כוח התודעה

כוח התודעה

תקשור מתוך סדנת spiritual couching ,בתקשור שוכתב ע"י אחת התלמידות בשפתו המקורית. קריאה מהנה…..

"כוח האמונה הנעלה , כוח היצירה , כוח התודעה- אחד הם. כדי להניע את כוח התודעה ולהשתמש בו בשלמות, כדי ליצור הוויה אחת, כדי ליצור את המציאות שלכם ולהגשים את כל שאיפותיכם, עליכם לדעת למקד, לדייק ברצונותיכם כדי להביא אותם לידי הגשמה. כדי להביא את כוח התודעה לידי מימוש עליכם לדעת לשלוט בכוח יצירת הדמיון שלכם,להשתמש גם במחשבות חיוביות שיוצרות תמונות חיוביות בתוך התודעה. עליכם ליצור אמונות חיוביות שיעזרו לכם להאמין בכוח שלכם. אתם צריכים לאמן את עצמכם לדעת להתמקד בתמונת המציאות שאתם רוצים ליצור בחייכם.המציאות אינה תלויה בעבר שלכם,היא אינה תלויה בגלגולי חיים קודמים העברתם, אין היא תלויה באנשים שסביבכם ובאמונותיהם ואין היא תלויה אמונת כזב אחרת שבה אתם עדין נאחזים. אתם צריכים להאמין כי יש לכם את היכולת לבחור ברגע זה את חייכם מחדש. כן, עד כדי כך זה חזק!
בעבר הייתה לכם את היכולת לשנות את כל ההוויה שלכם – גם את הפיזית , אפילו את המראה הגופני, כל זה רק בכוח התודעה. אך, אם השנים יצרתם עליכם מגבלות, יצרתם חוקים וגבולות שבונים את מציאות חייכם. עליכם להשתחרר מחוקי הטבע שיצרתם, מהגבולות שבניתם בתוך המציאות. בתוך הגבולות האלה יצרתם את חוקי הטבע ,חוקי המציאות שבונים את עולמכם במימד שלכם. בגבולות יוצרים את חוקיות מציאות העולם שאתם מכירים כיום. ברגע שתשחררו את כבלי הגבולות בתוך תפיסת העולם שלכם, בתוך האמונה שלכם , בתוך תבניות החיים שיצרתם, תוכלו לשנות את חוקי המציאות של עולמכם. זה יקרה רק אם אמונה טהורה ונקייה, ללא ספק ואגו שלילי . רק עם שילוב של מחשבות נכונות, תמונות מדויקות, נכונות דיוק המחשבה ואמונה טהורה ביכולת שלכם- רק אז תוכלו לשנות בחיים שלכם כל דבר.
זה לא יעבוד אם לא תהיה בכם כנות מלאה. יש סדר בדברים, המחשבות מובילות לתמונות בהירות, תמונות מובילות לדיוק ומיקוד, כל אלה יובילו לאמונה נעלה בעלת כוח יצירה. אם לא תגיעו לרובד הרביעי של העשייה התודעתית שלכם, לא תוכלו להגשים את המציאות הרצויה עבורכם. עליכם לדעת לשלב את ארבעת האלמנטים לתוך כוח היצירה שלכם. הבעיה היא שרוב האנשים לא מגיעים לאמונה המלאה , הספק , האגו , הפחד וכו' עוצרים אתכם. לכן אינכם מצליחים להשתמש בכוח התודעה , או מצליחים חלקית, ואז האמונה נחלשת וקשה לכם להקשיב. זה כמו גלגל שמתעצם והאמונה הולכת ונחלשת, כוח התודעה הולך ונחלש. כיום אין בכם אמונה! זה לא יעבוד רק עם מילים, או ניסויים. זה יעבוד רק עם כנות מלאה ואמונה טהורה ביכולת שלכם. רק האמונה משחררת את הטבע ואת חוקי המציאות. תאמינו שאתם יכולים ואז זה יתבצע. שימו לב להיסטוריה שלכם- כמה דברים היו נראים בלתי אפשריים ולכן הם לא יכלו להתקיים? עד שהגיע האדם שהאמין ושינה את החוקים. אתם תקראו לו גאון, אך הגאונות שלו הייתה היכולת שלו להתעלות מעל חוקי הקיים, לראות מעבר ולהתחבר לאמונה טהורה, ללא ספק. כך בהתחברות לכוח התודעה הנעלה שלו הוא מצא את הדרך, את הכיוון ליצור שינוי בחוקי המציאות. אתם מאמינים בחוקים, במדע- כמה תורות מדעיות, כמה חוקים השתנו במהלך ההיסטוריה? מדוע אתם חושבים כי החוקים שאתם מאמינים בהם כיום לא ישתנו? הרי לפי התנהלות הדברים סביר להניח כי כל מה שקיים כיום במציאות שלכם אמור להשתנות באחד הימים לפי חוקי הסטטיסטיקה שלכם . אם רק תאמינו.
חוקי היצירה הם אין סופיים, הם יכולים לברוא כל רגע מציאות חדשה. תסתכלו על העבר שלכם האם פעם האמינו כי האדם יגיע לירח? זה הי הבלתי אפשרי. ברגע שהאדם האמין הדרך נמצאה. האם האמינו כי האדם יוכל לעוף? זה הי הבלתי אפשרי , עד שהגיע האדם המאמין והדרך נמצאה. חוקי היקום והפיסיקה הם אין סופיים, קיימים בו זמנית דבר והיפוכו. קיבוע על כיוון מסוים יוצר חוקיות ומציאות מסוימת, שינוי הכיוון יצור חוקי מציאות שונה. החוקים קיימים כאן ועכשיו, בו זמנית , עליכם רק להתקבע לכיוון מסוים לדייק במטרות שלכם וליצור שינוי במציאות חייכם. זכרו כי המציאות והחוקים יכלו להשתנות רק אם ישנה האמונה . אם יש לכם את האמונה והכוח לעבור דרך קירות – אתם תוכלו. אם יש בכם את הרצון לעבור מימדים- אתם תוכלו.תאמינו שאתם יכולים, זה לא רחוק מכם . זה כאן ועכשיו , עליכם רק להאמין באמונה כנה וטהורה.
החוקים קיימים בכם, התחברו לכוח התודעה ותמצאו את הדרך להגשים את רצונותיכם. כוח התודעה שלכם הוא אין סופי, אנכם מודעים לעוצמה ולכוח האמיתי שקיים בכם. אתם משתמשים באחוז קטן מאד מכוח התודעה שלכם.להניע את כוח התודעה עליכם להשתמש בארבעת השלבים- מחשבות חיוביות, תמונות חיוביות, דיוק המחשבה ואמונה.
ברוכים, האמינו בעצמכם, אתם ראויים לטוב ביותר, יש לכם כוח אין סופי,ויכולת אין סופית ואהבה אין סופית. אהבו את עצמכם.
הדמיון הוא כלי היצירה הרוחני , כשהוא מתחבר למימד הארצי הוא משפיע ויכול לפעול בתוך מימד האדמה. הוא לא מנותק מהמציאות, אנחנו יצרנו את ההפרדה בין הדמיון והמציאות. ההפרדה נוצרה כדי לשמור על העולם. כדי שבני האדם לא ישתמשו בכוח זה להרס והשמדה. כוח התודעה הוא כלי חזק שיכול להשפיע הן לחיוב והן לשלילה. ראינו את העוצמה של כוח התודעה ואת פוטנציאל ההרס בטמון בו,לכן נוצר הנתק בין המחשבות והדמיון לבין המציאות הפיזית. במצב זה אתם חווים כי המציאות הפיזית מנותקת מהעולם הרוחני . כאשר האנשים יתחברו לטוב ולאהבה ברמת התודעה הנעלה,יתקיים החיבור בין המציאות וכוח התודעה והמצב ביניהם יתאזן. מכיוון שהאנושות עדין לא נמצאת ברמה תודעתית קולקטיבית מספקת אין חיבור ישיר וזורם בין המחשבות שלכם והמציאות הפיזית.יש בכם יותר מידי רוע וכעס ויש סכנה כי אנשים ישתמשו ביכולת שלהם כדי לפגוע , להרוס ולהשמיד. יש בכם יותר מידי אגו!
כוח התודעה יתממש רק כאשר האדם יהיה נטול אגו, רק עם האדם יהיה טהור במחשבותיו וברצונותיו. גם אם יש כיום אנשים שמצליחים להשתמש בכוח התודעה , היכולת שלהם חלקית ביותר, ומכיוון שהם משנים את דעותיהם כל כך הרבה פעמים אין להם את היכולת להרגיש את השליטה שלהם בחיים. והחוויה שלהם היא של כאוס וחוסר שליטה בחיים.
עליכם לדעת כי השימוש בכוח התודעה נושא בחובו אחריות כבדה מאד. עדיין אינכם בשלים לה. ברגע שתסכימו לקחת אחריות זו תפתח לכם הדרך לשימוש בכוח התודעה. התהליך יתחיל מהיחיד. אנכם צריכים לחכות שכל האנושות תעבור את התהליך כי זה בלתי אפשרי, כיום נפתחת לכם האפשרות כיחידים לעשות את השינוי, ככל שיותר אנשים יתחברו לעוצמה של כוח התודעה (גם בחלקיות הכוח), עוצמת יכולת הביטוי של כוח התודעה יעלה וישפיע מתוך העולם האישי לעולם הקולקטיבי, ישפיע על האנרגיה הקולקטיבית ועל המציאות האנושית על פני האדמה.ראו בעצמכם שליחים לתהליך ההיטהרות הכלל אנושית. מתוך לקיחת אחריות לחייכם האישיים תהפכו לשליחים המשפיעים על כלל האנושות לקחת אחריות על המימד הארצי. אל תפחדו מאחריות זו , זה יקרה באופן אוטומטי , כל שעליכם לעשות כיום זה להאמין בכוחכם ולדעת כי רק אתם אחראיים לחייכם. הפסיקו למצוא תירוצים כדי להצדיק את מצבכם כיום. פעלו לשינוי. קחו אחריות על עצמכם , והיו ברוכים.
ברוכים אתם,ברוכים."