חופש

חופש

"חופש הוא תפיסה תודעתית, החופש אינו תלוי בזמן או במצב פיזי, הוא קשור רק בדפוסי המחשבה שלכם. חווית החופש היא מצב תודעתי מנותק מכל הקשר, מנותק מאחיזה החומרית, מנותק ממחויבות ותלות.
חופש הוא מצב הווייתי שבו השלווה יוצרת אחיזה בתוך ההוויה שלכם. חופש הוא מצב של ניתוק מוחלט ביניכם לבין הסובב אתכם. במצב של חופש כל האפשרויות נפתחות, הדרך הבהירה והנקייה נגלית אליכם. במצב של חופש, המודעות הנעלה שלכם מראה לכם את הדרך ללא תלות בעבר, ללא תלות בחוויות החיים הקודמים, ללא תלות במסרים הסביבתיים וללא תלות באגו הפנימי שלכם.
התודעה שלכם במקורה חופשייה ומוארת. חיבור של החופש והמוארות הוא אחד. אדם מואר הוא אדם החווה את החופש הנעלה ומניע עצמו בחיים מתוך חופש מוחלט ללא תלות.
במציאות הפיזית שלכם, אתם מדברים על חופש, אך אינכם יודעים מהו חופש. במציאות הפיזית שלכם מושג החופש לעיתים יותר תלותי מחיי היומיום, מכיוון שהוא מונע על ידי צרכים אובססיביים ובחירות מוטעות, הוא ניזון מחומריות ומהשפעות סביבתיות. לכן, אל תתבלבלו בין מושג החופש שאתם מכירים לבין המושג האמיתי של החופש, מתוך המודעות הנעלה.
מדוע אנו אומרים זאת לכם?
ראשית כדי שלא תתאכזבו מכך שרבים לא מגיעים למפגש. מפגשים פתוחים יוצרים אפשרות בחירה של אנשים – האם לבוא או לא. דעי לך, כי מפגשים אלו אינם קלים, הם מעמתים אתכם בכל פעם מחדש מול צורות ההוויה בתוככם. תקשור הוא דרך להגיע לחופש, אך לא כולם מוכנים עדיין להגיע למקום הזה.
הפחד והאגו עוצרים אתכם מלהתחבר למהות האמיתית. כאשר אתם לא מחויבים האגו מתחזק.
בכל ערב ניתנת בחירה חופשית, במקום של הבחירה, לאדם ללא מחויבות רוחנית ,יתגבר הספק ויעלה.
מכלולי האגו רבים יותר נוצרים במפגשים ללא מחויבות, דעי זאת.
מעבר לכך אנו מדברים איתכם על מהות החופש, לדעת שהמודעות שלכם נעלה מעל המימד הפיזי. כאשר דיברתם על זיהום האוויר, יצרתם את התלות ביניכם לבין הסביבה בה אתם חיים. כאשר אתם מתחברים לחוויית החופש הפנימית, חופש המוזן מכוח התודעה יוצר נתק והפרדה ביניכם לסביבה. גם במימד החומרי, כאשר אתם מתחברים למהות החופשית שבכם, אתם שולטים בהשפעת הסביבה עליכם עד כדי כך שאתם יכולים לנתק את התלות וההשפעות הסביבתיות, כמו זיהום אוויר והשפעתו על הגוף הפיזי שלכם.
אתם יכולים ליצור הפרדה וניתוק גם למשפחה שלכם. למרות שהם אינם בכוח תודעה נעלה, אתם יכולים להגן על הסביבה.
תהליך רוחני בעל עוצמה לעין שיעור לא רק עליכם אישית אלא על כל הסובבים אתכם.
כאשר אתם מתחברים לחוויית החופש הפנימית אתם מנותקים מכל השפעה חיצונית, הן פיזית והן רוחנית. עד כדי כך עוצמת החופש הנעלה חזקה בכם.
אין דבר שיוכל להשפיע עליכם כאשר אתם בתודעה נעלה, בחופש ללא תלות, בשליטה מלאה בכוח התודעה. על כן האמינו בכוח שלכם וביכולת הרוחנית להשתחרר מן הכבלים הפיזיים ולהתחבר לחופש הרוחני. היו חופשיים במחשבות שלכם, היו חופשיים ברגשות שלכם, היו חופשיים ללא תנאי. זכרו כי במהות שלכם אתם יצורי חופש בעלי כוח תודעה עילאית.
ברכו את תודעתכם, היו ברוכים.

כדי לחוות את חוויית החופש עליכם ללמוד למצות את הרגע. כאשר תראו את חוויית החיים שלכם כאוסף רגעים, משוחררים מן העבר, משוחררים מן העתיד אתם כאן ועכשיו חווים את הרגע במלואו. תרגישו איך כל רגע בחיים הוא מתנת אל, כאשר אתם מתמקדים בהווה וחווים כל רגע כעיקר החיים.
למדו לנצל כל רגע מתוך אהבה ושמחה, למדו עצמכם לחוות כל רגע בחיים במלואו, החיים מקודשים מידי מכדי שתבזבזו אותם לריק במחשבות סרק על העבר והעתיד.
למדו עצמכם להשתהות בהווה, למדו עצמכם להיות מאושרים, לשמוח
ראו את חייכם כמתנה אדירה של למידה ולא כעונש. ראו עצמכם ראויים, קדשו את החיים מתוך אהבה.
היו ברוכים ילדי החופש!"

הבהרה של רותי: כשלומדים להתמקד בהווה זוהי הדרך להגיע לחוויית החופש.
ככל שנהיה חופשיים יותר, גם הילדים שלנו יהיו חופשיים יותר. ככל שאנחנו יותר תלותיים ודואגים לילדים, אנחנו סוגרים גם אותם לכך. תלות בילדים יוצרת רק חסימה, לא משנה איזו סיבה ניתן לה כדי להתקיים. תלות בילדים חוסמת גם אותנו וגם אותם.