מדיטציה כללית – 12.8.15

לשבת בנוח, לשחרר את כל המחשבות. אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

לנשום עמוק.

פעם שניה לנשום עמוק.

ופעם שלישית לנשום עמוק.

ולהרגיש את הדופק. נסו להתחבר לקצב הפנימי שלכם.

שימו לב לנשימה. להרגיש את הגוף, את השרירים, הרגישו את כפות הרגליים, השוקיים, ירכיים. שחררו את כל המתח מהרגליים. תרפו את הבטן, האגן, את החזה, את הגב, השכמות, הכתפיים רגועות. שוב תנשמו עמוק. עם הנשיפה תשחררו את כל המתח מחלל בית החזה. תרפו את הידיים עד קצות האצבעות. שחררו את הפנים, את האיברים בפנים, את הראש, את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

אני אספור מ- 10 עד 1 ולאט לאט תרגישו איך אתם רגועים ונינוחים יותר. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. תרגישו איך הגוף שלכם נהיה רגוע, שלו, נינוח. נהיה כבד כבד. רגוע, שלו ונינוח. הרגישו איך צינור הפרנה לאט לאט נפתח. תזרימו דרכו אור, תבקשו קרן אור שנכנסת לשקרת הכתר, מאירה, פותחת אותה, ממלאת אותה בצבע לבן. מחברת אתכם להדרכה לעולם הרוחני, מחברת אתכם למרכז הנשמה, לאלוקים. תנו לשקרה להיפתח. תרגישו את הצבע הלבן ממלא את השקרה.

האור יורד לעין השלישית, ממלא את השקרה בצבע הסגול. תרגישו את הסגול ממלא את השקרה, מחזק בכם את כל היכולות הנעלות שלכם, מחזק בכם את כוחות התקשור, את כוחות הריפוי, את היכולות הטלפתיים, את הראייה העל חושית, את האינטואיציה. תנו לצבע הסגול למלא את השקרה.

האור יורד לגרון, ממלא את השקרה בצבע הכחול. תרגישו את הכחול ממלא את הגרון, מחזק בכם את יכולת הביטוי, האמירה. להגיד דברים בצורה הנכונה, כדי שהעולם יידע לקבל ולשמוע אתכם. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות מכל הדברים שלא אמרתם, תנו להם לצאת, להשתחרר. תנו לכחול לפתוח את השקרה.

האור נכנס ללב. מחזק ומעצים את הירוד והורוד. מחבר אתכם לשלווה, לרגיעה ולאהבה. לקבל ולאהוב אתכם כמו שאתם, אהבה ללא תנאי, אהבה ללא תלות. לקבל ולאהוב כל אדם כמו שהוא. אהבה ללא תנאי, ללא תלות. תגידו שאתם מוכנים להיפתח לאהבת אמת, לאהבת חינם, לקבל ולאהוב כל יצור באשר הוא. תרגישו את הורוד והירוק בלב.

האור יורד למקלעת השמש. מחזק, ממלא את השקרה בצבע הצהוב. מחבר אתכם לשמחה, להיות שמחים במהות שלכם, להיות רגועים במהות שלכם, להיות נאצלים במהות שלכם. בלי כעסים, בלי פחדים, בלי חששות, בלי דאגות. תרגישו את הצהוב ממלא את השקרה.

האור יורד לשקרת המין. ממלא את השקרה בצבע הכתום. מחזק בכם את השמחה, את התשוקה לחיים. את היצירתיות, את החיבור למרכז החיים, למרכז התשוקה ,לחיות. מחבר אתכם לחיבור למרכבות, למרכז הנשמה. תרגישו את הכתום ממלא את השקרה.

האור יורד לשקרת הבסיס. מחזק ומעצים את השקרה, ממלא אותה בצבע אדום. תרגישו את האדום ממלא את השקרה, מחבר אתכם למציאות, לחיים הפיזיים, לכאן ועכשיו, להצליח, להגשים את הרצונות שלכם בצורה הנעלה ביותר. תרגישו את האדום ממלא את השקרה.
האור ממשיך לאין- סוף. מלמטה תזמנו קרן אור אחרת שעולה לאורך השקרות, מהבסיס עד לכתר. מחזקת ומעצימה כל צבע, כל שקרה. תנו לה לעלות.

האור יוצא משקרת הכתר, מושך אתכם למעלה למעלה. תרפו, תשחררו, תעלו עם האור. תראו למעלה נקודה של כדור, של אור חזק, בוהק ואתם נשאבים לתוך הכדור. תרגישו איך קרן האור מעלה אתכם למעלה למעלה. עד שאתם מתאחדים בתוך האור. תגידו כל הזמן שאתם מרפים, מוותרים, משחררים.

עד שתרגישו שאתם נכנסים לכדור של אור, ואור חזק, בוהק עוטף אתכם מסביב. האור נספג לתוך ההילה שלכם, על כל החלקים שלה. מטהר, פותח אותה. עד שתרגישו כדור של אור חזק עוטף אתכם מסביב. תרגישו איך הצבעים זורמים מהשקרות לגוף ולהילה.

תעלו דרך שקרת הכתר, תבקשו להיכנס לשקרת הבסיס הרוחנית. תורידו אותה, תאחדו אותה עם שקרת הבסיס הפיזית. תקשרו אותם עם מרכבה. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל אהבה רוחנית. פשוט תבקשו.

תבקשו לעלות עכשיו, למעלה למעלה, לשקרת ההרה הרוחנית. תורידו אותה, תאחדו אותה עם שקרת ההרה הפיזית. תחברו אותן ביחד לצורה של מרכבות ותבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות, ביןן במודע, בין שלא במודע.

אפשרו לשקרות להתאחד.

שוב תעלו דרך הכתר למקלעת השמש הרוחנית, תאחדו אותה עם מקלעת השמש הפיזית. תקשרו אותן עם מרכבות, תפעילו את השקרה, תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תאחדו את שקרה הגרון הפיזית והרוחנית ביחד. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

תאחדו את העין השלישית הרוחנית עם שקרת העין השלישית הפיזית. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

תרפו את הגוף כמה שיותר. תאפשרו לעצמכם עכשיו לעלות, לעלות בכל התדרים דרך האורות והחושך והזוהר והשקיפות הקריסטלית. נתחבר לממד הבא. לספוג את האנרגיה שלו, לשלוח את האנרגיה הזו לכל אדם שאתם רוצים, ולתקשר, לבקש בקשות.

תתחברו למרכז ההנשמה, אלוקים אני מבקשת אהבה רוחנית לעצמי. תרפו כמה שיותר, תאפשרו לעצמכם לקבל.