חיבור ללידת הנשמה דרך שקרת ההרה 8.7.15

לשבת בנוח, שחררו את כל המחשבות. תאפשרו לעצמכם להיכנס לשקט. תנשמו עמוק.

פעם שניה לנשום עמוק

ופעם שלישית לנשום עמוק.

להרגיש את הדופק. נסו להתחבר לקצב הפנימי שלכם.

שימו לב לנשימות.

להרגיש את הגוף, את השרירים, תרגישו את הרגליים, כפות הרגליים, שוקיים, ירכיים. תרגישו את הבטן, האגן, את החזה, את הגב, תרפו את הכתפיים, השכמות. תרגישו את הידיים עד קצות האצבעות. הפנים, את האיברים בפנים, את הראש. תרגישו את כל הגוף שלכם.

נסו להרגיש איפה יושב המתח – מקם שהוא שונה, מתוח יותר, כואב, קשה. דמיינו שיש כדור של אור מחוץ לגוף עם צינור ואתם מפעילים אותו. תשאבו את כל המתח החוצה לתוך הכדור. תרפו את הגוף כמה שיותר, תנו לו לצאת כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. אפשרו למתח לצאת.
עד שהגוף שלכם יותר רגוע ונינוח.

דמיינו מעטפת שהיא שקופה אכל אטומה, שעוטפת אתכם מסביב, פתוחה כלפי מעלה וכלפי מטה. כל האנרגיות שלכם בתוך המעטפת, מה שמחוץ למעטפת לא שלכם. אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי, אני באחדות עם עצמי.

אנחנו מבקשים הגנה, הדרכה וריפוי. אנחנו מבקשים את ההדרכה שהכי נכונה לנו. שתהיה, שתגן, שתשמור עלינו בתהליכים שאנחנו עוברים כאן. אני מבקשת להפריד את כל הקבוצה כאן, כל האנרגיות מסביב. אנחנו מבקשים לתקשר עם אנרגיות אלוקיות טהורות.

דמיינו שאתם נמצאים מתחת למפל מים. מי נהרות קדמה. תנו למים לשטוף, לנקות את כל ההילה שלכם. תגידו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. תרגישו איך המים זורמים, שוטפים, מנקים, מטהרים את האנרגיות.

תרגישו איך שקרת הכתר נפתחת ותנו למים לזרום דרככם כמו בתוך צינור לאורך הגוף, מהכתר עד הבסיס.

המים זורמים לאורך הרגליים לתוך בטן האדמה. מלמעלה, מהאינסוף תזמנו קרן אור לבנה, שנכנסת לשקרת הכתר. מאירה, פותחת אותה בצבע לבן. תרגישו את הלבן ממלא את הכתר, מרחיב פותח אותו. מחבר אתכם לאנרגיות האלוקיות שלכם, מחבר אתכם לאלוקים. עם הצבע הלבן, לפתוח את השקרה.

תרגישו איך בשקרת הכתר זורמת אליכם אנרגיה של אבן יהלום, זך וטהור, שמטהר ופותח את שקרה.

האור יורד לעין השלישית, ממלא את השקרה בצבע הסגול. פותח, מרחיב את השקרה. הרגישו את הסגול פותח ממלא את השקרה, מחבר אתכם ליכולות הגבוהות שלכם, מחזק בכם את יכולות התקשור, את היכולות הטלפתיים, את הראיה העל- חושית, מחזק בכם את כוחות הריפוי שיש בכם. אפשרו את הצבע הסגול למלא, לפתוח את השקרה.

הצבע הסגול מזרים לתוך השקרה אנרגיה של אמטיסט סגול שמחזקת את כל יכולות התקשור שלכם. תרגישו את האמטיסט בעין השלישית. כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות מכל הפחדים, מכל החסימות. להיפתח לעולם הרוחני.

האור יורד לגרון, פותח, ממלא את השקרה בצבע הכחול. צבע של ריפוי. תרגישו איך הגרון נפתח, מחזק בכם את יכולות הדיבור, להגיד את הדברים שצריכים להיאמר בצורה הנכונה ביותר. לוותר על הדברים שלא צריכים להיאמר, מתוך שלמות. לשחרר את כל הדברים שלא נאמרו. כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. תנו לצבע הכחול למלא את הגרון. הצבע הכחול מזרים לגרון נאריגה של אבן לאפיס כחולה שמטהרת, מרפאת ופותחת את הגרון. תנו לאנרגיה לזרום.

האור נכנס ללב, ממלא את השקרה בירוק וורוד, צבעים של שלווה, רגיעה ואהבה ללא תנאי. אהבה ללא תנאי לעצמכם, אהבה ללא תנאי לכל האדם באשר הוא. תגידו שאתם מוכנים לשחרר, להרפות, לוותר. לקבל את עצמכם כמו שאתם. בלי ציפיות, בלי אכזבות, בלי כעסים. לקבל ולאהוב כל אדם כמו שהוא. אהבה ללא תנאי, בלי ציפיות, בלי אכזבות, בלי כעסים. תנו לורוד ולירוק לפתוח את הלב ולהזרים לתוכו אנרגיה של רוז-קוורץ ורוד ושל אבן ג'ייד ירוקה. תרגישו את הלב נפתח, מתרחב, משתחרר.

האור יורד למקלעת השמש. ממלא את השקרה בצבע צהוב. מחבר אתכם לשמחה, לפשוטת של החיים. תאפשרו לצבע הצהוב להמיס את כל הרגשות שעוצרים אתכם, את הפחדים, את החששות, את העצב, את הכעס, את התסכול. תגידו שאתם מוכנים לשחרר, להרפות, לוותר. להתחבר לשמחה, שמחה ללא תנאי, ללא תלות. להיות שמחים במהות שלכם, להיות מוארים במהות שלכם. תנו לצהוב לפתוח את השקרה. תרגישו איך בתוך השקרה זורמת אנרגיה של אבן סיטרין צהובה שמרחיבה, פותחת את השקרה. אפשרו לעצמכם להיפתח, לשחרר, להרפות.

האור יורד לשקרת ההרה באזור הטבור. ממלא את השקרה בצבע הכתום. תנו לכתום לפתוח, למלא את השקרה, לחבר אתכם למרכז המרכבה. חיבור לאנרגיה האלוקית הטהורה דרך שקרת ההרה. תרגישו את הצבע הכתום פותח, מרחיב את השקרה. מחבר אתכם ליצירתיות, לתשוקה לחיים, לכוח היצירה. מחבר אתכן לנשיות, לעוצמה הנשית, לעוצמה הגברית, לאיזון ביניהם. האור מזרים לתוך השקרה אנרגיה של קרנליאן כתום. אפשרו לשקרה להיפתח, להתרחב.

האור יורד לשקרת הבסיס. ממלא את השקרה בצבע האדום. מחבר אתכם למציאות, לכאן, לעכשיו. להוויה הפיזית שלכם. מקרקע אתכם בחיים. תרגישו איך הצבע האדום מזרים לתוך השקרה אנרגיה של אבן רובי אדומה. תספגו את האנרגיה. כאילו שאתם מוכנים לוותר, לשחרר, להרפות. אפשרו לעצמכם להיפתח.
האור ממשיך לאינסוף.
דרך שקרת הכתר תעלו כלפי מעלה לשקרת הבסיס הרוחני, תורידו אותה לשקרת הבסיס הפיזית, בכל דרך שזה בא אליכם. תאחדו אותן ביחד. תראו מרכבה מחברת את השקרות. תנסו לראות את הסמל המלא של המרכבה הזכרית והנקבית. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

דרך שקרת הכתר תעלו כלפי מעלה, תבקשו להיכנס לשקרת המין הרוחנית, שקרת ההרה הרוחנית, בכל דרך שזה בא אליכם. גשו להוריד את השקרה, לאזן אותה לחבר אותה לשקרת המין הפיזית. חברו אותן ביחד לצורה של מרכבה, מגן דוד תלת ממדי ופרח החיים המאוחדים. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

דרך הכתר תעלו כלפי מעלה, תבקשו להיכנס לשקרת מקלעת השמש הרוחנית שלכם ולהוריד אותה, לחבר אותה לשקרת מקלעת השמש הפיזית, בכל דרך שזה בא אליכם. תאחדו אותן יחד בצורה של מגן דוד תלת מימדי ופרח החיים, צורה של מרכבה. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תעלו דרך שקרת הכתר לשקרת הלב הרוחנית שלכם, בקשו להוריד אותה, לאזן אותה עם שקרת הלב הפיזית. תחברו אותן ביחד לצורה של מגן דוד תלת מימדי ופרח החיים שבתוכו האותיות י' ה' ו' ה'. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.
בקשו לעלות לשקרת הגרון הרוחנית, לאחד אותה, להוריד אותה לשקרת הגרון הפיזית. תקשרו אותן ביחד בצורה של מגן דוד תלת מימדי ופרח החיים. תבקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה. תרפו, תאפשרו לעצמכם לקבל.

תעלו לעין השלישית הרוחנית, בקשו להוריד אותה, לאחד אותה עם העין השלישית הפיזית. תקשרו אותן ביחד בצורה של מרכבה ובקשו אהבה רוחנית ממרכז השקרה.

בקשו להפעיל את המרכבות, מי שיודע, בנשיפה חזקה. תנו להן לנוע בשדות שלהן מאליהם.

תרפו את הגוף כמה שיותר.

דמיינו שאתם נכנסים לתוך שקרת ההרה. השקרה נפתחת לפניכם. אתם עוברים בתוך צינור של אור, צינור מואר. אתם רואים משני הצדדים של הצינור כמו חלונות, כל מיני תמונות. יכול להיות שהצינור יהיה מואר מדי ולא תוכלו לראות אותן, אל תתעכבו, רק תעברו דרכן. תלכו לאורך הצינור המואר. הוא מוביל אתכם ישירות לתקופת היווצרות היישות שלכם. תזרמו עם התמונות, עם התחושות, צבעים עד שתגיעו למקור. כשתרגישו שאתם מגיעים למקור תספגו את האנרגיה. תוכלו לתקשר, לקבל כל תשובה שתרצו על מהות היישות שלכם, על מסע הנשמה שלכם. תשאלו ותנו לתשובות להגיע אליכם, קחו לכם את הזמן.