כלים להרפייה תודעתית

כלים להרפייה תודעתית

"אל תחששו להרפות! למדו את עצמכם להרפות. שחררו את התלות,שחררו את האחיזה מהמציאות המדומה שיש בכם.
אל תחששו להרפות מהאחיזה בעצמי, להרפות מהסובבים אתכם. להרפות מהתלות, מהצורך, מההכרה, להרפות מההתניות, מהחינוך והמשפטים שאתם מאמינים בהם. אל תחששו להרפות מהעבר, מהשפיטה, מהכעס ומהמקומות שאינכם מוכנים לסלוח – בעיקר לעצמכם.
אל תחששו להרפות, ההרפיה היא אלמנט המנוגד לאחיזה. כל זמן שאתם נאחזים בתלות, בכעס, בכאב, בציפיות ובאמונות שלכם אינכם יכולים להרפות.
אתם מאמינים בהרפיה. אתם כבר מכירים את זה. כבר שמעתם זאת, אך ההרפיה שלכם לא אמיתית. היא לא יכולה להתקיים כל זמן שאתם
אוחזים בעצמכם. כל זמן שאתם מנסים לשלוט ולכוון את החיים. עליכם תחילה ללמוד לקבל את המציאות את החיים.
עליכם לקבל את השיעורים שלכם ושל הסובבים אתכם. לקבל את האמונה שכל אחד אחראי על האושר שלו, ואתם אחראים לאושר של עצמכם. כל זמן שאתם עוסקים בחיצוני לכם ואינכם יכולים להרפות.
המשמעות של הדברים הללו מאד עדינה. עליכם לרדת לעומק הדברים –לא מדובר כאן על מה שאתם עושים ביום יום, אלא מה מניע אתכם לעשות את הדברים, מה המניע את הרצונות שלכם בעשייה או באי עשייה. עליכם ללמוד להרפות.
אנחנו יודעים שזה לא קל. מחזורים רבים של חיים חווייתיים חינכו אתכם להחזיק בחיים. הבנתם כי לאחוז בחיים משמעו להלחם,לשכנע,לשפוט ולבקר.
קשה לכם לעשות את הקפיצה התודעתית הזאת, לחיות את חוויה החיים החדשה נטולת אגו.
עליכם להשתחרר מהתלות כדי שתוכלו ללמד את עצמכם להרפות.עליכם לשחרר את התלות בסביבה, בצורך לרצות, לחשוש מה יגידו עליכם,
לשחרר את התלות שלכם בציפיות של הסביבה. לשחרר את הצורך לחפש הכרה חיצונית, אהבה חיצונית, אך בעיקר למצוא את עצמכם בסביבה. זה קשה לכם מכיוון שאתם רגילים לראות את עצמכם במראות הסביבה. אתם רגילים להתבונן על עצמכם דרך הסביבה, היא כמו מראה עבורכם. לכן אתם חושבים שאם תשנו אותה אז גם אתם תשתנו. אם תצרו מציאות אחרת זה אומר כי גם אתם השתנתם. אתם מרגישים תקועים וכך אתם גם תשתנו.
פה מתחיל האגו לשלוט ונוצר בכם פחד להיכשל. מכאן נובעים כל מיני תחלואות שהבאתם מהתודעה שלכם, אלו הקירות שיצרתם בתודעה,
חסימות ואשליות שבניתם בתפיסה שלכם. אתם חייבים לדעת לוותר על כל תפיסת העולם הזאת בשלמותה.
עליכם לבנות תפיסה תודעתית חדשה של קבלה, של הפרדה. תפיסת עולם שמבינה כי ההשתקפות נוצרת מהפנים החוצה. כשאתם תעשו את השינוי, תהיו מראה לאחרים, אז הם גם יעשו שינוי – אם הם ירצו. זכרו כי זו הבחירה שלהם. אל תחשבו לעשות שינוי כדי להשפיע על הסביבה, זה שוב אגו, צורך לשלוט, ובעצם לא עשיתם דבר בחשיבה כזו. עליכם לעשות שינוי בשביל לעשות שינוי, רק עבורכם- ללא תלות וציפיות! אם כל אדם ידאג לעצמו ויעשה את השינוי בו בלבד-תכול השפעה גם על הסביבה.
התהליך יתחיל מהפרט אל הכלל.קודם יהיה שינוי ברמה האישית של כל אחד,אחר כך יהיה שינוי ברמה הקולקטיבית, שינוי ברמת התודעה הבין- אישית. זה יתבטא בתפיסה חברתית חדשה, תפיסה חדשה של חמלה, הבנה, כבוד לזולת, כבוד לטבע, יש פה תהליך שמתחיל מהחינוך העצמי לחינוך הקולקטיבי. אך, כל זה יקרה אם תיקחו אחריות רק על עצמכם. התעסקו בעצמכם. אל תנסו לחנך את הסביבה אלא לקבל אותה, אל תנסו לשנות את הסביבה אלא לזרום איתה. אז תראו את היופי והעדנה,
תביאו את עצמכם לשלום פנימי ,השלום עם עצמכם יביא לשלום קולקטיבי.

מדוע אומרים לכם זאת? אל תכעסו שלא הגיעו אנשים הערב למרות כל המאמצים והטלפונים שעשיתם, זו הבחירה שלהם אם לבוא או לא, תרפו. תבינו כי כל מה שאתם צריכים לעשות זה להודיע -שוב ושוב ולהרפות.אל תתאכזבו אם לא הגיעו, גם אל תשמחו אם הגיעו לשיעור, זה לא משנה.
אנו כאן להעביר לכם את המסר, מי שנכון לו להגיע סימן שהוא כאן ומוכן להתחייב ולעשות את השינוי. להביא את עצמו להרפיה, לשלווה פנימית. יש עוד הרבה דברים שאנו רוצים להגיד לכם, ניצור עמכם קשר בשבוע הבא. אנו מודים לכם שהגעתם. קבלו את דברינו באהבה ולא בשיפוט
וכעס. אנחנו רוצים להראות לכם את הדרך, היא לא קשה ולא קלה, זה רק כיוון, עשייה, לדעת לקבל את הפרספקטיבה הנכונה לעצמכם ולחיים. אנו רוצים להראות לכם דרך כדי שתראו את החיים שלכם מתוך מבט על של שלווה וקבלה.
אנו יודעים כי את הרוב אתם יודעים ולא חידשנו לכם דבר. אך זכרו כי כל תקשור מתחיל בידע קיים.
קודם צריך לעלות את המדרגה הראשונה אחרת כיצד תעלו למדרגה השניה? לכן אנו מתחילים מנקודת ההרפיה שהיא הצעד הראשון של התודעה.

אנחנו רוצים לתת לכם תרגיל השבוע, שעור לחיים.
אנחנו רוצים שתעשו רשימה, כל אחד לעצמו, רשימה של כל הנושאים שמפריעים לכם: אנשים, מחשבות, נושאים שמפחידים אתכם וכו'. תעשו רשימה גדולה של כל הדברים מהעבר,הווה,עתיד.
אנו מבקשים מכם בכל יום במשך השבוע לקחת פסק זמן, זמן מוגדר שבו לא תחשבו על הדברים האלה בכלל, כל יום תאריכו את משך התרגיל.
ביום הראשון – קחו חצי שעה – תבחרו מתי מתאים לכם, בחצי שעה הזאת אל תחשבו על הרשימה שעשיתם. פשוט תהיו בשקט.
ביום השני- תכפילו את הזמן – שעה – שעה שבה תתנו שקט לתודעה שלכם.
ביום השלישי – שעה וחצי –כנ"ל
ביום הרביעי – שעתיים – וכך הלאה , תתמידו כל יום לתרגל את מצב התודעה המחודש – מצב של שקט פנימי ללא מחשבות שליליות. עד המפגש הבא .
כמובן שאם אפשר לעשות יותר זמן זה עדיף ,אך הקפידו על הזמן. אתם צריכים להיות מוגדרים ומדויקים ובפרט להיות ערים-אל תעשו את התרגיל בלילה.
אנחנו רוצים להראות לכם שיש לכם יכולת. זה רק בשליטה שלכם. כל דבר שאתם דנים, עושים, חושבים בתודעה שלכם, אתם מזינים אותו אנרגטית והוא מתקיים. כאשר אתם תפסיקו הוא יחדל. ברגע שאתם כועסים על משהו ואתם מתעסקים בו כל היום, האנרגיה שלו גדלה והוא עוצמתי, אז אתם כועסים יותר וכך הגלגל גדל. אתם אלה שמזינים אותו ונותנים
לו את הכוח. ברגע שתוותרו ולא תחשבו עליו, באמת ,הוא לא יפעיל אתכם ואז לא יכעיס אתכם, כך תשתחררו ממעגל הכעס וחוסר האונים.
תשחררו אותו, תראו אותו כמו שהוא – נקי.
כדי להגיע לשליטה כזו עליכם להתחיל בקטן, בשבוע, זה אימון התודעה. יש חשיבות גדולה הגדרת הנושאים. לכתוב אותם על דף, כדי לראות וללמוד, כדי להכיר את עצמכם. חשוב לכתוב את הדברים, להגדיר את הנושאים שמעסיקים אתכם במשך השבוע. תתאמנו להיות בשקט.

אנו מאחלים לכם שבוע נפלא, שבוע של אור ואהבה. המילים אור ואהבה גם הן מילים שהתרוקנו מתוכן. אתם מרבים להשתמש בהן ללא כוונה ומחשבה כנה. אור ואהבה הם ערוצים מוליכי אנרגיה עצומה.
כאשר אנו מתכוונים לתדרים אלו, הכוונה היא למציאה אנרגיית שינוי עוצמתית בתדר האור והאהבה.בזאת אנו מברכים אתכם. שיהיה לכם כוח ועוצמה לשינוי מבורך. זכרו כי אתם מוגנים ומודרכים כי החיים שאתם חווים,המציאות היא אשליה.זכרו כי ניצוצות של אור אתם ,טהורים בעלי מודעות על.
שבוע נעים ותודה שבאתם.

אנו מלאכי ההוויה, אנו קבוצת מלאכים שליחים שבאנו ללוות אתכם במסע לפי בקשה שלכם.

אנו מצנרים את אנרגיית ההוויה מהמקור האלוקי למימד שלכם.
אנו החוט המקשר מתדר ההוויה אליכם ומביאים לכם מסר מילולי לתדר האדמה.
ברוכים אתם ברוכים."