הברית של יגאל עמיר

תקשור – הברית של יגאל אמיר

שלום בנותיי, כוח התודעה הנעלה זורם דרככם, בתוך מימד ההוויה קיים הקשר עם הבורא הראשוני שיוצר בכם זיק אלוקי על פני האדמה. זיק שהוא ניחוח הבריאה, כוח ההוויה היוצר והמגשים של המימד הארצי. כמו בעליונים כך בתחתונים, יש בכם כוחות יצירה ועשייה, כוחות הגשמה של המימד הרוחני בחומר. אל תבטלו את העוצמה הרוחנית שלכם, אלה כוחות קסם,במשמעות הגבוהה של המילה, כוחות קסם שיכולים ליצור שינוי בחוקי המימד שלכם. זו מציאות שונה בעלת חוקים נעלים, חוקי התודעה. חיבור לכוחות היצירה והבריאה שבכם יכול להתממש רק אם תהיו בתודעה נעלה, במוסר נעלה, בחמלה ובאהבה. אהבה לכל חי, אהבה לעצמכם, לכל אדם, אהבה לחוויית החיים שלכם, אהבה לטבע, אהבה לחיות, אהבה לכוחות היצירה, אהבה לחיים על פני האדמה.נסו לחוות את החיים מתוך חמלה, מתוך רכות, מתוך הביטול העצמי שלכם, מתוך עולם הטבע.
לא תוכלו להגיע לשלום עד שלא תמצאו את השלום הפנימי שלכם. לא תוכלו להגיע לאהבה עד שלא תמצאו את האהבה הפנימית שלכם. לא תוכלו להגיע לחמלה עד שלא תחמלו על עצמכם. לא תוכלו להגיע לסליחה עד שלא תסלחו לעצמכם. לא תוכלו להגיע לשקט עד שלא תמצאו את השקט הפנימי בהוויה שלכם, בפיוס הפנימי שלכם ובקבלה.
אנו אומרים לכם זאת (רותי מסבירה מדוע הוא משתמש במילה רבים – "אנו" , כי בחוויית האחד יש איחוד של אנרגיה הנקבית והזכרית. לכן. הוא לא גבר או אישה אלה רבים, הוא הכול, לכן בתקשור מדברים בלשון רבים. אין הכוונה שיש הרבה אנשים שמדברים ביחד, יש אנרגיה אין סופית שמתאחדת לאחד, כל משמעות האחד זה איחוד הכלל.)
נחזור לענייננו, אנו אומרים לכם זאת בהקשר של פיוס עצמי. בקשר ליום זה (4.11.07 – יום הברית של הבן של יגאל אמיר ויום הזיכרון ה-12 ליצחק רבין ז"ל), יום בו אתם מכים על חטא, אך, האשמה שלכם חזקה מידי, האשמה שלכם חזקה בגלל שאינכם מוכנים להודות כי אתם חלק מהתהליך, כל אחד ואחד מכם "ירה באקדח", וכל אחד ואחד מכם היום נולד מחדש. זהו תהליך, יום שמסמל את הבחירה העצמית שלכם.
12 שנה, 12 זה גם אחד ושתיים – 3 , השלוש מסמל עלייה מעל המימד הפיסי, נקודת ההשקפה מעל הדואליות, יכולת התעלות והתבוננות.
12 (בת מצווה, גיל שבו האנרגיה הנקבית מגיעה לידי בשלות והבנה), 12 זה גיל שבו אתם חווים כניסה לאחריות, מקום של שינוי ועצמאות, מקום שבו ניתנת לכם הבחירה העצמית, בחירה עצמית לעשות שינוי, להגיע לאחדות הפנימית שלכם. אתם – בתהליך האישי, ואתם – בתהליך הקולקטיבי, ברמה של עם. המסר הוא אותו מסר, כי התהליך מתחיל מהאדם הפרטי ועובר לאנרגיה החברתית, הקולקטיבית. מקום של בדיקה עצמית וקבלת אחריות, מקום של לידה מחדש.כניסה של אנרגיות חדשות לעם ישראל, אל תגדילו את ההקצנה, את השנאה, את הפירוד שביניכם. כל מה שנאמר לכם בתחילת המפגש, גם בהקשר הקולקטיבי כאנרגיה של עם, לא תוכלו להגיע לשלום עד שלא תמצאו את השלום הפנימי שלכם, לא תוכלו להגיע להבנה ואהבה עד שלא תבינו האחד את השני. תקבלו אחד את השני בהבנה, לא תוכלו להגיע לאהבה עם העולם עד שלא תאהבו את עצמכם – ברמה של עם, עד שלא תשחררו את הפחד ברמה הקולקטיבית, לא תוכלו להיפתח לחמלה, להבנה של העולם החיצון שלכם.
כוח האלוקים, כוח היצירה טמון בכם גם ברמה של העם. התודעה הקולקטיבית יוצרת מציאות. הבעיה העיקרית נמצאת במדינה שלכם, בעולם שלכם. כאשר אתם חווים את השנאה אליכם, ואת הרצון להשמיד אתכם – זה לא הפלסטינאים,או כל תירוץ אחר שתמצאו (אנטישמיות או השואה), הכול מתחיל מהאהבה שלכם לעצמכם, כוח החמלה שלכם אחד לשני, הקושי שלכם לקבל את השונה, את האחר, להשתחרר מהתחרותיות הקשה שיש בכם ומהפחד שלכם אחד כלפי השני, לוותר על חוסר האמונה, חוסר הסבלנות והסובלנות אחד לשני. עד מתי תמשיכו?
אין אנו כוחות מעלה יכולים לעזור. קבלו את אהבתנו קבלו את ברכת אלוקים עליכם.
ככול שאתם מאפשרים תדר של אנרגית שנאה ופחד לרדות בכם, אתם יורדים בתדרים,נוצרת ירידה אנרגטית ברמה הקולקטיבית, ואז אנרגיה אלוהית מתרחקת. אתם לא מבינים, זה אתם שנעלמים. זה לא אלוהים נעלם מכם, אתם לא מאפשרים לאהבה רוחנית, לאנרגיה אלוהית לזרום ברמה הקולקטיבית.
באנו להגיד לכם כי יום זה הוא בעל משמעות מיוחדת, יום שצריך לסמל שינוי, חשבון נפש, לידה מחודשת.אל תתפסו את היום הזה כהקצנה והאשמה. אל תשתמשו ביום הזה להגברת השנאה אחד לשני.
אין מקריות. תבינו, כל דבר שקורה הוא אות, סמל עבורכם, תנסו לפענח את האותות והסמלים כדי להבין את עולמכם. העולם שלכם, המציאות היא קוד נסתר להוויית הבריאה. ברוכים אתם ילדי, ברוכים.
שאלה של סמדר: "אנחנו כעם. הוא רוצה שנקבל את ברית המילה באהבה בהבנה? אנחנו צריכים להיות מזועזעים. האם זה לא מקרי?"
תשובה: אין מקריות. זה סמל, נוח לכולם להאשים אדם אחד במה שקרה, או להאשים קבוצת אנשים במצב, ברמה הכללית של העם כולם היו אשמים, לא שיש הצדקה למה שקרה, זו לא הכוונה, אבל זה אות לכל אחד ואחד, "ברית"- המילה מסמלת קשר או כניסה של אדם, של הפרט, לאנרגיה הקולקטיבית הקבוצתית של העם. ברגע שהוא משתייך לעם הוא אבן, שבונה את התפיסה הכלל חברתית שלכם. זה קורה לכל ישות-אדם ברגע שהיא נולדת לשייכות חברתית כלשהי. כרגע אנו מדברים על העם שלכם. ברגע שאתם יוצרים את הסמל, כמו התינוק הזה, הוא מתחבר להוויה אליה הוא נולד בחיים האלה. האנרגיה של העם היהודי משפיעה על האנרגיה ברמה האישית,והאנרגיה האישית משפיעה על האנרגיה הקולקטיבית. תינוק זה הוא סמל לכל העם. ברמה הקולקטיבית הוא מאותת כי נוצרת אנרגיה של שינוי, אנרגיה שבה אתם יכולים לשנות את התדר הרוחני החברתי שלכם.
כל אחד ואחד היום, מתוך העם, יכול ליצור שינוי משמעותי ביותר ולהשפיע על הקארמה של כלל החברה שלכם.עשו הפרדה בין המסר הרוחני הקולקטיבי למסר האישי, נוח להאשים, למצוא שעיר, כדי לא לקחת אחריות. תראו בכל התהליך הפיזי הזה משמעות רוחנית קולקטיבית. אל תמלאו את היום הזה בכעס ושנאה, קחו את היום הזה לחשבון נפש והתחילו באחריות האישית שלכםכלפי הסובבים אתכם.
תתחילו להתחבר לחמלה, לקבלה ולאהבה אחד לשני, זכרו, כל אחד מכם הוא אבן דרך הבונה את התפיסה הכלל חברתית שלכם. אתם משפיעים על האנרגיה הקולקטיבית. אתם יוצרים את האנרגיה הקולקטיבית.
תראו איך אדם אחד (יגאל עמיר) יכול ליצור שינוי כל כך גדול, בלי קשר לרע או טוב, הייתה לו השפעה.גם אתם, כל אחד ואחד מכם, יכול להשפיע וליצור שינוי. תאמינו, אל תמעיטו בערך של עצמכם כאינדיבידואל, קבלו את דברינו מתוך אהבה לא מתוך ביקורת ושפיטה, קבלו את עצמכם מתוך אהבה ולא מתוך ביקורת ושפיטה. האמינו והיו ברוכים.
כדי ליצור שינוי צריך לעשות מעשה. לא מספיק רק לדעת, לחשוב מחשבות, אתם צריכים לעשות מעשה. לפחותמעשה אחד לשבוע, מעשה חסד שתתחייבו אליו, אתם צריכים להגדיר אותו כמעשה של חסד, של אהבה. לא משנה איזה מעשה תבחרו לעשות. אך, אתם צריכים להתחייב על עשייה. שינויים לא יכולים להיעשות ללא ביטוי ברמה הפיזית. עליכם להתחייב לבצע את הדבר הלכה למעשה.זה לא מספיק לחשוב שאתה אדם טוב. עליך להתחייב לטוב. לעשות מעשים שישקפו את מהלך החשיבה שלך. אי עשייה אינה יוצרת מציאות. זה לא מספיק שלא תעשה מעשים רעים. אתם לא יכולים להיות שאננים. רק מעשים פיזיים יצרו שינוי מהותי. עכשיו זה הזמן שעליכם להתחייב לעשייה. ברוכים אתם."