מדיטציית מעבר בין המימדים

מדיטציית מעבר בין מימדים

תקשור זה הוא המשך לתקשור משבוע שעבר( התקשור שנקטע באמצע), התקשור שוכתב ע"י התלמידים בנוסח המקורי.

"בשבוע שעבר דיברנו אתכם על המימדים והדרך לעבור ממימד למימד, כדי לעבור בין המימדים עליכם לחצות את השער , זה השער שנעול בפניכם, השער החוסם את המעבר בין מימד למימד.
כאשר אתם עולים ברמות התודעה עליכם למצוא את השער, לפתוח אותו. המפתח הוא סמל שנמצא אצל כל אחד ואחד מכם, אחרי השער בא הריק הגדול, אל תפחדו להיכנס אליו, זו הדרך שמובילה למימד הבא.
אחרי הריק הגדול יבוא האור הזוהר, שבו תמצאו את עצמכם בתוך המימד הבא, בכל צורות ההוויה שלכם, אך זאת אינכם מבקשים, אינכם רוצים לעבור מימד אלה להזרים את האנרגיה מהמימד הגבוה למימד הארצי, לתוך ההוויה הארצית שלכם. גם אם לא שאלתם אותנו פיסית את שאלת מעבר המימדים אנו מרגישים כי יש בכם את הכמיהה לעשות את השינוי.
לשאלתכם מה קרה במפגש הקודם? מדוע נחסם התקשור ולא הועבר לכם כל החומר? אין זה בגללך (רותי), כפי שכבר אמרנו לך, ידע זו אנרגיה, ככל שהידע גבוה יותר האנרגיה עוצמתית וחזקה יותר. יש לכם את האחריות להתחבר לתדרים האלה, כי אם הגוף לא יוכל להכיל את התדרים הוא יקרוס. אנרגיה היא פוטנציאל, היא יכולה להתממש בכל הכיוונים, אל תתפתו למקסם של הדברים, כי מאחוריו עומד האגו, עשו את הדברים כשתהיו מוכנים להכיל אותם, כי אנרגיה היא פוטנציאל, ככל שהיא עוצמתית יותר היא מביאה לברכה ולהרס באותה מידה, אנרגיה חזקה ללא יכולת הכלה יכולה להביא מחלות ,קריסה והרס באותה מידה שהיא יכולה להביא ברכה , בריאות ושפע. זכרו כי אנרגיה היא רק פוטנציאל ואתם בוחרים כיצד להזרים את הפוטנציאל לחייכם הארציים.אתם אלה שמאפשרים לדברים להיות כאן. מה תהיה אותה מהות של אנרגיה וכיצד היא תשרת את עולמכם- זו כבר הבחירה שלכם.
עליכם לדעת שאתם נדרשים לקחת אחריות על הדברים. אחריות היא להזרים את הכוח למקום חיובי, להשתמש באנרגיה לתדר חיובי , לריפוי, יצירה והצלחה. ולא להשתמש בה למחלות, כאוס ועצב.
חלק גדול מכם אינם מוכנים לקחת את האחריות מתוך הפחד, ולכן אינכם מוצאים את המפתח, קוד, תדר, שפותח את שערי התודעה של האנושות ליכולת לעבור למימד הבא. אך, לא רק באדם תלויה האחריות לזרימת האנרגיה, אלא , גם כוחות אחרים ישתמשו בכם ליהנות מאותה אנרגיה. אתם מושכים אליכם אנרגיות זרות שרוצות להזין את עצמן מהמקור שלכם. לכן, עליכם להיזהר לא להפוך לשליחים לאותם כוחות נסתרים. זאת הסיבה הנוספת שבגללה חסמנו בפניכם את הידע . במפגש הקודם נוצרה אנרגיה חזקה מאד (כפי שהרגשתם), היא שמשכה לכאן אנרגיות זרות (ישויות חוצניות) , כדי שלא יוכלו להשתמש בתדרים שלכם חסמנו את הידע, כדי לשמור עליכם. אל תפחדו , אין אנו אומרים זאת כדי להפחיד אתכם, אלה כדי שתבינו שבמשחק הרוחני עליכם להיות פתוחים אך גם לקחת אחריות, לראות את פני הדברים כפי שהם, אנכם יכולים להתעלם מהסובב אתכם, להיפתח לעולם הרוחני ולהתעלם ברמה התודעתית. עליכם לקחת אחריות על הכוחות שלכם ולא להפוך לכלי לא-מודע בידי כוחות זרים. בעצם לא שאלנו אתכם אם אתם מוכנים לדבר , לכן סגרנו את הידע (התקשור)כדי לשמור עליכם.
זה לא רע או טוב, אל תשפטו את הנאמר, כשיבוא היום ניידע אתכם. ישנם עוד הרבה דברים נסתרים מכם. בתהליך שאתם עוברים, מספיק שנגעתם בתדר מסוים, בנקודה מסוימת , כדי שתוכלו לחזור כל פעם לאותו תדר,תוכלו למצוא את האפיק שלכם ברמה הרוחנית, תוכלו לחזור אל התדר הנכון שלכם.
ברגע שתיקחו אחריות ברמה הפיסית, תוכלו לקחת אחריות ברמה הרוחנית. התהליך מתחיל מהרמה הפיסית לרמה הרוחנית. לכן, איננו מלמדים אתכם את הדרך להשתמש בכוח התודעה כדי ליצור שינוי אנרגטי , אנו רוצים ללמד אתכם כיצד להשתמש בכוח התודעה כדי ליצור ריפוי אנרגטי.
תלמדו את הדרך לצנר את האנרגיה למטרות ריפוי, כי כיום עבור ריפוי אתם מוכנים לעשות הכל..
זכרו כי אנו אוהבים אתכם ושומרים עליכם. אל תדאגו, לא ניתן לכל רע לפגוע בכם. אנו אחראים למימד שלכם, אנו רוצים לפתוח את השער, כדי שאנשים רבים יתחברו לתדרים הללו וישפיעו ברמה הקולקטיבית על האנרגיה האנושית. מצב זה יעזור לעבור את התהליך הקוסמי שעומד לבוא אליכם. נושא זה נרחיב בפעמים הבאות שניפגש עמכם. כרגע אנו רוצים ללמד אתכם להשתמש בכוח הריפוי אם אתם רוצים בזאת.אם אינכם מוכנים אנו יודעים שלא תשתמשו בידע הזה ולכן זה בסדר.
אנו גם יודעים כי כוח הריפוי החיצוני חזק יותר מכוח הריפוי העצמי , לכן אתם פוחדים להאמין בו ולהתחבר לעוד ידע , זה בסדר. אנו מקבלים את המצב בהבנה מלאה.
אחד הדברים החשובים לריפוי הוא הרפיה מלאה- עד כדי שינה, אם תעשו את הדברים בהרפיה מלאה או בשינה, כוח הריפוי יהיה אופטימאלי וחזק ביותר. ראשית עליכם להבין את התהליך , לעשות אותו, לפני שאתם נרדמים.
נתחיל בתרגיל הקודם, תמקדו את הראיה הפנימית בבקשה שלכם. דמיינו את הרצון שלכם לריפוי ( כפי שכבר הסברנו לכם),תיכנסו להרפיה בכל דרך שתבחרו, תדמיינו שמהעין השלישית נשלחת קרן היוצרת כדור אור מולכם. בתוך הכדור תדמיינו את הרצון שלכם , תראו את עצמכם נרפאים, דמיינו כל דבר שתחפצו, זהו את החסימות התודעתיות שבכם ותשחררו אותם- כמו פחדים, חוסר אמונה ביכולת שלכם להבריא, תלות ברופאים ובתרופות , חוסר אהבה והערכה עצמית וכו'…הכירו את הדפוסים שעוצרים אתכם ושחררו אותם בכל דרך שאתם כבר מכירים ( ניתן לדמיין כדורי אור וכל דפוס מחשבה או אמונה שעוצרת אתכם , הכניסו לתוך כדור אור ושחררו להדרכה במטרה לוותר עליו- ללא התכונות אמיתית לשינוי לא תוכלו להשתחרר מהאחיזה התודעתית שבכם). דעו כי כל זמן שדפוסים אלו קיימים בכם לא תוכלו להתחבר לכוח הריפוי שבכם. לאחר שתדמיינו כי שחררתם את כל החסימות המודעות וגם אלו שלא מודעות ( בקשו מההדרכה לעזור לכם לשחרר גם את החסימות הלא מודעות) דמיינו את התמונה הנעלה ביותר עבורכם, תראו אתכם בריאים, מרגישים טוב עם עצמכם, דמיינו את החיים העתידיים שלכם לאחר המחלה בצורה הנעלה ביותר עבורכם. – את כל התהליך הזה לימדנו אתכם כבר בשבוע שעבר ואתם כבר מכירים את התהליך.
כעט, תרגישו איך משקרת הכתר אתם עולים למעלה, גבוה ביותר, ככל שאתם עולים יותר אתם צריכים להרפות יותר את הגוף הפיסי ואת ההכרה. עלו עוד יותר, ועוד יותר, עד שתגיעו לשער התודעתי, תראו מולכם את השער. תימצאו את המפתח שפותח את השער, זו צריכה להיות צורה אנרגטית או חפץ שתשחרר את המעבר בין התדרים. המפתח הוא אישי לכל אחד ואחד מכם.כל אחד צריך למצוא את המפתח –סמל האישי שלו, הן בצורה והן בצבע, אחרי שתמצאו את הצורה הנכונה, המפתח האישי שלכם, יפתח השער ודרכו תעברו לריק. הריק הוא החציצה בין המימדים, אל תפחדו להיכנס אליו, הרגישו איך הוא שואב אתכם.תנו לעצמכם להיות בתוך הריק, אל תעשו דבר. אל תלחמו, אל תנסו להגיע לשום מקום. אתם צריכים להיות בהרפיה מלאה כדי לעבור את הריק הגדול.
אפשרו לעצמכם לצוף בהרפיה מוחלטת עד שתרגישו שאתם נשאבים לתוך אור בוהק וחזק.
אם תעשו משהוא בתוך הריק הגדול תלכו לאיבוד או שתחזרו לתדר הארצי,לכן, אתם חייבים ללמד את עצמכם להיות בהרפיה מוחלטת, וויתור מלא, ללא מחשבות, למדו את ההכרה שלכם להיות בשקט מוחלט! רצוי לעשות את המדיטציה בשכיבה ולא לזוז בזמן התרגיל, תנועה פיזית תעצור את התהליך.
עליכם לחכות עד שהאור ימשוך אתכם אליו. מתוך האור תמצאו את עצמכם בתוך המימד הבא, כאן תתחברו לאנרגיה של המימד הרביעי. כאן תבקשו את אנרגיית הריפוי, אל תבקשו שום דבר אחר, מכיוון שאינכם עדיין בתודעה נעלה אתם יכולים לגרום גם נזק. לכן, בקשו עבורכם רק את אנרגיה הריפוי ותזרימו אותה לתוך הגוף. עליכם להיות בהרפיה מלאה, להזרים אותה לכל תא ותא בגוף, תנו לעצמכם לספוג את האנרגיה כמה שיותר.
תראו איך דרך העין השלישית יש מולכם תמונה ממוקדת של ריפוי מלא, גם לתוך התמונה תזרימו את האנרגיה של במימד הרביעי, ןתטמיעו אותה לתוך המימד שלכם, תספגו אותה בתוך הראש שלכם, תספגו אותה לתוך המוחות שלכם.
במקום הזה תירדמו, תיכנסו לתוך שינה עמוקה, לכן רצוי לעשות שת התרגיל לפני השינה , שימו לב מה קורה איתכם ביום למחרת ובימים הבאים לאחר מכן, ככל שהבעיה או המחלה קשים יותר תזדקקו ליותר טיפולים. מותר לעשות את הטיפול הזה בקבוצות של 10 ימים ולנוח , עד שתרגישו שהגוף מתחיל לרפא את עצמו מחדש. לא יותר מ 10 ימים בכל מחזור, כי צריך לתת לגוף להתאזן בכל פעם, אחרת הוא יקרוס ( במיוחד עם הבעיה חמורה). זו אנרגיה חזקה מאד לריפוי, תשתמשו בה באחריות ובאהבה. היו ברוכים.
אפשר להשתמש בתהליך הזה גם לריפוי של אחרים, בהתניה אם זה מתאים לקרמה של אותו חולה ולתודעה הנעלה שלו. זכרו כי לא כל אדם רוצה וצריך להירפא!
עליכם לדמיין שאתם אותו אדם והגוף שלכם הוא צינור להעברת אנרגיה. עליכם לדמיין מולכם את האדם השני נרפא, שחררו את כל החסימות התודעתיות שלו ( אלו שאתם מזהים וגם הלא מודעים), דמיינו אותו דרך הגוף שלכם, אך בשער התודעה שלו צריך להיות מפתח אחר משלכם, תנסו למצוא את המפתח שלו, אם אינכם מוצאים הרפו, אולי זה לא הזמן או התהליך לרפא את אותו אדם, אפילו שאתם מאד רוצים לעזור לו. עליכם לדעת להרפות גם את הרצון שלכם,לתת לכל אדם לחוות את החיים בדרך שנכונה עבורו.
אם מצאתם את המפתח , תפתחו את שער התודעה שלו ותמשיכו עם התהליך כמו שעשיתם לעצמכם.
אם לא מצאתם את המפתח אתם יכולים לחזור על התהליך מספר ימים עד שיגיע המועד הנכון ( או לא), ותמצאו את המפתח האישי שלו. המפתח הוא סמל אישי לכל אדם ואדם, לכל שער בין המימדים יש מפתח אחר וצורה וצבע אחר. עליכם לדעת כי הסמלים הללו מקודשים ואישיים לכל אדם ואדם. זה תדר הבריאה הפרטי של כל ישות. סמל הוא כמו מפתח שפותח פתח לתדרים גבוהים יותר של רמות תודעה. זה המפתח שמחבר כל ישות למרכז הנשמה שלה, לכן זה אישי ביותר. לכל ישות יש את המפתחות שלה, אלה לא סמלים אוניברסליים אלא סמלים אישים.
כאשר אתם עושים טיפול לאחר עליכם לחשוב רק עליו ולא על עצמכם. היזהרו לא לערבב אנרגיות ולא להזדהות עימו, אסור שתתחברו לאנרגיות שלו כדי שלא תעבירו את המחלה שלו אליכם. עליכם לעשות את התהליך ללא ביקורת , שפיטה וכעס , ללא מעורבות ריגשית ,הזדהות ורחמים. עליכם להיות נקיים אנרגטית, צינור להעברת אנרגיה. אם אינכם יכולים לזה על תנסו לרפא את אותו אדם בדרך זו, עליכם לשמור על עצמכם.
בסוף התהליך דמיינו כיצד אתם שולחים את הריפוי אל אותו אדם. אל תירדמו לפני שהפרדתם את עצמכם ממנו.
מותר לכם לעשות את הטיפול לאחר בתנאי שהאדם השני מרשה לכם לעשות את הטיפול ואין אגו בתוך התהליך. זכרו כי לא כל אדם רוצה להתרפא.אם תעשו את התהליך אם אגו אתם יכולים להעביר מחלות לעצמכם, לכן אתם צריכים מאוד להיזהר.
תשתמשו במדיטציית הריפוי עבור עצמכם .למרות כל ההזהרות השתמשו בה גם עבור אחרים, אם אתם יכולים לתת לאחרים לחוות את החיים דרך שלהם, אל תשפטו ואל תבקרו אותם, תנו להם לכאוב את הדברים בדרכם ורק תהיו שם עם האהבה שלכם
ברוכים אתם.