מדיטציית מרכבה וריפוי 16.9.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט. תנשמו עמוק.

פעם שנייה לנשום עמוק.

פעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק.

שימו לב לנשימה, לבליעה. להרגיש את הגוף, את השרירים. תרגישו את כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים. תרגישו את הבטן, האגן, את החזה, את הגב. הרפו את הכתפיים, השכמות, תרגישו את הידיים עד קצות האצבעות. תרגישו את הפנים, את האיברים בפנים. תרגישו את כל הגוף. כל האנרגיות שלכם בתוך הגוף, אתם מופרדים.

דמיינו מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה, כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. מה שמחוץ למעטפת, לא שלכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי.

תגידו שאתם מוכנים לשחרר, להרפות, לוותר. בקשו רייקי לעצמכם, שימו ידיים על הטבור.

תזרימו את השמונה בעלים המרכזיים של המרכבה, של פרח החיים. תגידו כל הזמן אני מרפה, אני מוותרת, אני משחררת.

אם אתם מרגישים שזה עובר מהר, אל תנסו לעקוב אחרי הזרימה. רק תתנו נשיפה עמוקה עם הוראה ובקשה שהעלים יפעלו, שיפתחו ושינועו בשדות הנכונים להם.

תרגישו שעם המרכבה אתם מתרוממים ועולים למעלה, לתוך תדר האור עד שאתם מרגישים שאור חזק ובוהק עוטף אתכם מסביב. כל הזמן תמשיכו לחזור על המנטרה – אני מוותרת, אני מרפה, אני משחררת, אני מאפשרת להדרכה להוביל אותי למקום שהכי נכון לי.

תרגישו איך האור נכנס לצ'קרת הכרת, מאיר, פותח, מרחיב אותה. תרפו, תשחררו, תאפשרו לצ'קרה להיפתח. תרגישו את הצבע הלבן ממלא את הצ'קרה, מחבר אתכם לאלוקים.

האור יורד לעין השלישית, ממלא את הצ'קרה בסגול. מחזק בכם את כל היכולות הנעלים, מחזק את האינטואיציה, את ראיית הנסתר, את יכולות התקשור והריפוי שיש בכם. תנו לצבע הסגול לפתוח את הצ'קרה.

האור יורד לגרון, ממלא את הצ'קרה בכחול. תרגישו את הכחול ממלא את הגרון. מחזק בכם את יכולות הביטוי.

האור נכנס ללב, מחזק את הירוק והוורוד, צבעים של שלווה, רגיעה ואהבה. אהבה ללא תנאי, ללא תלות. האור נכנס ללב, מחזק את הירוק והוורוד, מחזק בכם את השלווה, הרגיעה, שליטה, את היכולות של האהבה. אהבה לכל חי, אהבה לכל אדם באשר הוא. תרגישו את הוורוד והירוק בלב.

האור יורד למקלעת השמש, מחזק את הצהוב. מחזק בכם את השמחה, את האהבה, את הנתינה. שמחה ללא תנאי. תנו לצבע הצהוב להמיס את כל הרגשות שעוצרים אתכם, להיות שמחים, מאושרים, מסופקים בחיים. האור יורד למקלעת השמש, מחזק בכם את יכולות השמחה. להיות שמחים במהות שלכם, שלווים, רגועים, שמחה ללא תנאי.

האור יורד לצ'קרת ההרה באזור הטבור. תרגישו את הצבע הכתום ממלא את הצ'קרה.

האור יורד לצ'קרת הבסיס, מחזק את האדום.

האור ממשיך לאינסוף.

שוב תרפו, תשחררו, תאפשרו למרכבה לעלות למעלה למעלה, מעל שכבת האור, לעבור בתוך החושך.

תעברו דרך החושך, מעלה, לזוהר. כשתגיעו לזוהר, בכל דרך שתחוו את זה, תאחדו את הצ'קרות הרוחניות עם הצ'קרות הפיזיות. כשאתם מרגישים את הרטט של הזוהר סביבכם, תבקשו את צ'קרת הבסיס הרוחנית, בקשו ממנה להיכנס דרך צ'קרת הכתר למטה, תאחדו אותה ביחד עם צ'קרת הבסיס הפיזית. תקשרו אותה עם מרכבה מלאה. תפעילו את המרכבה על ידי נשיפה, בקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'קרה. הרפו, אפשרו לעצמכם לקבל.

תקראו לצ'קרת ההרה הרוחנית, תורידו אותה, תחברו אותה לצ'קרת ההרה הפיזית. תראו מרכבה שקושרת ומאחדת את הצ'קרות. תפעילו אותה על ידי נשיפה ותרפו, בקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'קרה.

בקשו את העין השלישית הרוחנית, תאחדו אותה עם העין השלישית הפיזית. תנשמו עמוק, תפעילו את המרכבות, בקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'קרה. הרפו, אפשרו לעצמכם לקבל.

במקום הזה אתם יכולים לתקשר, לשאול שאלות, לקבל תשובות, לשלוח אנרגיה, לקבל אנרגיה ולהרפות.