מדיטציה – חיבור לזוגיות המקודשת 1.9.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

תנשמו עמוק.

פעם שניה לנשום עמוק.

פעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק, אפשר לגעת בשורש כף היד או בצוואר. נסו להתחבר לקצב הפנימי שלכם.

שימו לב לנשימה.

להרגיש את הגוף, את השרירים, תרגישו את כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים. תרגישו איך הרגליים שלכם הופכות להיות כבדות כבדות, רגועות, נינוחות. תרפו את הבטן, האגן. שוב תנשמו עמוק. עם הנשיפה תשחררו את כל המתח מחלל בית החזה, הרפו את הכתפיים, השכמות, הגב. שחררו את הידיים, שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט. אני אספור מ-10 עד 1 ולאט לאט תרגישו איך אתם רגועים ונינוחים. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, הכל בסדר.

דמיינו מעטפת שעוטפת אתכם מסביב. כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. מעטפת ששומרת, מגנה עליכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי. אני הרמונית, שלמה ומושלמת לעצמי.

תרגישו איך לאט לאט אתם עולים למעלה למעלה. תרגישו שבאה אליכם קרן אור לבנה מהאינסוף ומרימה אתכם, מושכת אתכם למעלה למעלה. תרפו, תשחררו, תוותרו. תגידו – אני מוכנה לוותר, לשחרר, להרפות, אני מאפשרת להדרכה להוביל אותי למקום שהכי נכון לי. ככל שתרפו יותר, ככה תעלו יותר למעלה למעלה. עד שתראו מעליכם כדור של אור, אור חזק, בוהק, נקי. תרפו ותאפשרו לעצמכם להיכנס לתוכו.

דמיינו, תרגישו אור גדול לבן, עוטף, מגן ,שומר עליכם מסביב. אתם יכולים לראות או לגעת או להגיד, זה אותו דבר, כל אחד בדרך שלו. תרגישו את האור הלבן סביב. תרפו, תשחררו, תאפשרו לאור לנקות, לטהר. תרגישו איך האור נכנס מלמעלה, משקרת הכתר, מרחיב, פותח את השקרה. ממלא אותה בצבע לבן. תרגישו את הצבע הלבן ממלא את הכתר. קודקוד הראש שלכם מתמלא בצבע לבן, מחבר אתכם להדרכה, לעולם הרוחני. מחבר אתכם לאלוקים. מתוך האור הלבן יוצאת אנרגיה של אבן יהלום. תרגישו את היהלום, את האנרגיה של היהלום מטהרת, מנקה, מרחיבה את השקרה.

האור יורד לעין השלישית, ממלא את השקרה בצבע סגול. תרגישו איך מרכז הראש שלכם מתמלא בצבע סגול. מתוך הצבע הסגול יוצאת אנרגיה של אבן אמטיס סגולה, שהיא פותחת ומרחיבה את השקרה. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר. תאפשרו לאנרגיות הגבוהות שלכם להתרחב, להיפתח. תרגישו איך השקרה נפתחת. מחזקת בכם את כוחות הריפוי, מחזקת בכם את האינטואיציה, את כוחות התקשור והטלפתיה. אפשרו לעין השלישית להיפתח. לא להתאמץ, ככל שתשחררו יותר, ככה זה יפתח.

האור יורד לגרון, ממלא את השקרה בצבע הכחול. תרגישו את הצבע הכחול ממלא את השקרה. מתוך הצבע הכחול יוצאת אבן טורקיז שמרחיבה, מטהרת את השקרה. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר. כל הדברים שלא אמרתם, כל המילים שלא נתתם להן ביטוי, הגיע הזמן לוותר עליהן. אפשרו לשקרה להיפתח.

האור נכנס ללב, ממלא את השקרה בירוק וורוד. תרגישו את הירוק והורד בתוך הלב. מתוך הצבעים יוצאת אנרגיה של אבן ג'ייד ירוקה ורוזקוורץ ורוד. תספגו את האנרגיה של הגבישים, את הצבעים, אפשרו ללב להיפתח. לקבל, לאהוב את עצמכם כמו שאתם. אהבה ללא תנאי, ללא תלות. אפשרו לעצמכם להיפתח, לקבל, לאהוב כל אדם כמו שהוא. אהבה ללא תנאי, ללא תלות. לאהוב את היקום, כל חי באשר הוא. לקבל את כל יצורי החיים כמו שהם, אהבה ללא תנאי. תנו ללב להיפתח.

האור יורד למקלעת השמש, מתחת לצלעות, באזור הבטן העליונה. תרגישו איך האור ממלא את השקרה בצבע צהוב. מתוך הצבע הצהוב יוצאת אבן סיתרין צהבוה שמאזנת ופותחת את השקרה. מחברת אתכם לשמחה, להיות שמחים במהות שלכם, לשחרר את כל הכאב והעצב והפחד, והכעסים והמתחים. כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות, לקבל את החיים, לזרום איתם. הכל בסדר. תנו לצהוב לאזן, לפתוח את השקרה.

האור יורד לשקרת ההרה באזור הטבור, ממלא את השקרה בצבע כתום. תרגישו את הצבע הכתום בוהק, חזק, מאזן את השקרה. מתוך הצבע יוצאת אנרגיה של אבן קרנליאן כתומה שמאזנת ופותחת את השקרה. מחברת אתכם לנשיות, לגבריות, לאיזון בין האנרגיה הזכרית והנקבית. מחזקת בכם את היצירתיות, את התשוקה לחיים, את השמחה, מחברת אתכם למרכז הנשמה. תנו לכתום למלא את השקרה.

האור יורד לשקרת הבסיס, מחזק, מעצים את הצבע האדום. תרגישו אדום חם, בוהק, ממלא את השקרה. ומתוך הצבע האדום יוצאת אנרגיה של אבן רובי אדומה מחברת אתכם למציאות, לכאן ועכשיו, לקרוא נכון את החיים, את המציאות שלכם. לדעת להתנהל נכון בחיים הפיזיים כדי להגשים את המטרות הנעלות שלכם בצורה היעילה והנכונה ביותר. תנו לאדום למלא את השקרה.

האור יוצא כלפי מטה, מתחברת לאנרגיית הכדור המואר. תרגישו איך האור הלבן מטהר את ההילה שלכם. תגידו שאתם משחררים ומרפים ומוותרים. תנו לצבעים לזרום מהשקרות לגוף ולהילה. תרגישו את הלבן, את הסגול, הכחול והירוק והוורוד, הצהוב, הכתום והאדום מתפזרים לתוך הגוף ולתוך ההילה, כל החלקים שלה.

תבקשו מהשקרות הרוחניות שלכם לרדת, להתאחד עם השקרות הפיזיות. בכל דרך שזה בא אליכם. תקראו לשקרת הבסיס הרוחנית, תורידו אותה דרך השקרות, מהכתר לאורך כל הצינור המרכזי בגוף, עד לשקרת הבסיס הפיזית. תחברו את שתי השקרות ביחד, תראו מרכבה שקושרת אותן בצורה של מגן דוד ופרח החיים. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. מי שלמד את מדיטציית המרכבה פשוט יכול לעשות את הנשיפה הגדולה, לתת למרכבה הקטנה להתחיל לפעול. אל תחשבו על זה, רק תנשפו ותבקשו מהן לפעול ביחד. תרפו, תשחררו, תספגו את האנרגיה, את האהבה הרוחנית ממרכז השקרה.

בקשו משקרת המין, שקרת ההרה הרוחנית, לרדת ולהתאחד עם שקרת ההרה הפיזית. אפילו שאתם רק אומרים את זה זה קורה. תורידו אותה לאורך השקרות, תאחדו אותן ביחד. תראו מרכבה שמחברת את שתי השקרות. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. מי שרוצה יכול להפעיל את המרכבות על ידי נשיפה חזקה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

בקשו משקרת מקלעת השמש הרוחנית לרדת ולהתאחד עם שקרת מקלעת השמש הפיזית. תראו מרכבה שקושרת אותן ביחד. אתם יכולים להפעיל את המרכבות ולבקש אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תקראו לשקרת הלב הרוחנית, לרדת, להתאחד עם שקרת הלב הפיזית. תראו מגן דוד, מרכבה שבתוכה האותיות י' ה' ו' ה' במרכז השקרה, תפעילו אותה ותבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

בקשו משקרת הגרון הרוחנית לרדת, להתאחד עם שקרת הגרון הפיזית. תראו מרכבה במרכז השקרה, תפעילו אותה, תבקשו אהבה רוחנית. תרפו כמה שיותר. אפשרו לעצמכם לקבל.

בקשו משקרת העין השלישית הרוחנית לרדת, להתאחד עם העין השלישית הפיזית. תראו מרכבה שמאחדת אותן ביחד. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תרגישו איך הגוף שלכם כבד כבד, תנו לאנרגיה להיספג בתוך בגוף, להירפא, לטהר אתכם. לטהר את הגוף, את המחשבות, את הרגשות. תהיו בשקט ובשלווה, רק תספגו את האנרגיה.

אם יש לכם דבר שאתם רוצים להגשים, תחשבו על הדברים שאתם רוצים ושהאנרגיה תזרום איתם ותביא אותם לידי הגשמה. תראו מול העיניים את התמונה הנעלה ביותר, מה אתם רוצים, איך אתם רוצים שהדברים יהיו. אתם יכולים לראות, לחשוב או להגיד לעצמכם, זה אותו דבר. תרגישו איך האנרגיה זורמת.

אתם יכולים לשלוח את האנרגיה הזו לכל אדם שאתם רוצים, בעיקר למי שקשה לכם איתו. לבית, לכל מקום שאתם רוצים. לכל בני האדם, לעולם, ליקום. תרפו כמה שיותר. תנו לאנרגיה לזרום מכם החוצה, אנרגיה אינסופית שרק מתחזקת יותר ויותר ככל שתרפו. קחו לעצמכם את השקט.

אם אתם מרגישים שהשדות של המרכבה החיצונית מתחילים לנוע, תרפו, תנו להם להיות בתנועה. הם יפעלו מעצמם. תרפו, תשחררו כמה שיותר. תגידו שאתם מוותרים, משחררים, מרפים. פשוט תהיו בשקט.

תרגישו שאתם עולים למעלה למעלה, לתוך החושך. תעלו כמה שיותר, אל תזוזו. תעלו לזוהר, לשקיפות. תעלו כמה שיותר, עד שתתחברו למרכז הנשמה. אפשרו לעצמכם לקבל.