הפחד מהמוות – 14.1.15

"…אנרגיית השאול הגדולה מברכת אותנו, ילדי האור היו ברוכים, כוחות השאול העוסקים במצווה הנאורה של מסע הנשמות אנרגיית השאול הגדולה, כוח האלוקים המטהר את מסע הנשמה זהו הכוח הגדול בין כל נשמות ישויות האור באשר הם, במסע הכולי של דרך הנשמה. יש בכם פחד בו נקשר תהליך המוות עם עצב גדול ,צער והרס משמיד , כוח שחור ונורא , אנרגיית הרס ואבדון , כך תיארתם בתרבותכם במסע הנשמה הגדול . לא כאור גדול וזוהר המוביל את הנשמה מהחיים אל עולם האמת , הנאור הנעלה, אלא כבור תחתיות של אבדון וכאב. הרי אתם יודעים כי אין זה כך, אתם יודעים כי מסע הנשמה מתחיל בתום תהליך החיים הארצי .כאשר משתחררת הנשמה מהמימד הארצי היא עולה ופורחת ומתאחדת עם האור האלוקי הגדול, חוזרת למקור הווייתה , זהו השחרור הנעלה המואר ביותר, הטהור והנשגב. יצרתם פה בלבול וחיברתם את אור המוות עם כוחות השחור של הצד האפל בתוך ההוויה האלוקית. ישנו צד כזה. צד האופל אינו מקור המוות , הן אנרגיות שחורות הפועלות בתוך כל המימדים באשר הם. אך דווקא בתום המסע הארצי הנשמה מתעלה מעל כוחות האור והחושך ועולה לתוך הטוהר הנעלה דווקא בחוויית המוות ישנו השחרור הנעלה והתעללות העל הכוחות הארציים , אך אתם התוך הפחד הארצי, מתוך הפחד מהלא נודע ,חיברתם את כוחות האופל עם חוויית המוות וכך יצרתם קושי גדול וכאב גדול עם עזיבתכם את המימד הארצי. אין זה כך בכל התרבויות בתפיסה כיום ישנו פחד גדול מתוך עזיבת החיים על כן יצרתם הרבה כאב וסבל עם עזיבתכם את המימד הארצי.ע"י מחלות וע"י קושי רב. ככל שאתם חוששים יותר מפני המוות הידוע אתם יוצרים כאב גדול יותר בעצמכם בזמן עזיבתכם את המימד הארצי עד כדי קיבעון ואחיזת הנשמה בתוך המימד הארצי. מצב זה יוצר נשמות רבות התלויות בתוך ההוויה הארצית ללא גוף חי וקושי גדול להשתחרר מתוך המימד הארצי. אחיזת הפחדים יוצרות עולם מתעתע בו הנשמה נשבית בתוך חוויית התודעה הארצית ואינה יכולה להשתחרר ממנה , חווה את עצמה בתוך הכאב והסבל שיצרתם בתוך המימד הארצי. נשמות תקועות העומדות (אני לא מצליחה לקבל את המילה אבל הם מדברים על נשמות שסובבות בין המימדים והן פשוט תלויות , תקועות בתוך התודעה הארצית שלהם ואז הן סגורות בתוך הפחדים, בתוך הכעסים, בתוך העולם שממנו הן אמורות להשתחרר, הן לא מצליחות להשתחרר מהגלגול האחרון , זה יוצר עצירה במסע הנשמה, כל זה נובע מתוך הפחד שלנו מהמוות , ככל שאנחנו נאחזים יותר בחיים אנחנו יותר עוצרים את הנשמה מלהשתחרר. יש לברך את החיים, להעשיר אותם, אך לא לפחד מהמוות, להבין כי זה מסע הנשמה העיקרי, זו התוחלת, זה היעוד של תובנות החיים. כאילו הם מסבירים שיצרנו את המילה שטן וקישרנו אותו עם המוות ועם כוחות אופל וכוחות שליליים ,מתוך כל התובנות האלה יצרנו פחד מאוד גדול מהמוות, במקום לקבל אותו כחלק מהחיים ,כחלק מהמסע הגדול של הנשמה. צריך לדעת לברך את המוות,להבין כי זהו המקור העיקרי של הנשמה מעבר לחיים הארציים.יש בנו את ההבנה הזו אבל עדין אנחנו לא חווים אותה לעומק בתפיסה שלנו. זו הנקודה שהם רצו להעביר לנו, שהמוות וכוחות האופל זה לא אותו דבר, להיפך ברגע שאדם נפטר הוא מתעלה מעל כוחות האופל והם לא יכולים לפגוע בו, זה האבסורד בתפיסה שלנו המוטעית).
אל תחששו ,לא מהחיים ולא מהמוות, שניהם חלק מהמסע הנהדר של הנשמה היקרה שלכם אור האלוקים על פני הבריאה הארצית ,היו ברוכים בדרככם, הוו אור בחייכם ואור יזרח מנשמתכם לעולמי עד. נשמות אלוקים צחים וזוהרים מעבר לתדר הארצי. היו ברוכים,ברכו את יום מותכם כשם שאתם מברכם את יום היוולדכם בתוך המסע הקסום על פני הארץ.
רותי- המסר הזה הגיע עכשיו כדי להבין שחלק חשוב מהתהליך הרוחני שלנו זה שהוא יהיה נקי במסע הנשמה, יש בנו עדין פחד מאוד גדול מהמוות. בתפיסה שלנו לגבי המוות בחברה המערבית בכל אופן, גם בתרבויות אחרות, התחברה המון לאנרגיות מאוד נמוכות, ואנחנו לא מבינים כי דווקא האנרגיות האלה מאוד גבוהות . הרבה פעמים מוות התחבר לשאול ושחור ואנרגיות פחד ,ואנרגיות אופל, שהן אנרגיות מאוד שליליות וזה בדיוק הפוך, במקום שהנשמה משתחררת מהעולם הזה היא עולה למקום מאוד מואר שהוא מעבר לכל האנרגיות הפיזיות האלה, האנרגיות הישותיות הנמצאות כאן במימדים הנמוכים, אנחנו בגלל התפיסה שלנו, בגלל הפחד שלנו מהמוות, אנחנו לא מאפשרים לנשמה להשתחרר למקום מאוד גבוה ואז אתה נסגר בתוך מעגלי החיים, בתוך גלגולי החיים ,במקרה הטוב, הפחות טוב זה שנשמות אפילו תקועות ולא מצליחות להשתחרר מהגלגול הזה, כאילו סיימו גלגול ולא מצליחות להשתחרר מכאן כי הפחד סוגר אותן והן עדין נמצאות בתוך התודעה הארצית . אם בהכרה הארצית היו לי הרבה פחדים וחרדות ומחשבות אז לפעמים הנשמה נתקעת בתוך התפיסה הזו ולא מצליחה השתחרר מחוויית החיים האחרונה שלה, היא כאילו תקועה, זה חלק חשוב בתוך התהליכים שלנו זה קודם כל להבין שאסור שיהיה בנו פחד בתוך העולם הרוחני, אסור לפחד מהמוות, להבין שהמוות הוא חלק מאוד חשוב בתוך המסע הרוחני של הנשמה".

רותי- הייתה אינפורמציה מאוד מעניינת שהגיעה השבוע בהקשר של הזוהר- רייקי זוהר והצבעים.
אמרתי לכם בקורס תקשור שיש דרגות של אנרגיה , יש צבעים ומעליהם אורות אז הזוהר ואז השקיפות הקריסטלים שהיא המקור הנשמה האלוקי. אז הרייקי זוהר מתחבר לאנרגיית הזוהר, הזוהר מגיע במהירות גבוהה יותר, זו אנרגיה יותר מהירה ממהירות האור, זאת אומרת , אם כיום אנחנו עדין לא מצליחים להבין או להכיל את מהירות האור, יש את הצבעים והאורות שאנחנו עדין לא מצליחים לעבור אותם כי ברגע שנוכל לעבור את המהירות הזאת ( אור ) נוכל להגיע למהירות הזוהר שהיא פי כמה יותר מהירה ממהירות האור, הרייקי זוהר בא בתדר הזה לכן הוא מאוד חזק . מאוד גבוה. כדי לקבל אותו צריך לעבור תהליך כדי שהגוף יוכל להכיל את התדר של האנרגיה הזו.לכן אנחנו לא יכולים ללמוד סתם כך את הרייקי זוהר.
שאלה של לילי:מה נעשה כשנטפל ברייקי? נטפל ברייקי זוהר?
תשובה: זה תלוי מה את עושה, ברייקי זוהר יש חניכות וסמלים שמחברים אותנו לאנרגיות הנשמה הגבוהות, זה חיבור ישיר עם אלוקים המביא תיקשור מאוד גבוה. אבל אם כשאני מטפלת כמו שיש רייקי וסייקם וקרונה, תלוי במה אני מטפלת לכל דבר צריך את התדר שלו, אז לפעמים צריך דווקא סמלים של תדרים נמוכים כדי לעבוד איתם.
רייקי זוהר הוא לא רק מיועד לתקשור אלא הוא עוזר להאציל את החיבור לנשמה, זאת אומרת שהוא מאפשר לנו להתחבר לאנרגיות מאוד גבוהות ,המטרה היא מזכך את הגוף ומזכך את הסביבה שלנו, זה תהליך רוחני מאוד מואץ, מאוד מהיר.כרגע התדרים של רוב האנשים אפילו לא מגיעים למהירות ספיגה של האור, אנחנו עוד בתדר של החומר, אנחנו אפילו לא מצליחים ולא יכולים להכיל תדרים יותר גבוהים, לכן יש חשיבות של הפעלת המרכבות, שהמרכבות תהיינה פעילות כדי שנוכל להכיל את הידע הזה, אני לא יודעת אם יש כבר מישהו בעולם שעובד עם התדרים האלה…"