חיבור לממד הרביעי – 29.7.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

אנחנו מבקשים הגנה, הדרכה וריפוי. אנחנו מבקשים את ההדרכה שהכי מתאימה לנו, שתהיה אתנו כאן. רוצים להפריד את כל מי שנמצא פה בחדר מכל מיני אנרגיות חיצוניות. להתחבר רק חיבור ישיר למרכז הנשמה האלוקית.

תנשמו עמוק.

פעם שניה לנשום עמוק

ופעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק.

שימו לב לנשימה.

להרגיש את הגוף, את השרירים, שחררו את כל המתח מהרגליים, כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים. תרפו את הבטן, האגן, החזה, הגב. תרפו את הכתפיים, הידיים, עד קצות האצבעות.

שחררו את הפנים, את האיברים בפנים, את כל המוחות. אפשרו לעצמכם להיכנס לשקט.

אני אספור מ-10 עד 1 ולאט לאט תרגישו רגועים ונינוחים. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. הכל בסדר.

דמיינו מעטפת שהיא שקופה אכל אטומה, כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת. מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי.

דמיינו שאתם עולים למעלה למעלה, בכל דרך שזה בא אליכם. בתמונה, בהרגשה, בתחושה פנימית. תרגישו שאתם עולים למעלה למעלה ורואים למעלה כדור של אור ששואב אתכם לתוכו. תרפו, תשחררו, תוותרו. תאפשרו לגוף להיות בהרפיה מלאה עד שתעלו ותיכנסו לתוך הכדור.

תרגישו שאתם מתאחדים עם האור. האור זורם, נכנס לתוך ההילה שלכם. מאיר, מנקה אותה, מטהר אותה. האור נכנס דרך שקרת הכתר, מאיר, מטהר את כל השקרות עד הבסיס. תרגישו את האור נכנס לשאקרת הכתר, ממלא אותה בצבע לבן. אפשרו ללבן למלא, לפתוח את השאקרה. הרגישו אותו בתוך הראש שלכם.

האור יורד לעין השלישית. ממלא את השאקרה בצבע הסגול. תרגישו את הסגול ממלא את השאקרה.

האור יורד לגרון, ממלא את השאקרה בצבע הכחול. תרגישו את הכחול ממלא את הגרון, פותח אותו, מאזן אותו. תספגו את הכחול.

האור נכנס אל הלב, פותח, מחזק את הלב ממלא אותו בירוק וורוד. תנו ללב להיפתח, להירגע. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות, להתחבר לאהבה לכ חי באשר הוא.

האור נכנס למקלעת השמש, ממלא אותה בצבע צהוב מחבר אתכם לשמחה, לפשטות, לקלילות של החיים. תנו לצהוב למלא את השאקרה.
האור נכנס לשאקרת ההרה באזור הטבור, ממלא אותה בצבע כתום.

האור יורד לשאקרת הבסיס, ממלא את השאקרה בצבע אדום.

תרגישו את הצבעים בתוך הגוף. תנו להם לזרום, להתפזר לגוף ולהילה. בקשו רייקי לעצמכם. אני מבקשת רייקי לעצמי, אני מבקשת רייקי לעצמי, אני מבקשת רייקי לעצמי. ושימו את הידיים על הטבור, אפשרו לשאקרה להיפתח, להתרחב.

מהמקום הזה תעלו עוד למעלה, למעלה. תרגישו איך אתם עולים מתוך האור, עולים למעלה למעלה. נכנסים לתוך החושך. תרפו, תשחררו, תאפשרו לכם לצוף, להיכנס לתוך החושך.

הרגישו איך אתם עולים עוד למעלה. יוצאים מתוך החושך לזוהר. אתם יכולים להרגיש, לגעת , לראות – בכל דרך שזה בא אליכם.

מתוך הזוהר תמשיכו לעלות למעלה, להיכנס לתוך השקיפות הקריסטלית לתדר הנשמתי הנעלה. במקום הזה שאתם נמצאים בקשו לאחד את השקרות הרוחניות עם השקרות הפיזיות. הרפו את הגוף כמה שיותר. בקשו משקרת הבסיס הרוחנית להתאחד עם שקרת הבסיס הפיזית.

תראו מרכבה שמחברת את השקרות. תאחדו אותן ביחד. אפשר להפעיל את המרכבה על ידי הנשיפה. תבקשו אהבה רוחנית לעצמכם. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תורידו, תאחדו את שקרת המין הרוחנית עם שקרת המין הפיזית. שוב תראו מרכבה שקושרת את שתיהן, תפעילו אותה ותבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

בקשו להוריד את שקרת מקלעת השמש הרוחנית ואחדו אותה עם מקלעת השמש הפיזית. תקשרו אותן ביחד עם מרכבה במרכז השאקרה. תבקשו אהבה רוחנית לעצמכם.

תורידו את מקלעת השמש הרוחנית, תאחדו אותה עם מקלעת השמש הפיזית. הפעילו אותן, את המרכבות שמאחדות אותן ובקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

תורידו את שקרת הלב הרוחנית, תאחדו אותה עם הלב הפיזי. תראו מרכבה שקושרת אותם, בתוכה האותיות י' ה' ו' ה'. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השאקרה. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות, להיפתח לאהבה לכל חי. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תאחדו את שקרת הגרון הרוחנית והפיזית. שוב אותה טכניקה של הפעלת המרכבה. בקשו אהבה רוחנית ממרכז השאקרה. תרפו את הגוף, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תאחדו את העין השלישית הרוחנית והפיזית. תבקשו לפקוח עיניים אסטרליות. שוב תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תרפו את הגוף כמה שיותר, תבקשו אהבה רוחנית לעצמכם. תאפשרו לעצמכם לקבל.

תאחדו את שקרת הגרון הרוחנית והפיזית. תזרימו אור לכל צינור השאקרות. תנו לו להיפתח ולהתרחב.

עטפו את עצמכם בכדור של אור בוהק, אור חזק, זוהר, נקי, קריסטלי. מתוך הכדור הזה תעלו עוד למעלה עד שתגיעו לריק. בתוך הריק תצופו, תאפשרו לעמכם לעלות עוד ועוד עד שתגיעו לשער של הממד הבא. שם תיכנסו, תתקשרו, תשאלו, תספגו אנרגיות, תשלחו אותן לכל דבר שאתם רוצים להגשים. השתמשו בה בתבונה.

עכשיו אתם נמצאים בשכבת הריק הבין ממדית. חשוב לא לזוז עד שתגיעו לשער של הממד הבא.