מדיטציה בסיסית – 30.9.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

לנשום עמוק.

פעם שניה לנשום עמוק.

פעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק. התחברו לקצב הפנימי שלכם. שימו לב לנשימה.

להרגיש את הגוף, את השרירים, תרגישו את כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים, תרגישו את הבטן, האגן, החזה, את הגב. תרפו את הכתפיים, תרגישו את הידיים עד קצות האצבעות, את הנפים, האיברים בפנים. תרגישו את כל הגוף. כל האנרגיות שלכם בתוך הגוף, אתם מופרדים. אני מופרדת, אני בתוך עצמי. דמיינו מעטפת שהיא שקופה אבל אטומה. כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני הרמונית, שלמה ומושלמת בעצמי.

זמנו קרן אור לבנה, תנו לה לעבור לאורך הצ'קרות, מהכתר עד הבסיס. תרגישו איך האור פותח, מרחיב כל צ'קרה, ממלא אותה בצבע שלה. תרגישו את הצבע הלבן בכתר. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. אפשרו לצ'קרות להיפתח. ככל שתרפו יותר, ככה הן יתאזנו ויפתחו יותר.

תרגישו את הסגול בעין השלישית.

את הכחול בגרון.

הירוק והוורוד בלב.

הצהוב במקלעת השמש.

תרגישו את הכתום בצ'קרת המין.

האדום בצ'קרת הבסיס.

האור ממשיך לאינסוף. תרגישו איך הצ'קרות לאט לאט נפתחות יותר ויותר. תורידו את הצ'קרות הרוחניות לתוך הצ'קרות הפיזיות. תורידו את צ'קרת הבסיס הרוחנית ותאחדו אותה עם צ'קרת הבסיס הפיזית. תראו מרכבה שקושרת אותן ביחד. אתם יכולים להפעיל את המרכבה בנשיפה חזקה, בקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'קרה.

תורידו את צ'קרת המין הרוחנית, תאחדו אותה עם צ'קרת המין הפיזית. תראו מרכבה שלמה, מאזנת, מחברת את הצ'קרות. תפעילו אותה ותאפשרו לאהבה רוחנית לזרום אליכם ממרכז צ'קרת המין.

תרגישו את מקלעת השמש. תבקשו מצ'קרת מקלעת השמש הרוחנית להתאחד עם מקלעת השמש הפיזית. תראו מרכבות שמחברות אותם ביחד, תפעילו אותן. בקשו אהבה רוחנית ממרכז הצ'קרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תורידו את צ'קרת הלב הרוחנית, תאחדו אותה עם צ'קרת הלב הפיזית. תראו מרכבה שבתוכה האותיות י' ה' ו' ה' מחברת, קושרת את הצ'קרות. תפעילו אותה, תרפו, אפשרו לעצמכם לקבל.

תראו את צ'קרת הגרון הרוחנית, תורידו אותה, תאחדו אותה עם צ'קרת הגרון הפיזית. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל אהבה רוחנית למרכז הצ'קרה. תפעילו את המרכבות.

תורידו את העין השלישית הרוחנית, תאחדו אותה עם העין השלישית הפיזית. תפעילו את המרכבות ותרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.