מדיטציית מסע המרכבה 15.7.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט. לנשום עמוק.

פעם שנייה לנשום עמוק. פעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק.

שימו לב לנשימה. להרגיש את הגוף, את השרירים. שחררו את כל המתח מהרגליים, כפות הרגליים, ירכיים, שוקיים. תרפו את הבטן, האגן, את החזה, את הגב. תרפו את הכתפיים, השכמות, הידיים, עד קצות האצבעות. שחררו את הפנים, את האיברים בפנים. אם אתם מרגישים מקום עם מתח בגוף, תשאבו אותו החוצה לתוך כדור של אור. תאפשרו לגוף להיכנס לשקט. עד שהגוף שלכם יותר רגוע ונינוח. אני אספור מ- 10 עד 1, ולאט לאט תרגישו איך אתם רגועים, נינוחים יותר.

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 . הכל בסדר, הכל רגוע ונינוח. תאחדו את השקרות הרוחניות לתוך השקרות הפיזיות. תדמיינו איך אתם עולים דרך שקרת הכתר לשקרת הבסיס הרוחנית. בכל דרך שזה בא אליכם – בידיעה, במראה, בתחושה, ותורידו אותה לשקרת הבסיס הפיזית. תקשרו אותן ביחד בצורה של מרכבה מאוחדת. תפעילו את המרכבה על ידי נשיפה חזקה ותבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תעלו דרך שקרת הכתר, תבקשו להיכנס לשקרת ההרה הרוחנית. בכל דרך שזה בא אליכם, תורידו, תאחדו אותה עם שקרת ההרה הפיזית באזור הטבור. תקשרו אותן עם מרכבה, תפעילו אותן. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. אפשרו לעצמכם לקבל.

תעלו דרך שקרת הכתר, תבקשו להיכנס לשקרת מקלעת השמש הרוחנית, בקשו להוריד אותה, לאחד אותה בתוך מקלעת השמש הפיזית עם מרכבה, תפעילו אותה ותבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תעלו דרך שקרת הכתר, תבקשו להיכנס לשקרת הלב הרוחנית, להוריד אותה. תורידו אותה, תאחדו אותה עם שקרת הלב הפיזית. תראו מרכבה שקושרת אותן עם האותיות י' ה' ו' ה' במרכז המרכבה. תפעילו את המרכבה, תאפשרו לעצמכם לקבל. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

תעלו לשקרת הגרון רוחנית. בכל דרך שזה בא אליכם, תבקשו להוריד, לאחד אותה עם שקרת הגרון הפיזית. תראו מרכבה שקושרת את שתי השקרות, תפעילו אותה, תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תעלו דרך הכתר לעין השלישית הרוחנית, תורידו, תאחדו אותה עם העין השלישית הפיזית. תראו מרכבה שקושרת את השקרות ביחד. תפעילו, תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. תספגו את האנרגיה לתוך הגוף.

את האנרגיה החזקה שיש לכם, אתם יכולים לשלוח לכל אדם שאתם רוצים, לכל מקום שאתם רוצים, לבית, דמיינו שאתם ממלאים, עוטפים את ההבית באהבה רוחנית, אנרגיה ששומרת ומגינה עליכם. תשלחו אותה בעיקר לאנשים שקשה לכם איתם.

דמיינו שיש מעטפת שקופה אבל אטומה, שעוטפת אתכם מסביב. כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. אתם מאוחדים, עם האנרגיות הרוחניות והפיזיות שלכם לשלמות אחת. אתם הרמוניים, שלמים ומושלמים לעצמכם. תרגישו את המעטפת סביב הגוף.

כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת, מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. אני באחדות עם עצמי. אני באחדות עם עצמי. אני באחדות עם עצמי.
כעת תפעילו את המרכבה הנקבית שלכם כמו שלמדנו. צורה של העלים המרכזיים, השמונה. תנו להם לזרום, להקיף את הגוף בצורה של שמונה שמתחבר באזור הטבור. עד שהם מצליחים להיות מהירים מאוד, שאתם לא יכולים לעקוב אחריהם.

קחו נשימה עמוקה. תנו לעלים להיפתח, לפעול בדרך שלהם. תתמקדו רק בנשימה שלכם. תגידו כל הזמן – אני מרפה, אני מוותרת, אני משחררת, אני מאפשרת להדרכה להוביל אותי למקום שהכי נכון לי. תתמקדו רק בנשימה.

עם המרכבה, אתם מרגישים שאתם עולים למעלה למעלה. כל הזמן תתמקדו רק בנשימה שלכם. תחזרו כל הזמן על מנטרת ההרפיה – אני מוותרת, אני משחררת, אני מרפה. תרגישו איך אתם נוסעים עם המרכבה, עם מרכז הנשמה שלכם. גם אם לא תראו את התדרים כשאתם עוברים אותם, תתמקדו רק בעצמכם, בנשימה. כשתרגישו שאתם נוגעים בזוהר תוכלו לתקשר משם, לשאול כל שאלה, פשוט לקבל את האנרגיה. תרפו את הגוף כמה שיותר, תאפשרו לעצמכם לקבל.