מדיטציית מימד רביעי

חלק 1

אנחנו מבקשים הגנה, הדרכה וריפוי. אנחנו מבקשים את ההדרכה האלוקית שהכי נכונה לנו, שתהיה אתנו.
דמיינו מעטפת שעוטפת אתכם מסביב, ששומרת ומגנה. הפתח שלה רק כלפי מעלה. רק האנרגיות האלוקיות יכולות לדבר ולהתחבר אליכם. אנחנו שמים גם מעטפת על החדר, כדי לעזור לנו להתחבר לאנרגיות הגבוהות והנכונות ביותר עבורנו היום.
לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות, תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט, תנשמו עמוק.
פעם שניה תנשמו עמוק.
ופעם שלישית תנשמו עמוק.
להרגיש את הדופק, אפשר לגעת בשורש כף היד ובצוואר. נסו להתחבר לקצב הפנימי שלכם.
שימו לב לנשימה.
להרגיש את הגוף והשרירים, להרגיש את כפות הרגליים, השוקיים, ירכיים. תרגישו את הבטן, האגן, החזה, את הגב. תרפו את הכתפיים והשכמות. תרגישו את הידיים עד קצות האצבעות. את הפנים, את האיברים בפנים. תרגישו את כל הגוף. כל האנרגיות שלכם בתוך הגוף. אתם מופרדים, אני מופרדת, אני בתוך עצמי.
דמיינו מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה שעוטפת אתכם מסביב. כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי.
דמיינו שאתם נמצאים מתחת למפל מים, מי נהרות קדמה. המים זורמים, שוטפים, מנקים את כל ההילה שלכם. כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. תרגישו איך שצ'אקרת הכתר נפתחת והמים זורמים דרככם כמו בתוך צינור לאורך הגוף. המים זורמים לאורך הרגליים לתוך בטן האדמה, ומלמעלה מהאינסוף תזמנו קרן אור לבנה. האור נכנס לצ'אקרת הכתר, מאיר, פותח את הצ'אקרה, ממלא אותה בצבע לבן. תרגישו את הלבן מרחיב, פותח את הצ'אקרה.
האור משאיר במרכז הצ'אקרה אבן יהלום לבנה, זוהרת. תרגישו את האנרגיה של היהלום, מרחיבה, מטהרת, פותחת את הצ'אקרה. מחברת אתכם אל העולם הרוחני, למרכז הנשמה, לאלוקים. תנו לצ'אקרה להיפתח, להתרחב, כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, לא להתאמץ, להרפות כמה שיותר כדי לאפשר לה להיפתח. האור יורד לעין השלישית, ממלא את הצ'אקרה בצבע סגול. הרגישו את כל האזור נפתח, מתרחב. במרכז הצ'אקרה אתם מקבלים אבן אמטיסט סגולה. האנרגיה של האמטיסט מרחיבה, פותחת את הצ'אקרה. מחברת אתכם ליכולות הגבוהות שלכם, לכוחות הריפוי, לכוחות התקשור, הכוחות הטלפתיים, הראייה העל- חושית. תנו לעין השלישית להיפתח, להתרחב.
האור יורד לגרון, מרחיב, פותח את הצ'אקרה, ממלא אותה בצבע הכחול. תרגישו איך במרכז הגרון שלכם מונחת אבן לאפיס כחולה, והאנרגיה הכחולה מרחיבה, פותחת את הצ'אקרה. מחזקת בכם את יכולת הדיבור, האמירה, משחררת את כל הדברים שלא אמרתם. תנו לכחול לפתוח את הגרון.
האור יורד ללב, ממלא את הצ'אקרה בירוק וורוד. אפשרו ללב להיפתח. למרכז הצ'אקרה אתם מקבלים אבן ג'ייד ירוקה ורוז- קוורץ ורודה תספגו את האנרגיה של הגבישים. אפשרו ללב להיפתח, לחבר אתכם לאהבה ללא תנאי. לקבל ולאהוב כל אדם, כל יצור באשר הוא. בלי ביקורת, בלי שפיטה, בלי ציפיות, בלי אכזבות. לקבל ולאהוב את עצמכם, כמו שאתם, אהבה ללא תנאי. בלי ביקורת, בלי ציפיות, בלי אכזבות. תנו ללב להיפתח. תרגישו את הירוק והורוד בלב.
האור יורד למקלעת השמש, מרחיב, פותח את הצ'אקרה. תנו לצבע הצהוב לפתוח, לרפא את צ'אקרת הלב. תרגישו איך יש במרכז הצ'אקרה אבן סיטרין צהובה. האנרגיה של הסיטרין מרחיבה, פותחת, מרפאת את הצ'אקרה. משחררת אתכם מכל הרגשות שעוצרים אתכם, מהפחדים, מהחרדות, מהכעסים, מהעצב, מהתסכול. דמיינו לעצמכם שאתם נפתחים לשמחה, לפשטות של החיים, לזרימה של החיים. לקבל את החיים כמו שהם. לראות אותם בצורה הנכונה ביותר, ללא אגו, ללא רגשות. תנו לצהוב לפתוח, להרחיב את הצ'אקרה. לחבר אתכם לשמחה, לרכות של החיים.
האור יורד לצ'אקרת ההרה באזור הטבור. ממלא את הצ'אקרה בצבע הכתום. תרגישו את האנרגיה של הקרנליאן במרכז הצ'אקרה. אנרגיה כתומה שמחברת אתכם לתשוקה לחיים, לשמחת החיים, לאנרגיית החיים. מחברת אתכן לנשיות, לגבריות, מחברת אתכם למרכז הנשמה. תנו לכתום לפתוח את מרכז הצ'אקרה.
האור יורד לצ'אקרת הבסיס, ממלא את הצ'אקרה בצבע האדום. תרגישו את האדום בוהק, חזק. במרכז הצ'אקרה תרגישו את אבן הרובי האדומה מאזנת, פותחת את הצ'אקרה, מחברת אתכם למציאות, לעולם הפיזי, לכאן ועכשיו, להבין, לקרוא נכון את מפת החיים שלכם, להתקרקע במציאות. תרגישו את האדום במרכז הצ'אקרה.
האור ממשיך לאין סוף. מלמטה תזמנו קרן אור אחרת, שעולה דרך צ'אקרת הבסיס עד לכתר. תרגישו את האור נכנס לבסיס, מחזק את האדום. עולה לצ'אקרת ההרה, מחזק את הכתום. למקלעת השמש, מחזק את הצהוב. נכנס ללב מחזק את הירוק והורוד. לצ'אקרת הגרון, מחזק את הכחול. בעין השלישית, מחזק את הסגול. קרן האור יוצרת מצ'אקרת הכתר, מתפזרת לתוך ההילה שלכם. עד שתרגישו כדור של אור חזק, בוהק עוטף אתכם מסביב. עד שתרגישו כדור של אור שעוטף אתכם מסביב. אתם עולים איתו למעלה למעלה. הרפו , תשחררו, תרפו, תוותרו. תאפשרו לעצמכם לעלות. אתם עולים כלפי מעלה עד שתראו כדור של אור ענק, גדול. אתם מתאחדים, נכנסים לתוכו. מתאחדים עם האור הגבוה, האור האלוקי.
מתוך האור אתם עולים למעלה, יוצאים מתוך האור לכיוון החושך. תרגישו שאתם נכנסים לתוך החושך, צפים בתוך החושך. החושך הנעלה, שלוקח אתכם כלפי מעלה. אתם עולים כלפי מעלה, נכנסים לתוך הריק. תראו את השער פתוח, אתם עוברים דרכו וצפים בתוך הריק. אל תזוזו, פשוט תאפשרו לעצמכם לצוף ולעלות. אל תזיזו את הגוף.
מתוך הריק אתם עולים לתוך הזוהר. בכל דרך שזה בא אליכם אתם עולים כלפי מעלה. תספגו את אנרגיית הזוהר אליכם. ומתוך הזוהר אתם עולים לתוך השקיפות הקריסטלית, שהיא צלולה וטהורה. במקום הזה תבקשו להתחבר לצ'אקרת הבסיס הרוחנית, תורידו אותה לצ'אקרת הבסיס הפיזית. תאחדו אותם ביחד במרכבה תבקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'אקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.
תאחדו את צ'אקרת המין הרוחנית עם צ'אקרת המין הפיזית. תאחדו אותן ביחד עם מגן דוד, מרכבה למרכז הצ'אקרה. בקשו אהבה רוחנית, למרכז צ'אקרת המין הרוחנית. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל. שוב תבקשו צ'אקרת מקלעת השמש הרוחנית, תורידו אותה, תאחדו אותה עם מקלעת השמש פיזית. תקשרו אותן למרכבה, זכרית ונקבית. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'אקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.
שוב תאחדו את מקלעת השמש הרוחנית, תורידו אותה לתוך מקלעת השמש הפיזית. חברו אותן ביחד לצורה של מרכבה, תפעילו אותן, תבקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'אקרה. בקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'אקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.
בקשו להוריד את צ'אקרת הלב הרוחנית. תאחדו אותה יחד עם צ'אקרת הלב הפיזית. תראו מרכבה במרכז הצ'אקרה, בתוכה האותיות י' ה' ו' ה'. תרפו, תבקשו אהבה רוחנית לעצמכם, תאפשרו לעצמכם לקבל.
כשתרגישו שאתם מוכנים, תעלו לצ'אקרת הגרון הרוחנית. תורידו אותה לצ'אקרת הגרון הפיזית, תאחדו אותם ביחד עם מרכבה במרכז הצ'אקרה. תבקשו אהבה רוחנית, תאפשרו לעצמכם לקבל.
תבקשו לעלות לצ'אקרת הגרון הרוחנית, להורדי אותה לגרון הפיזי. חברו אותן ביחד לצורה של מרכבה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.
בסוף תעלו לעין השלישית הרוחנית, תאחדו אותה עם העין השלישית הפיזית. תקשרו אותם עם מרכבה, תבקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'אקרה. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות, אפשרו לעצמכם לקבל את האנרגיה, לספוג אותה.
מי שלמד את מדיטציית המרכבה, תפעילו אותם עכשיו. מהמקום הזה אתם יכולים להתחיל לתקשר, תשאלו שאלות.
תתמקדו כל הזמן בנשימה.

חלק 2

שלום לכם ילדיי, ברואי האור, ילדיי האדמה. אנו שולחים לכם את ברכתנו, ברכת האל. אנו מוסרים בידיכם, מכוח התודעה הנעלה שלכם.
אתם מרגישים עכשיו לחץ בכתר, זה כי מחברים אותנו עכשיו לשערי התודעה. מעבירים דרכנו עכשיו אנרגיה של ממד ארבע, שהוא ממד היצירה. הרפו את הגוף כמה שיותר, ואפשרו לו לקלוט ולהעביר את התדרים דרכיכם. האנרגיה הזו המתועלת דרככם היא אנרגיה של יצירה, של בריאה, של התחדשות. הזרימו אותה לבקשות שלכם, לרצונות שלכם, כדי שיוכלו להתממש בצורה הנעלה ביותר עבורכם. תראו מול העיניים שלכם, תדמיינו את הדברים שאתם רוצים שיתממשו, כמו תמונה מולכם, כמו סרט בתוך כדור. דרך העין השלישית תזרימו את האנרגיה לתוך אותה תמונה, לתוך אותו כדור.
תנשמו כל הזמן, תתמקדו בנשימה כדי להניע את האנרגיה לתוך תעלות הגוף. תרגישו איך אתם מזרימים אותה לתוך הגוף. יורדת דרך העין השלישית, דרך הגרון. פזרו אותה בכתפיים, לכיוון הידיים.
היא יורדת לאורך הגוף, לאזור של הלב, לאט לאט תנו לה לרדת כלפי מטה, דרך הבטן, קרקעית האגן, הזרימו אותה לתוך הרגליים. תרגישו אותה בירכיים, ברכיים, לאורך השוקיים, בכפות הרגליים, על קצות האצבעות. תנו לה להתפזר, להיספג בתוך הגוף. לטהר, לרפא את הגוף שלנו. כל החסימות, החסכים, המחלות. הרפו, תתמקדו בנשימה כל הזמן. תספגו את האנרגיה בתוך הגוף, בתוך התאים.
אתם יכולים לשלוח אותה לכל אדם שאתם רוצים, בעיקר למי שקשה לכם איתו. הרגישו איך דרך העין השלישית יש קרן שדרכה אתם יכולים לשלוח את האנרגיות לכל אדם, לכל מקום. דרך כפות הרגליים תזרימו אותה לתוך האדמה, להביא ריפוי לאדמה, להביא שקט, רגיעה לטבע לאדמה. תרגישו איך מצ'אקרת כפות הרגליים זורמת האנרגיה כלפי מטה.
נדמיין מעטפת הגנה על כל המדינה שלנו, נזרים את האנרגיה לתוך המעטפת שתשמור ותגן עלינו. תעזור לנו להביא שקט ופיוס, וכבוד והבנה לאזור שלנו.