הצד האפל בתודעה

תקשור על הצד האפל בתודעה

מלאכים מאוחדים כחטיבה אחת מברכים אתכם ומעבירים את התקשור:
"שלום לכם יקירי ברוכים ומבורכים אתם.
כוחות האור, כוחות החושך מברכים אתכם.
אל תחששו מחוסר ההבנה, אל תחששו מחוסר הידיעה.
למרות כל אשר נאמר לכם בעבר אין בהוויה הרוחנית הפרדה מהכוחות השונים הזורמים ע"פ האדמה.
לא מדובר במלחמה במאבק בין טוב ורע בין אור וחושך עליכם להבין איכויות האור והחושך אחד הם.
הם לא מנוגדים אחד לשני הם מהווים יחידה אחת.
הם לא יכולים להתקיים אחד בלי השני, הם מונעים מתוך הזרימה האין סופית של הקוטביות.
במימד הארצי אתם חווים את הנפרדות, את המאבק, את ההפרדה.
כאילו שיש מאבק בין האור והחושך. ברמה הרוחנית אחד הם. האור לא מתקיים בלי החושך וההפך. הם נעים בזרימה אחת מתמדת, האחד מניע את השני. כיצד נסביר לכם זאת בעולם שכל הזמן אתם חווים מאבקים וכוח ומלחמה, קשה לכם להבין כי הצד האפל שלכם הוא הכוח המניע את הצד המואר שבכם. הוא לא נעלם, לא נגדכם הוא חלק מכם.
עליכם לקבל את הצל כחלק מהאור כחטיבה אחת שמזינה האחד את השני. ללא הזרימה המתמדת בין המאבקים והניגודים לא יוכלו להיווצר חיים, לא תוכל להיווצר זרימה. עליכם תמיד להתעלות מעל המאבק כדי למצוא את נקודת החיבור וההזנה בין שני הניגודים.
בחומת הניגודים אין זרימה.
אין תנועה ישנו קיבעון.
כשאנו מדברים על העולם הרוחני בין כוחות האור והחושך אין אנו מדברים על מאבק ביניהם כפי שהבנתם בתקשורים הקודמים, אנו מדברים על זרימה ותנועה שכוחות אור וחושך נעים על פני האדמה.
כאשר האחד מפרה ומניע את השני, בתוך הניגודיות נוצרת התנועה.
אין כאן מאבק, אלא השלמה ותנועה מתמדת. דברים אולי נשמעים מעורפלים,אנו באנו כחטיבה אחת כדי לברך אתכם לאחר כל האזהרות שנאמרו בעבר.
אנו באים כדי להסביר כדי שתבינו שאין מאבק בין כוחות האור והחושך כפי שאתם קוראים לזה, אלא יש איחוד וזרימה, זו תנועה שזורמת כל הזמן.
ברגע שאתם יודעים להתחבר לצד האפל, לקבל אותו, תוכלו למצוא את השלמות המלאה שלכם.
תוכלו למצוא את ההזנה המלאה והתנועה המתמדת.
הצד האפל יכול להיות החלק המוצל שבתוך התודעה שלכם. תוצאה שאינכם רוצים להכיר בה, אותן חוויות שאינכם מוכנים להתמודד איתן, אותן התניות שאינכם מוכנים להכיר בהם.
הצד האפל הוא כל החלק הלא מואר שאינכם מוכנים להתמודד איתו בתוך עצמכם.
הצד האפל נמצא גם בתוך המציאות החיצונית לכם ,בתוך החוויות שאתם לא מוכנים לקבל בחיים ,בתוך הרשלנות והשיעורים הקשים שאתם עוברים, בתוך האנשים שאתם לא מוכנים לקבל , בתוך העבר והעתיד שלכם.
אנו יודעים כי צריכה פה מודעות נעלה כדי לקבל את הצד האפל כחלק בתוך ההוויה שלכם ,לא כחלק שצריך להלחם ולעקור אותו,אלא כחלק שצריך לקבל,להתבונן ולהבין אותו.
רק אז תגלו כמה הוא מפרה אתכם.

היכולת שלכם להתמודד מול הצד האפל יוכל לבוא לידי ביטוי ביום שבו תחליטו לקבל ולהתבונן בו. רק אז תוכלו להגיע לשלמות הרוחנית.
הישות הנאורה אינה נקייה מצד אפל ,אלא היא פתוחה לקבל אותו כמו שהוא, רק אז היא תוכל לקבל את עצמה כמו שהיא.
האדם הנעלה לא נאבק בתוך עצמו ולא עם החיים, אלא מקבל אותם כמו שהם מתוך שלוות הנפש. מקבל את החיים כמו שהם ,את הטוב ואת הרע ,לא מתוך כעס, או מאבק, לא מפחד, אלא מתוך שלוות הנפש.
ביום שבו תקבלו את עצמכם מתוך האיחוד הזה תמצאו את הדרך לשלווה ולהארה.תוכלו לקבל את החיים שלכם מתוך האיחוד הזה.
תמצאו את השלווה האמיתית את האושר את העוצמה האמיתית שלכם.
עליכם להבין כי הכל מגיע מתוך אותו ניצוץ אלוהי טהור. תבינו, ברמה הרוחנית אין מאבק בין הצדדים המנוגדים יש זרימה והרמוניה, הבנה וקבלה מלאה של ההפכים. תבינו שכל זאת קיים גם במימד הארצי.
אך כל זמן שאתם נאבקים בחלק המוצל שלכם תעצימו את הכאב והסבל.
תגרמו לחוסר איזון בין כוחות האור והחושך במימד הארצי תגרמו למאבק.
לצערנו זו חווית החיים של רוב בני האדם, פחד ומאבק חוסר קבלה וניתוק, למדו את עצמכם לקבל את הטוב והרע בשיויון נפש. אחר כך תלמדו לשלוט בחיים.אל תפחדו מהחלק המוצל או הרע כפי שאתם מכנים זאת ,זרמו עם החיים ,אפשרו להם להיות ,אפשרו לעצמכם להיות.

כל זה נאמר לכם לגבי השאלה ששאלתם בתחילת הערב לגבי המחלות.
הקושי שלכם לקבל את החלקים הקשים בחיים יוצר אנרגיה קשה בתוך הגוף , בתוך הפחד ,המאבק והצורך ההישרדותי להלחם בחיים, אתם אוגרים אנרגיות קשות בתוך הגוף הפיזי ,הם אלה שיוצרים את הכאב ,הסבל והמחלות.
ככל שאתם נלחמים יותר ,כועסים יותר ופוחדים יותר הצד האפל בחיים שלכם גדל. אתם מעצימים את האנרגיות בתוך הגוף הפיזי.
המאבק נאגר בתוך תאי הגוף, הכאב הפחד הכעס לא נעלמים מכם הוא מחלחל לתוך מימד התא ויוצר את הכאב הפיזי,זה נותן לו עוצמה. ככל שתרפו ותזרמו עם החיים, תדעו לברך על הטוב והרע מתוך שלוות הנפש שלכם, האנרגיה המוצלת תשתחרר, היא תזרום הלאה ולא תאגר בתוך הגוף הפיזי. זאת המשמעות הנעלה של כל התרגולים שאתם עושים לשחרר את הכעס, הפחד והאגו.עליכם להבין כי לשחרר באמת את החסימות הללו עליכם קודם לקבל אותם, להביט ולהבין אותן. רק אז הם ישתחררו. כל זמן שאתם נאבקים בהם אתם עוצרים אותם בתוככם והם נאגרים בתוך הגוף הפיזי ויוצרים מחלות. עליכם להבין ברמה הרוחנית אין טוב ורע רק במימד הארצי, ברוחני אין מאבק בין אור וחושך המאבק קיים רק בכם. תפסיקו להלחם, הרפו, קבלו את הצד המוצל מתוך אהבה ,הבינו אותו ואת עצמכם.
אפשרו לעצמכם לחיות מתוך שלווה תחיו בתוך החוויה הארצית ,תחוו אותה במלואה.
אל תקבלו את הטוב בשיוויון נפש, אל תקבלו את הרע מתוך פחד, תהיו פשוט אתם אהובים וברוכים . אוהבים אתכם מאד."

טקסט זה נכתב ע"י התלמידים בנוסח מקורי. תקשור מתוך ערב תקשור פתוח.

ברוכים אתם.
תודה ששאלתם אותנו אנו שמחים לענות.
לא בשביל להעביר את הידע , אלא כדי ליצור קשר ,כל תקשור מזרים אנרגיה לתדרים שעל פני האדמה. עליכם להבין כי ידע זה כוח. ידע זו אנרגיה שזורמת. ככל שתרחיבו את הידע, האנרגיה עוצמתית וחזקה יותר ,הידע הוא הכוח המחבר למימדים הגבוהים.
היכולת שלכם להתחבר או לצנר מימדים גבוהים יותר הוא גדולה, כלומר הריק או המחסום בין המימדים מתקצר.
זה תהליך בתחושת הוויה. עליכם לקבל את הידע בשלוות נפש, אל תחששו לקבל את הידע כי אז הידע לא יזרום אליכם.
השאלות ששאלתם גם אם לא תרגמתם את השאלה אנו מבינים את הצורך שלכם.
אנרגיות ממימדים גבוהים זורמות לאדמה כל הזמן. ברמת התודעה כל אדם מתחבר למימדים גבוהים יותר. זה לא חריג לא תקרה תופעה מיוחדת במינה, הדברים יזרמו מאליהם,יתכנו שינויים טופוגרפיים. זה עוד שינוי כתופעת טבע. אל תחששו ,עולם כמנהגו נוהג.
נכון שמידי פעם נוצרים מעברים ,פתיחת שערים, בהם אנרגיה זורמת בין המימדים .אתם יכולים לנצל שערים אלה לטובתכם ולא נכנס לסיבות מדוע למה שערים נפתחים ישנם סיבות שונות שפותחות מעברים מהמימד הארצי למימד נעלה או מהמימד הגבוה לארצי. כמו- מקומות שזקוקים לאיזון, ואז נפתחים שערים לאיזון לא תמיד בחוויה זה חיובי לעיתים זה יוצר בלבול וכאוס, בלגאן ותהפוכות. . שערים נפתחים מתוך אנרגיות שליליות כמו פחד או צער למשל,יצרו מערכת שליליות של זרימה .באותה צורה ייפתחו שערים מאהבה, תפילה, שלמות אך אז הזרם יהיה שונה, תנועה אנרגטית שונה.אתם בני אדם יכולים לשנות את התדר והעוצמה. זה לא מוכתב מלמעלה זה תהליך הדדי בין כוחות ארציים לכוחות הנעלים. תדר שונה כמו התפרצות שנוצרת מלחץ גדול וממתח רב.
חשוב לנו שתדעו-זה קורה כל הזמן.
למה דווקא עכשיו זה קורה? יש עכשיו הרבה פחד ובלבול.
יש אנרגיה מאד חזקה בתקופה האחרונה אתם מרגישים זאת רבים מכם חווים זאת כתקופה של בלגאן ועייפות,. תזרמו עם הדברים אל תפחדו.
אנרגיה מאזנת את עצמה בצורה טבעית ושואפת להגיע לאיזון,כוח מושך כוח. אין אנשים שיושבים למעלה ומחליטים על איזון אלא זו חוקיות שנוצרת במימד גבוה.אתם מגלים דברים שקיימים כל הזמן והם חוקי הבריאה. במימדים הגבוהים החוקיות משתנה. החוקיות האמיתית היא שונה והמציאות הופכת להיות אחרת. הפוטנציאל קיים כל הזמן.
תהיה תקופה שבה יהיה קל יותר לתקשר עם הישויות ,זה תלוי בכם. לכל אדם יש הדרכה שמלווה אותו. ככל שאנשים יתחברו ליכולות הרוחנית שלהם ,אתם תגלו איזו יכולת ועוצמה יש לבני אדם .בני אדם חוסמים את עצמם.
האגו הוא חלק חשוב כדי לחוות את המימד הארצי. הוא לא שלילי ולא חיובי הוא חלק מכם בתוך המימד הארצי. תשתמשו בו באנרגיה חיובית והוא יעזור לכם לבנות מציאות בונה ואוהבת.תשתמשו באגו באנרגיה שלילית והוא יצור עבורכם מציאות קשה וכואבת .הוא כלי שאמור לעזור לתפקד במימד הארצי.אתם אלה שמכוונים אותו. היכולת התודעתית שלכם חובה את עצמה בכל המימדים.בשינה אתם משתמשים בה כל הזמן.בשינה אתם מאפשרים לעצמכם להשתחרר מהמימד הארצי. גם בערות, גם בחלומות בשינה ,מדיטציה ,מחשבות, אינטואיציה- זה קורה כל הזמן, זה טבעי. זה כל כך טבעי שאתם לא חושבים שזה תקשור. את מצפים למשהו מופלא. הגוף כל הזמן מתפקד בצורה מדהימה ואתם לא מודעים אילו.פתאום אתם מקבלים עליו ידע והוא נראה מופלא ומיוחד. כמו מדען שפתאם מגלה חידוש מדהים אך, חשוב לזכור שהטבע מתנהג כך כל הזמן. זה שגיליתם את הדברים לא שינה דבר מהתנהלות נטבע- זה רק שינה בהבנה שלכם, ה"מיינד" שלכם גילה דבר שעבורכם הוא חדש אך, למעשה הוא קיים כל הזמן.זה קורה כל הזמן אצל כל אחד ואחד (התקשור) הכל פשוט לא מסובך.
הטוב והרע אחד הם.
טוב הוא יחסי לבחירה שלכם. טוב קיים עכשיו למה אתם לא רואים את זה ?למה אתם מאמינים שכל כך רע?זכרו כי מה שאתם מאמינים מתעצם. כשאנו אומרים לכם להסתכל בצד האפל, הכוונה גם להסתכל על האויב שלכם ,לקבל אותו. אתם חושבים שהוא רוצה להשמיד אתכם. האויב חושב שאתם רוצים להשמיד אותו באותה הצורה .זה הפחד, האגו הקולקטיבי שלכם.
השמדה ,הפחדה ,מלחמה -המילים האלו משתקות אתכם ,כשתלמדו להעריך ולכבד את הצד האפל הוא יכבד אתכם . זה חייב להיות אמיתי זה לא חייב להיות במעשים, זה מתחיל קודם במחשבה שלכם.אלה האנרגיות שאתם משדרים לצד השני. ישנה אנרגיה של זלזול חוסר הערכה והרבה פחד.
מה הצעדים כדי להפסיק לפחוד? מה צריך לעשות האדם הפרטי כדי לא להיות משותק מהפחד?
הפחד מהפחד הוא הגורם המשתק ביותר . צריך קודם לקבל את הפחד, הדברים יהיו יותר פשוטים אם קודם תסכימו להודות שאתם פוחדים ומתנהלים מתוך פחד.אתם יותר פוחדים להתמודד עם הפחד. אתם מנסים לברוח ממנו. מתי תבינו שהוא חלק מכם. אתם לא יכולים לברוח ,תסתכלו על הפחד ,תגעו בו,תקבלו אותו.רק אז תוכלו למצוא את הדרך לשחרר אותו. אל תפנו לו את הגב.
זו הדרך לכל דבר .כל בעיה שיש לכם. תסכימו להסתכל עליה ולהתמודד איתה ואז תצליחו לפתור אותה.
אנשים בורחים מהבעיות לא מתמודדים ,לכן הדברים מתעצמים וגדלים. גם מבעיות הקטנות אתם מנסים לברוח, מחכים עד שהן גדלות ואז אתם חייבים להתמודד איתן, לפעמים זה כבר מאוחר מידי.
תבינו שהפחד לא נוצר מחוץ לכם ,אתם יצרתם אותו. רק אתם יכולים לשחרר אותו. תבינו שזה פשוט ולא קשה הכל בידיים שלכם.
הפחד מהפחד הוא המשתק.
יש לכם יכולת מופלאה אתם היצורים המורכבים והחזקים ביותר. תלמדו להשתמש ביכולות שלכם .אנחנו מלמדים אתכם כל הזמן ,אך,אנחנו לא יכולים לעשות בשבילכם את העבודה.אנחנו חוזרים כל הזמן על אותם דברים.
כל ילד הוא כמו מבוגר ישות בפני עצמה.אנשים מבוגרים יודעים הרבה דברים שלא יודעים הילדים ,יש משהו בילדות שנעשה מתמימות ,לכן, הם זורמים יותר ,הזרימה שלהם נוצרת מחוסר ידיעה, כאדם בוגר עליכם ללמוד לזרום עם החיים. (כמו ילד), אך התהליך שלכם כבוגר הרבה יותר עוצמתי כי אתם מתנהלים מתוך הידיעה ולא מתוך תמימות.אתם לפעמים מעריכים יותר מידי את הילדים, לימדו מהם , אך זכרו כי העוצמה שלכם כבוגרים הרבה יותר נעלה.
הפוטנציאל שקיים בילד הוא אותו פוטנציאל כמו בוגר.והפוטנציאל שקיים בכם כבוגרים הוא אותו פוטנציאל, אתם לא מאבדים דבר עם הבגרות שלכם. יש לכם בכל חווית החיים שלכם , בכל גיל תודעה מורחבת עם בחירה מלאה.בכל זאת, יכולות אדם בוגר הן גבוהות יותר מילדים .יש בכם פנטזיה לילדות כאילו שהילדים עדין לא התקלקלו ע"י החברה .בכל אחד מכם קיים ילד עצמי התחברו לילד שבכם ותקבלו עוצמה נעלה יותר.
אתם כבוגרים לא יותר גרועים מהתקופה בה הייתם ילדים.
חישבו על הדברים, אנו ניפגש עמכם בשבוע הבא.
היו ברוכים.