מדיטציית ריפוי התת מודע – 5.8.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

תנשמו עמוק.

פעם שניה לנשום עמוק.

ופעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק.

שימו לב לנשימה.

להרגיש את הגוף, את השרירים, תרגישו את הרגליים, שחררו את כל המתח מהרגליים. בטן רגועה, נינוחה. הרפו את הגב, הכתפיים, את השכמות. שחררו את הידיים. שוב תנשמו עמוק. עם הנשיפה תשחררו את כל המתח מחלל בית החזה. תרפו את הפנים, את האיברים בפנים.
שחררו את כל המחשבות. אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

אני אספור מ-10 עד 1 ולאט לאט תרגישו איך אתם רגועים ונינוחים. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. הכל בסדר.

אנחנו מבקשים הגנה, הדרכה וריפוי. אנחנו מבקשים את ההדרכה שהכי נכונה לנו, שתהיה אתנו, שתעביר לנו את המסר להיום, את ההדרכה של המדיטציה להיום. אני מבקשת להפריד אותנו מכל אנרגיות חיצונית.

דמיינו מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה ששומרת, מגנה עליכם מסביב. אנחנו מבקשים מעטפת כזו גם סביב החדר הזה. כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת, מה שמחוץ למעטפת לא שלי. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי.

נסו להרגיש איפה יושב המתח. מקום שהוא דחוס, כואב, כבד יותר בתוך הגוף. תשאבו אותו החוצה לתוך כדור של אור, תשחררו ליקום. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. אפשרו לכל המתח לצאת.

עד שהגוף שלכם יותר רגוע ונינוח.

בקשו קרן אור לבנה, תנו לאור לרדת לאורך השאקרות, לפתוח אותן, לאזן אותן. מהכתר עד הבסיס.

האור ממשיך לאין- סוף. דמיינו שיש כדור של אור גבוה, בוהק. הוא מושך אתכם למעלה למעלה. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. תעלו למעלה מתוך הכדור, תתמזגו איתו. תספגו את האור החזק שלו. ככל שתרפו יותר, תעלו יותר מהר למעלה.

תרגישו איך אתם נכנסים לתוך האור. תרגישו שאתם מוותרים, משחררים. נותנים לשאקרות הרוחנית שלכם להתמזג לתוך השאקרות הפיזיות. תרגישו את שקרת הבסיס מתאחד עם שקרת הבסיס הפיזית. תראו מרכבה שמחברת וקושרת אותן ביחד. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השאקרה. אלוקים אני מבקשת אהבה רוחנית לעצמי. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תאחדו את שאקרת המין הרוחנית, לתוך שאקרת המין הפיזית. חברו אותן ביחד לצורה של מרכבה. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השאקרה. תאפשרו לעצמכם לקבל.

בקשו לאחד את מקלעת השמש הרוחנית עם מקלעת השמש הפיזית. חברו אותן ביחד, שימו מרכבה שתקשור את שתי השאקרות ביחד. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השאקרה.

בקשו לאחד את שאקרת הלב הרוחנית עם שאקרת הלב הפיזית. חברו אותן ביחד עם מרכבה שבתוכה האותיות י' ה' ו' ה'. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השאקרה.

בקשו לעלות את שאקרת הגרון הרוחנית, תאחדו אותה עם שאקרת הגרון הפיזית עם מרכבה. תגידו שאתם מוותרים, משחררים, מאפשרים להדרכה להוביל אתכם למקום שהכי נכון לכם. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השאקרה. תאחדו אותן עם מרכבה.

תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תגידו שאתם מרפים, משחררים, תבקשו אנרגיה של אהבה רוחנית מכל השאקרות הרוחניות. תרפו את הגוף כמה שיותר, תאפשרו לעצמכם לקבל. אלוקים אני מבקשת אהבה רוחנית לעצמי.

בקשו להביא את התת מודע לפניכם. בכל דרך שזה בא. תראו אותו מולכם. תחשבו על נושא שאתם רוצים לפתוח בחיים. תבקשו לראות איפה יושבות החסימות בתוך התת מודע. אנחנו לא נכנסים למהות של החסימות, רק תראו אותן כמו כתמים שחורים בתוך התת מודע.

שוב תבקשו שואב אבק, שואב אנרגטי. תשאבו את כל הכתמים החורים מתוך התת מודע. בקשו לשחרר את כל החסימות שיושבות בתת מודע מהנושא שאתם רוצים להביא לו הגשמה והצלחה. שחררו את כל החסימות מהגלגול הזה ומכל הגלגולים שחוויתם. עד שתראו שהתת מודע שלכם נקי וזוהר. אפשרו לכל הכתמים השחורים לצאת.

כשתראו שהתת מודע שלכם זוהר ונקי, בקשו אהבה רוחנית גם לתת מודע. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. בין במודע, בין בתת מודע, בגלגול הזה, בכל חוויות החיים שחוויתם או שתחוו. תנו לתת מודע שלכם להיות נקי וזוהר.

תגידו שאתם מוכנים להיפתח, משחררים את כל החסימות שיש בכם. להתחבר לעולם הרוחני הגבוה. להיות בשירות האל, להתחבר לאנרגיות הנשמה הגבוהות. תרגישו איך אתם עולים גבוה גבוה, דרך האורות והצבעים, דרך החושך, דרך הזוהר. תתחברו לממד הגבוה ביותר שאתם יכולים להגיע אליו. מהמקום הזה תתקשרו. אפשרו לעצמכם לעלות. לא צריכים להתמהמה ברבדים, פשוט לעלות ישר למעלה לדלת הנשמה. תתחברו לאנרגיה האלוקית הטהורה שלכם ותתקשרו משם.