ימים של שלווה

ימים של שלווה
"ימים של שלווה,ימים של שקט,תקופת רגיעה נכונה לכם. אנרגיה של שקט ורגיעה זורמת עתה אליכם.
ימים בהם תבוא רגיעה פנימית, שקט לאחר סערה. שחרור ממצב חוסר הנינוחות שהייתה לכם בתקופה אחרונה. ימים של שקט נכונים לכם, ימים של שלווה ורגיעה, ימים של אגירת כוחות.זה זמן של התחדשות, זמן הנראה כלפי חוץ חסר מעש, שקט, אך בתוככם ישנה עשייה מבורכת, אוירה של נינוחות ושל הרפיה. אנרגיה של צמיחה נאגרת כרגע, כמו זרע האוסף את כוחו לפני צמיחה מבורכת. הזמן כרגע הוא זמן הרפיה, רגיעה כמו זרע הממתין לצמיחה ולגדילה.
אתם בזמן טרום נביטה, כל הפוטנציאל והכוח טמונים בכם. גם אם כלפי חוץ ישנה תקופת רגיעה של חוסר עשייה. ישנם אנשים שיתרגמו תקופה זו כמצב של תקיעות וקיפאון, אך אין זה המצב. זהו זמן הבשלה, אגירת כוחות ופוטנציאל, ככל שתדעו להשתמש באנרגיה זו נכון המטרות שלהם יחוו צמיחה מבורכת.
אפשרו לעצמכם לאגור כוחות להתפתחות פנימית. אפשרו לעצמכם לספוג את אנרגית החורף. כל שתרפו יותר כך הרעיונות שלכם ירקמו עור וגידים, יהיו מבורכים ויצאו לפועל בצורה הנעלה ביותר. על תחששו מתקופה זו של שקט. אפשרו לעצמכם לנוח ולהירגע, אפשרו לעצמכם התבוננות פנימית, אפשרו לדברים לעלות, אפשרו לעצמכם להגדיר ולמתג את הרעיונות שלכם לידי הגשמה. הבינו כי בתקופת שקט עליכם לאגור את המוכנות ואת ההבנה כדי ליצור צמיחה מבורכת. זה זמן השקט, זה זמן השלווה המבורכת. אפשרו לעצמכם להיות בהוויה מלאה של רגיעה ושל שלווה. ככל שתרפו יותר, ככל שתאפשרו, התהליכים שלכם יצמחו בצורה הנעלה ביותר.
קבלו באהבה תקופה זו של שקט, קבלו באהבה את תקופת הרגיעה, קבלו באהבהאת עצמכם.
גם ברמה הקולקטיבית זורמת עתה אנרגיה של שקט ורגיעה. ככל שתרפו יותר כך ברמה הקולקטיבית יגבר השקט ,
הם אומרים כי עכשיו זה לא זמן של עשייה אלא זמן של מנוחה. זה לא זמן לעשייה גם ברמה הקולקטיבית. לדוגמא לצאת למלחמה עכשיו. זה זמן של שקט ושלווה, לספוג כוחות, לבנות מערכות, לדעת, לתכנן, אך לא לעשות. זה זמן של שקט והתכנסות. זמן של התבוננות פנימית. ככל שנרפה יותר כך הרעיונות שלנו יהיו מוצלחים יותר. זה זמן טוב לתכנון אך לא לעשייה.
זה זמן טוב ליצירה מחשבתית, יצירה רוחנית. זו הסיבה כי רבים האנשים הנעשים חולים בתקופה זו,מצב זה נוצר מחוסר הבנה ומאקטיביות יתר.
אקטיביות יתר גם מחשבתית יוצרת חולשה. המחלה היא סימפטום של חוסר איזון פנימי.
למדו ליהנות מהשקט. זו מתנה של תקופה רוחנית והתבוננות פנימית. קבלו את השלווה באהבה.היו ברוכים".