמתחיל להתממש, תנועות ירוקות יתפסו תאוצה מאחר והשינויים יפחידו אנשים, החשיבות של הידע שנאמר לכם הוא כדי שתתחילו להתכונן נפשית לתהליך, לא לפחד, לזרום עם המציאות כפי שהיא, להתכונן לשינויים, להישאר יותר בבית, פחות לצאת ולהסתובב בעולם, חשוב כיום לשמור על המקום הביתי , להשקיע בבית, במשפחה.
מדינת ישראל יחסית מוגנת יותר, רחוקה מהקטבים ( צפון ודרום ) ומקו המשווה. התזוזות יורגשו יותר במוקדים אלה., קרחונים יומסו, הצפות, קטסטרופות עולמיות.. (חשוב בתקופה הזו לשמור על מה שיש לכם) .
אחרי המעברים יתחיל שחר חדש ונקי מכל הזוהמה שיצרתם, הטבע יחדש את עצמו, זו הזדמנות של התחלה חדשה. האנושות תמצא פרצת דרך, יעשה שינוי גדול. ייווצר מצב של גלובליזציה עולמית, יהיה גל איחוד אנושי. המצב יצור תחושה של פיוס ושלום כלל עולמי. האנושות תעבור זיכוך, תהפוך טהורה ורכה יותר. כל המערך המדיני ישתנה מאחר ותצטרכו להתאחד כדי לעזור אחד לשני, גבולות יטושטשו. התהליך יצור עולם חדש, דבר שכיום האנושות אינה מצליחה לעשות.
כיום יש יותר מידי מלחמות, כאב, נפרדות .
אנשים יולדו לעולם טוב יותר, האנושות תחזור לפרופורציה שלה.לא תהיה שתלטנית ואגואיסטית, יפסק הניצול העולמי., המרדף אחרי ה"כסף" , הכוח והרכוש יעלם. אנשים יחזרו להיות אמיתיים , דואגים אחד לשני, אחראיים .
המצב הזה בא להגן על העולם מההרס האנושי.
את התהליך חוזים כבר הרבה שנים בתרבויות שונות – גם ביהדות אנו קוראים לתקופה זו ימי המשיח,
זו גאולה- שלום כלל עולמי, שוויון בין בני אדם, כולם יהיו אחד ללא הפרדות.
עליכם להבין כי זהו תהליך חיובי וחיוני ביותר. אינכם יכולים להמשיך בדרך זו של התנהגות אנושית – היא תביא להרס,סכנה כלל עולמית.
בהתנהלות כיום יכולת ההשמדה תגדל, מחלות יתעצמו, קרינה וזיהום יפגעו בכולם. נוצרת פגיעה ממשית במשאבי הטבע בעולם. אם האנושות תמשיך בדרכה כיום העולם ייהרס.

חשוב כיום לא להיאחז בפיזי, להרפות. החומר אינו חשוב. אין לו ערך ואומדן. המצב בא לעזור לנו להשתחרר מהאחיזה בחומר. יצרנו בועה החונקת אותנו כבני אדם. בועה חומרית, רכושנית. חוסר השוויון כיום קיצוני ביותר. הפערים בעולם בלתי הגיוניים. מצב השתלטנות התרבותית הרסנית ביותר.

בתהליך העולם אל ימחק ולא ייהרס אלא האנושות תעבור חינוך מחדש, למידה מחודשת . יישארו הרבה אנשי תודעה נעלה שיצרו דורות חדשים עם הבנה ותפיסה מחודשת. המחויבות תהייה רוחנית ולא חומרית- תרבותית. היכולות יהיו מאוד גבוהות. תהיה שפה אחת והתקשורת תהיה יותר טלפתית. מסרים רוחניים.. לבני האדם יהיו יכולות תודעתיות מדהימות. יכולת ריפוי תודעתי עצמי יהיה גבוה מאוד.
החיים אותם אנו מכירים כיום יחשבו מאוד פרימיטיביים (כמו שאנו מתייחסים כיום לחיי האדם הקדמון). אנשים יהיו יותר מאושרים ורגועים. יחיו יותר זמן ואיכות החיים תעלה . ידע של ריפוי ותחזוקה נכונה של הגוף יגדל . אנשים יהיו יותר יפים וחיוניים.
העולם כיום חולה מאוד ,חולה בצורת החשיבה ובחוסר המודעות של בני האדם.
האדם בעתיד לא יזדקק לאחיזה בחומר. התודעה תשלוט על החומר ולכן לא נזדקק לו יותר.נוכל ליצור כל דבר שנרצה בכוח התודעה ולכן לא יהיה לו חשיבות כלל. היכולות האנושיות יהיו כל כך גבוהות שיצרו מציאות חיים שונה בתכלית מהחיים כיום.
הילדים יגדלו בקצב מהיר יותר, יגיעו לבשלות מהירה יותר. האינטליגנציה תהיה הרבה יותר גבוהה.

כיום אנו עומדים בפני שינויים טופוגרפיים קשים, אדמות ייעלמו ובמקומן יהיו אדמות חדשות( בעיקר באזורים קוטביים ובקו המשווה).
ישראל פחות תיפגע. התהליכים בישראל יהיו תלויים בנו, באנשים. יש באזור שלנו אנרגיה שונה. אם נדע לשפר את עצמנו וליצור שינוי רוחני התהליך יעבור בקלות. אם נדע לשפר את מערכות היחסים, הפתיחות והחמלה.
ישראל היא מרכז אנרגטי מאוד חשוב. אם נוכל להביא שקט, הבנה, ניצור קרבה בתוכנו ונביא שלום לאזור , התהליך יעבור הצורה רגועה ונינוחה. אם נמשיך במלחמות ,בשנאה ובחוסר הקבלה אחד לשני התהליך יהיה קשה . הדבר תלוי בבני האדם. חשוב כי אנשים ייקחו אחריות קולקטיבית ולא ידאגו רק לעצמם. לפתח מוסריות, לדאוג לחלשים וכד'
הסיבה כי הדברים נאמרו לנו היום כדי להכין אותנו . לאחר התקשור הקודם נוצר פחד ובלבול, לכן הם כיום הם באים להסביר לנו כי ברמה הקולקטיבית התהליך הוא חיובי. אין מדובר פה על עונש- להעניש את האנושות, אלא מצב הבא לעזור לאנושות לעשות קפיצה תודעתית, ליצור שינוי. לעזור לנו להיכנס לתודעה חדשה, לפתח תודעה רוחנית אצל בני האדם. התהליכים שאנו עושים כיום לא מספיקים, יש לנו כיום הרבה ידע אבל אין לנו הבנה. אנו לא יודעים כיצד להשתמש בידע שלנו בחיי המציאות. לא מספיק לדעת צריך להבין ולהתחייב לידע.להתחייב לעשיה.
כיום הרבה ידע מגיע לכדור הארץ אך בני האדם לא יודעים מה לעשות איתו. קצב ההתקדמות שלנו לא מספיק מהר.
(את התקשור הזה קיבלנו מישות בשם טטריס)