הארה חברתית

הארה חברתית

"שלום לכם ילדיי, ברוכים אתם שבאתם לערב חגיגי זה. חגיגי משמעו מועד אותו אתם משייכים לאנרגיה ייחודית השונה מחיי היומיום. במועדים אלה אתם מאפשרים לעצמכם לחוות תדר רוחני, לקדש את עצמכם ברוח ההוויה, להתחבר לכוחות רוחניים. מצאתם לכם מערכת זמנים בהם אתם מאפשרים לעצמכם ליצור הפרדה בין חווית החומר לחוויית הרוח.
חג או שבת, בהם אתם מאפשרים ניתוק מהיום יום לחוות את מימד הרוח. בתהליך זה יש הטעייה למהות ההוויה הפיסית כי אינכם מאפשרים לחוות את ההוויה במציאות היומיום. אתם יוצרים פיצול בין המימד הפיזי לרוחני.
עליכם ללמוד לקדש את היומיום, את החיים שלכם. ברגע שתלמדו לחיות את החיים ממקום רוחני ונעלה של תודעה, לא תזדקקו למועדים אלה. זו הקפיצה התודעתית שאנו מדברים אליה, אין נתק בין הרוח לחומר, אתם יוצרים את ההפרדה. ברגע שנוצרת הפרדה נכנסים ההרס, השנאה, הכעס וכך נראה עולמכם עם הכאב והעצב.
ברגע שתבינו או תלמדו לקדש את החיים ולחבר אתכם למימד הרוחני, כל יום יהיה עבורכם חג, כל רגע הוא מועד, אתם צריכים לדעת לחיות כל רגע בחיים מתוך כבוד והערכה, לקדש כל רגע בחייכם. זה לא קשור לדת כלשהי, זה קשור רק למהות האמיתית שבכם, חווית הרוח במימד הארצי. זו ההוויה של כבוד לחיים, של חמלה, של הכרת תודה לכל חי. במקום הזה נמצא השער לקפיצה התודעתית ברמה האישית וברמה הכלל אנושית – קולקטיבית.
זה השער,הפתח להארה. נשאלת השאלה מה זו הארה? מה הציפייה שלכם מחוויית ההארה? במחשבה שלכם הארה זו תודעת – על נעלה שרק יחידים יכולים לחוות אותה. אין מדובר על אנשים יחידי סגולה, כל אדם על פני האדמה יכול לחוות זאת, ברגע שתבינו שאין נתק בין המציאות הפיזית לרוחנית, אלא אחד הם, תבינו כי איחוד שניהם יוצרת מודעות מוארת. עליכם ללמוד לחוות את ההארה ביומיום, לחוות חיים של קדושה, לכבד את החומר,להעשיר ולהזרים את האהבה שבכם לחיים. אהבה היא לא מילת גנאי, היא המהות המזוקקת מתוך תדר ההוויה שלכם, היא הליבה של כל הישות שלכם.
אתם חושבים שכדי להגיע להארה צריך להתנתק מהמציאות הפיזית. היא נמצאת גבוה, מעל החיים, להתעלות מעל המציאות. אין שום דבר למעלה, אתם מחפשים תשובות במקום הלא נכון, לכן אינכם מוצאים את התשובות. מהביטוי "התעלות" אתם מאמינים כי צריך ל"עלות" מעל החיים, להתנתק, להתבדל כדי להגיע להארה. התהליך הוא אחר, אין הכוונה להתנתקות מעצמך אלא להפך, התהליך הוא התכנסות, להתכנס פנימה, לעבור את השכבות שבכם. ההארה נמצאת בכם ולא חיצונית מכם.
ניצוץ אלוקי הוא הליבה של הישות שלכם.
ברגע שתקדשו את החיים שלכם, תקדשו גם את עצמכם. בתהליך ההתכנסות הפנימית נמצא השער לתודעה הנעלה שלכם. במקום הזה אתם עוברים קפיצה בין מימדית לחיבור האלוהי שבכם. מהמקום הזה תראו את פני האלוקים בכל אדם ואדם. במקום הזה תעשו תיקון אישי וקולקטיבי,עכשיו זה הזמן, עכשיו זה המועד.
בכל רגע בו אתם נושמים אנרגיה רוחנית במימד האדמה אתם יוצרים מציאות שנובעת מההוויה שלכם. הוויה של חמלה ואהבה תיצור מציאות של עולם מלא כבוד ואהבה אחד לשני ולכל חי. הוויה שמנותקת מעצמה וחווה את הכאב, הפחד, והעצב, יוצרת עולם של כאב,פחד ועצב, מציאות כואבת על פני האדמה, זו לא המציאות שיוצרת את התפיסה שלכם.
אנחנו חוזרים ואומרים לכם כל הזמן, למילים אין משמעות ללא מעשה. לא מספיק לדעת, אין התחייבות ללא עשייה, לכן ברכנו אתכם על שבאתם כאן, לאירוע חגיגי זה, לא בגלל שזה זמן מיוחד, אלא בגלל שאתם קידשתם את עצמכם. אנו מברכים אתכם על שאפשרתם לעצמכם לבוא לכאן, מעצם ההגעה שלכם אתם מתחייבים לעשייה במימד הארצי. אתם מתחייבים ליצור לעצמכם שבוע מבורך, לא משנה המציאות הפיזית. כשתברכו את עצמכם חייכם יהיו מבורכים, זה לא יעבוד אחרת, אתם יודעים זאת. אנו אומרים לכם זאת שוב ושוב.
אנשים חוזרים על אותו מסר שוב ושוב, האנושות חייבת לעשות שינוי וגם אתם חייבים.
זה לא תהליך מסובך וקשה, זה לא בא ממקום של חובה אלא ממקום של כבוד, עוצמה וההערכה.
תתחילו להאמין בעצמכם.
שאלתם מי אני? מי מדבר אליכם? איך נסביר לכם בלי שתפחדו. אתם שבויים באמונות שחינכו אתכם. תטמיעו בכם שאני זה אתם, אתם החיבור של האלוקים על פני האדמה, אני קיים בכל אחד ואחד מכם. כוח אלוהי הוא נר לרגליכם. לא נסתר, הפסיקו לפחד, לפחד ממני משמעו לפחד מעצמכם. תתחילו לראות עד כמה מבורכים אתם, כוח היצירה, האהבה והטוהר נמצא בכם.
אל תפחדו לאהוב, תחשבו כמה כוחות אתם מבזבזים בשביל לפגוע, לכעוס ולכאוב.
כמה כוחות אתם מוציאים כדי ליצור הרס וסבל בעולם שלכם,עד מתי?
קבלו את דברינו באהבה. תבינו כי כל אדם שאתם פוגשים בכל חלק מסביבתכם הוא ניצוץ אלוהי, הוא אתם. כאשר אתם פוגעים בשני אתם פוגעים בעצמכם. כל חלק ביקום נשקף בכם. זו חווית הכלל, זו חווית האחד, זו הארה.
נדבר אתכם בהמשך על חווית הכלל .רצינו לברך אתכם שבאתם לכאן לשמוע את דברינו . אל תפחדו, קחו מעט מהדברים שאמרנו, עשו טוב, כבדו אחד את השני, הרפו מהכעס, תנו לאהבה להוביל אתכם. זה יותר קל לאהוב. בחרו מעשה חסד אחד לעשות במהלך השבוע נשמח אם תעשו יותר. תתחייבו לפחות למעשה אחד בשבוע זה.
אין כוח למילה אם היא לא תיצור מעשה במימד הארצי. כבר ראיתם שאתם מקבלים משימות למהלך השבוע זוהי המשימה שלנו לשבוע זה.
שבוע זה הוא שבוע מלא בהרס, כעס, עצב, פחד וחוסר קבלה ( בשבוע הזה חל יום הזיכרון לרצח רבין והברית לבן של יגאל אמיר). דווקא במקום הזה צריך להגיע לתיקון.
אנו מבקשים מכם לעשות מעשה חסד, אחד, לא קשה במיוחד. יש לזה אפקט גורלי. אל תמעיטו במעשה שלכם. מעשה קטן יכול לשנות גורל של אומה שלמה במימד הרוחני.
אנו מברכים אתכם שיהיה לכם שבוע נהדר. תברכו את השבוע שלכם בשמחה, הנאה, אהבה וכבוד אחד לשני.
כוח אלוהי נמצא בכם ומלווה אתכם. תנו לו לצאת, תנו לו להנחות אתכם, אוהבים אתכם מאוד. כעת תאהבו אתם את עצמכם."