מדיטציית חיבור לנשמה האלוקית 19.8.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

לנשום עמוק. לשאוף דרך האף, ולנשוף דרך הפה כשהידיים במודרה הראשונה. ככה נעשה שש נשימות.

להחליף מודרה.

שימו לב לנשימה.

ולהרגיש את הדופק. אפשר לגעת בשורש כף היד או בצוואר ופשוט להתחבר לקצב הפנימי.

ולהרגיש את הגוף, את השרירים. תרגישו את הרגליים, כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים. תרפו את הרגליים.

שחררו את כל המתח מחלל הבטן, האגן.

שוב תנשמו עמוק.

עם הנשיפה תשחררו את כל המתח מחלל בית החזה, תרפו את הכתפיים, את השכמות. שחררו את הגב, השרירים, חוליות עמוד השדרה. תרפו את הכתפיים, הידיים עד קצות האצבעות. שחררו את הפנים, את האיברים בפנים. שחררו את כל המחשבות. אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

אני אספור מ- 10 עד 1 ולאט לאט תרגישו איך אתם רגועים, נינוחים, הגוף שלכם נהיה כבד כבד. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. הכל בסדר.

תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות, לאפשר להדרכה להוביל אתכם למקום שהכי נכון לכם. אם אתם עוד מרגישים איזשהו מתח בגוף, לחץ, דמיינו כדור של אור מחוץ לגוף עם צינור, כמו שואב. אתם לוחצים על המתג ומפעילים אותו, שואבים את כל המתח החוצה. עד שהגוף שלכם רגוע, שלו. תאפשרו לכל המתח לצאת.

דמיינו מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה שעוטפת אתכם מסביב. כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי.

דמיינו איך מהאין סוף מגיעה אליכם קרן אור בצבע זהב, והאור נכנס לשקרת הכתר. תרגישו איך האור בצבע זהב, נכנס דרך השקרה ולאט לאט נספג וזורם לתוך הראש, לתוך המוחות, לתוך איברי הפנים. תרפו את הגוף כמה שיותר. תאפשרו לצבע הזהב, לאור זהב לזרום, למלא את הגוף שלכם. לאט לאט הוא זורם. מגיע לכל תא ותא בגוף. מטעין אותו באנרגיה של אור זהב, אנרגיה שמטהרת, מרפאת, מחזקת את הגוף. משחררת מתוכו את כל מה שאתם לא צריכים. תרפו את הגוף כמה שיותר, תאפשרו לאור לזרום. תרגישו אותו יורד לאורך הכתפיים, משחרר את השכמות, ממלא את כל אזור החזה, את הגב. תרגישו שהוא יורד לתוך הידיים, כתפיים, אמות, הזרועות, עד קצות האצבעות.

תרגישו אותו יורד במערכת העיכול, אזור הבטן העליונה. עובר לאורך השקרות, עד קרקעית האגן. הוא זורם לאט, הוא סמיך. תרגישו אותו יורד לאורך הרגליים, עד שהוא יגיע לקצות האצבעות של הרגליים. אפשרו לגוף לספוג את התדר, את האור. תרגישו איך כל תא ותא בגוף סופג את האור. האור הזה הוא אור סמיך וכבד שמטהר ומנקה כל תא, כל איבר בגוף, כל שקרה, מאזן אותה. תרגישו איך הגוף שלכם נהיה כבד יותר ויותר.

תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. תרגישו איך הגוף שלכם נהיה כבד כבד, רגוע, נינוח, שלו. תרגישו איך האור הזה שם בכל שקרה את הצבע שלה ואבן גביש שמתאימה לשקרה. תרגישו את שקרת הכתר, לאט לאט מתמלאת בצבע לבן, צבע בהיר, נקי. היא נפתחת ומתרחבת. במרכז השקרה יש אנרגיה של אבן יהלום, אבן זוהרת, אבן חזקה ועוצמתית שמחברת אתכם לעולם הרוחני, מחברת אתכם לאלוקים. תרגישו את הצבע הלבן ממלא את השקרה. תרפו את הגוף כמה שיותר.

תרגישו איך העין השלישית מתמלאת בצבע סגול. במרכז השקרה יש אבן של אמטיס סגולה. תרגישו את האנרגיה של האמטיס, את הצבע הסגול ממלא את השקרה. מחבר אתכם ליכולות הגבוהות שלכם. מחזק בכם את כוחות הריפוי, את הכוחות הטלפתיים, את הראייה העל חושית, את כוחות התקשור שיש בכם. תרגישו את הצבע הסגול ממלא את השקרה. אם אתם מרגישים שם לחץ או כאב, סימן שאתם לא מספיק מרפים. תרפו, תשחררו. תנו לשקרה להיפתח.

תרגישו איך הגרון מתמלא בצבע כחול. במרכז השקרה יש אבן לאפיס כחולה. תנו לצבע הכחול למלא את השקרה, לפתוח אותה. לחזק בכם את יכולות הביטוי, לשחרר את כל הדברים שאתם לא אומרים. תנו לצבע הכחול למלא את השקרה.

תרגישו איך הלב מתמלא בירוק וורוד. במרכז הלב שלכם תרגישו את האנרגיה של הג'ייד הירוק והרוזקוורץ הורוד ממלאים את השקרה. תרפו, תשחררו, תוותרו, תאפשרו לעצמכם להתחבר לאהבה, לאהבה ללא תנאי. אהבה ללא תנאי לעצמכם ,אהבה לא תנאי לכל אדם. לקבל ולאהוב את עצמכם, לקבל ולאהוב כל אדם כמו שהוא. תנו לירוק ולורוד למלא את השקרה.

תרגישו איך מקלעת השמש מתמלאת בצבע צהוב. צבע חם, נקי, זוהר. במרכז השקרה יש אנרגיה של סיתרין צהובה, תספגו אותה, תרפו, תשחררו, תנו לשקרה להיפתח. תנו לה לחבר אתכם לשמחה, שמחה ללא תנאי, ללא תלות. להיות מוארים, להיות שמחים, מאושרים. לקבל את החיים כמו שהם, לזרום איתם. להרגיש שאתם ראויים לטוב ביותר. תרגישו איך הצבע הצהוב ממיס, ומשחרר את כל הרגשות שעוצרים אתכם – הפחדים, את הכעסיםף את העצב, את כל התסכולים, תגידו שאתם די, מוכנים לשחרר אותם. הם לא תומכים בכם, הם לא עוזרים לכם. עכשיו זה הזמן להתחבר לשמחה, להנאה, לקלילות של החיים. תנו לצבע הצהוב למלא את השקרה.

תרגישו איך שקרת ההרה מתמלאת בצבע כתום. תרגישו את הכתום, ואת אנרגיית הקרנליאן במרכז השקרה. תנו לשקרה להיפתח, להתרחב. הזרימו את האנרגיה לשדות המרכבה, פשוט תרפו, הם יזרמו לבד. יטעינו אותם. לא צריך לסובב אותם, רק למלא אותם באנרגיות. תרגישו איך במרכז השקרה זורמת האנרגיה לתוך הגוף. הגוף שלכם כבד כבד, יכול להיות שתרגישו שהוא בוער בחום, תנו לחום לצאת החוצה. הוא יעבור מדי פעם לקור ולחום, לקור ולחום. תתחברו לאיזון הפנימי שבכם, שקרת ההרה זה מרכז האנרגיה, החיות שלנו, מרכז הקונדוליני, איזון היין והיאנג בתוך הגוף. תנו לאנריגה להזרים, לפתוח את השקרה. תרגישו את הכתום ממלא את השקרה.

שקרת הבסיס מתמלאת בצבע אדום. תרגישו את האדום ממלא את השקרה. אנרגיה של רובי אדומה מטעינה את השקרה, מחזקת אותה, מחברת אתכם למציאות, מקרקעת אתכם לחיים הפיזיים, לכאן ועכשיו. עוזרת לכם להצליח, להגשים את מה שאתם רוצים, את תועלתכם הנעלה ביותר. תרגישו את האדום ממלא את השקרה.

השקרות לאט לאט נפתחות יותר ויותר. תתחילו להוריד את השקרות הרוחניות לתוך השקרות הפיזיות. תרגישו את שקרת הבסיס הרוחנית, תקראו לה, תורידו אותה לתוך שקרת הבסיס הפיזית. תחברו אותן ביחד לצורה של מרכבה במרכז השקרה. תרפו, תבקשו אהבה רוחנית ממרכז שקרת הבסיס. תספגו אותה. תרגישו שאתם מתמלאים באנרגיה של אהבה רוחנית ממרכז שקרת הבסיס.

תקראו לשקרת המין, לשקרת ההרה הרוחנית ותורידו אותה דרך הכתר. תאחדו אותה עם שקרת המין הפיזית. תחברו אותן ביחד בצורה של מרכבה. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תקראו למקלעת השמש הרוחנית. תורידו אותה דרך הכתר עד שהיא יורדת ומתאחדת עם מקלעת השמש הפיזית. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל, תספגו את האנרגיה. תרגישו איך הגוף שלכם נהיה חזק, כבד. תרגישו את השדה האנרגטי החזק שלכם נטען יותר ויותר. תרפו, תשחררו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תקראו לשקרת הלב הרוחנית לבוא, לרדת , להתאחד עם שקרת הלב הפיזית. פשוט תגידו את זה, זה קורה מעצם החשיבה שלכם. תאחדו אותן ביחד עם מרכבה, מגן דוד תלת ממדי ופרח החיים שבמרכזו האותיות י' ה' ו' ה'. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל אהבה רוחנית, אנרגיה ממרכז שקרת הלב.

תורידו את שקרת הגרון הרוחנית, תאחדו אותה עם שקרת הגרון הפיזית. תראו מרכבה שיושבת במרכז השקרה. תבקשו ממנה אהבה רוחנית. תרפו, תשחררו, תאפשרו לגרון להיפתח. גם להתרחב ולהיפתח, וגם להיפתח קדימה ואחורה. תראו מרכבה שקושרת את השקרות ביחד. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תקראו לשקרת העין השלישית הרוחנית, תורידו אותה דרך הכתר, תאחדו אותה עם העין השלישית הפיזית. תראו מגן דוד ופרח החיים, מרכבה, שקושרת את כל השקרות, את שתי השקרות ביחד. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

אם אתם מרגישים שהגוף שלכם נהיה מאוד כבד, תשעינו אותו, תנו לו להיות רגוע ונינוח, תספגו את האנרגיה.

תרגישו איך מהכתר יוצא צינור, השקרה נפתחת, מתרחבת, נהיית גדולה גדולה כמו כתר. ממנה יוצא צינור של אור בוהק, מכיל את כל התדרים שלכם. הצינור מתחבר למעלה, למרכז הנשמה. בקשו אהבה רוחנית שיורדת אליכם, אנרגיה שזורמת אליכם מהאינסוף למרכז הנשמה, מטעינה, מחזקת אתכם. תרפו, תאפשרו לעצמכם לספוג את האנרגיה.

תרגישו איך האנרגיה זורמת מכם לכל השקרות. אתם יכולים לשלוח אותה לכל אדם שאתם רוצים, בעיקר למי שקשה לכם איתו. אתם יכולים לשלוח את האנרגיה לבית, לכל מקום שאתם רוצים לטהר, לכל אדם, לכל מקום. לשלוח את האנרגיה לעולם, לכל בעלי החיים. לטהר את העולם מכל הכאב והרוע שקיים. פשוט תרפו, האנרגיה כל הזמן זורמת אליכם מהאינסוף דרך הכתר. תעבירו אותה למי שאתם רוצים.

נשלח את האנרגיה הזו לעם ישראל, למדינה שלנו. לכל מי שזקוק וצריך, לכל מי שגר כאן בסביבה שלנו. להביא שקט, פיוס והבנה, שלום לאזור. נשלח את האנרגיה הזו לעולם, להביא שקט, פיוס ואהבה לבני האדם באשר הם. לעזור לשחרר את כל הכאב שקיים בעולם.

תנו כל הזמן לאנרגיה לזרום. מהכתר, מהאינסוף, ממרכז הנשמה. דרך השקרות ותזרימו אותה החוצה. הגוף שלכם יהיה כבד כבד עד שפתאום הוא יעלם ותהיה רק תנועה, תנועה של זרימת אנרגיה. כשתגיעו לחוויה הזאת, תוכלו לתקשר משם. לשאול שאלות ולחכות לקבל תשובות. המפתח לכל התהליך זו הרפיה עמוקה.