אור

תקשור על האור

"אור הוא טקס התקדשות וברכה. ברוכים אתם. אור זו אנרגיה של אחריות. באור אתה מקבל כלים לביצוע, כלים של אחריות במימד הארצי. אור זו אנרגיה שחרור ודיוק. באור אתם רואים. אינכם יכולים להתחבא, להתעלם ולברוח. כאשר אתם באור אתם מחויבים, מחויבים לחיים, לעצמכם. האור הוא אינסופי, קיים בשפע לכולם. כל אדם המבקש לדעת, האור יגיע אליו ויראה לו את הדרך. עליכם לדעת כי ברגע שאתם מבקשים אור, אתם מקבלים כלי ללקיחת אחריות. אינכם יכולים לבקש ולא להשתמש באנרגיה מבורכת זו. אינכם יכולים לבקש אנרגיית אור ולהישאר בחושך, בהתעלמות, בחוסר המיקוד, בחוסר האחריות לעצמכם. לכאורה, נראה הדבר פשוט והגיוני. כל אחד ירצה להיות באור, כל אחד שואף להיות מואר, לדעת את דרכו, את ייעודו, ליצור לעצמו חיים עפ"י התודעה הנעלה שלו.
זה נראה כל כך פשוט. מדוע רבים מכם מוותרים על האור? איננו מדברים על אלה שאינם מודעים. אלא, על אותם אנשים המודעים לאור אך בוחרים שלא להשתמש בו ולהמשיך להתהלך בחושך.
אתם תוהים מדוע הדברים לא קורים כמו שאתם רוצים? עליכם לדעת כי בחירה באור היא לקחת אחריות. רק אתם יכולים לקחת אחריות על עצמכם. אם דבר לא ברור לכם בחיים, אם אתם מרגישים תקיעות או חוסר בהירות, עליכם למצוא את התשובות בכם. למצוא את הדרך לשנות. אין דבר שנעלם מכם. ברגע שתבקשו את האור הידע יגיע. כבר אמרנו לכם, ידע ללא עשייה אין בו שום תועלת, להיפך, כאשר אתם מבקשים ידע ולא לוקחים אחריות על העשייה, הדבר יהיה בעוכריכם. זה לא עונש, אין עונש ברמה הרוחנית. הדבר יגרום לכם לחיים ללא שמחה וללא הצלחה. זאת כדי לחייב אתכם לעשות את השינוי. זה לא קל ולא קשה, זה לא עניין של זמן או מקום, תוותרו על כל התירוצים, תבינו שזה תלוי רק בכם.
אור זו אנרגיית יצירה, או שהיא קיימת או שאינה קיימת. חושך הוא מצב של העדר אור. הוא תוצר לוואי לחוסר אנרגיית אור. אנרגית האור זו אנרגיית הבריאה, כאשר אתם מבקשים אור, כוח הבריאה והיצירה זורם אליכם מתוך המהות האלוהית שבכם. אותה אנרגיית ניצוץ אלוהי ממקור הנשמה.
הדברים פשוטים יותר ממה שנדמה לכם, אך הצעד הראשון בכל שינוי הוא ההבנה העמוקה כי השינוי יכול להתבצע רק דרככם, רק באחריות שתיקחו.
בתקופת החורף האור חלש יותר. בתקופה זו אתם פחות אקטיביים ויצירתיים. זהו זמן של בדיקה, של התכנסות. לכן, בתקופה זו אנרגיית האור היא הכרחית, כדי לעזור לכם לצאת ממעגל הרחמים, ממעגל ההתנסות ,ממעגל הפסיביות וממעגל החידלון. אין זה מקרי כי דווקא בתקופת החורף בחרתם בחג האור.
זהו זמן בו נדרשת מכם מחויבות אישית לבקשת אנרגיית אור אוניברסאלית לעולמכם. זאת כדי למצוא את הדרך להבנה בחייכם. אל תמעיטו בערככם, יצורי האלוקים. אתם בניי. אנרגיה של כוח היצירה טמונה בכם. ככל שתרבו להשתמש בתדר האור, תוכלו להפיצו לכל אחד. תוכלו להראות וללמד אותו לאחרים. לא רק במימד האישי, אלה גם במימד הקולקטיבי. האחריות לאור היא שלכם בלבד.
כאשר אתם מזמנים את האור האחריות היא שלכם כיצד לנהוג בו, מה לעשות ואיך להשתמש בו.
בזמן אחרון יש שימוש פשוט מדי בתדר זה, אנשים מבקשים אור ואהבה בקלות בלי להבין את משמעות העשייה שלהם.
כאשר אתם מבקשים אנרגיית אור המשמעות היא למצוא כיוון ודרך להאיר את החיים שלכם. כאשר אתם מקבלים אור עליכם לקחת אחריות לעשייה. אם בחרתם ללמוד עליכם לדעת שצריך להשתמש בידע ולעסוק בו. ידע הוא אנרגיה. אנרגיה עודפת ללא תיעול נכון יוצרת תקיעות וחידלון. אם בחרתם לעשות שינוי בחיים, בכל תחום, עליכם להתחייב לתהליך. אם אתם רוצים לעשות שינוי בעבודה עליכם להתחייב לתהליך. כל ידע שיש בכם צריך לעבור התמרה לעשייה. עליכם להשתמש בו. לא רק בעולם הפיזי גם במנטאלי. להגיד לעצמכם כי עכשיו אתם יוצרים שינוי ולעשות הכול כדי להגשים זאת.
רוב האנשים לא מחויבים מספיק לתהליך הרוחני שלהם . עליכם להבין, אם צברתם ידע ולא השתמשתם בו הידע יהיה בעוכריכם. יותר קשה להתחייב לידע ללא עשייה, לעומת אדם שלא מתחיל כל תהליך רוחני. אדם הנמצא באפלה ולא מודע לאור שקיים, הוא חי במציאות שלו. לעומתו אדם הנמצא באפלה ומזמן את האור, את הידע, ולא משתמש בו- האור יהיה בעוכריו. יום אחד האור יפסיק לזרום אליו.
אינכם יכולים לקחת בזלזול כזה את התהליך הרוחני, לא מדובר כאן על עונש, תבינו שכשיש לכם ידע ואתם לא משתמשים בו אינכם יכולים לחזור אחורה. הידע יהיה בסופו של דבר נגדכם. ניתן להאשים אדם שיש לו ידע והוא מתעלם ממנו, לאדם ללא ידע, אין את היכולת להתחבר לאחריות העצמית, היא נעלמת ממנו.

אנו מקווים שאתם מבינים את המשמעות. אין אנו רוצים להעכיר לכם את החג החנוכה. אמרנו מסר זה כדי שתבינו כמה הדברים יכולים להיות פשוטים. ברגע שהידע בא אליכם, השתמשו בו. האור זורם לעולם שלכם ועדיין אין שינוי. זה מתבטא גם ברמה הקולקטיבית. תראו כמה ידע נפתח בעולם שלכם. אתם לא יכולים להגיד שאינכם יודעים, עליכם לקחת את הידע ולהשתמש בו. להתחייב לעצמכם.
בחרו נושא שאתם מוכנים להתחייב עליו. עכשיו. תתחייבו לעשות בו שינוי. רצוי נושא שבאמת מפריע לכם, ואולי הגיע הזמן לעשות בו שינוי. עליכם להבין שאי אפשר להישאר במקום אחד, או שאתם עולים או שאתם יורדים. לכן, עדיף לעשות זאת עכשיו.
בחרו נושא, תראו אותו מולכם, תזרימו אליו אור, עוד אור, עד שהנושא יהיה לכם ברור, מואר. תעלו מעליו, תסתכלו עליו מכל הכיוונים, תרפו ממה שאתם כבר יודעים, תנסו לקלוט ולקבל מידע חדש, מה עליכם לעשות ביחס לנושא כדי לפתוח אותו בחייכם. רשמו את דרכי הפעולה:
הכתיבה חשובה מאד לפעולה שלכם. דרך הכתיבה תפעילו את האגו החיובי שלכם. תמצאו את הדרך הנעלה ביותר לשינוי, לפתוח את אותו נושא בחייכם. עליכם לקבוע זמן, מועד, תאריך יעד לשינוי.
אינכם זקוקים לאדם חיצוני שילווה אתכם בתהליך, אתם יכולים להיעזר בו אך היזהרו מתלות יתר. עשו זאת עכשיו, אל תדחו ואל תתמהמהו. זה לא קשור לזמן, בשלות או כל תירוץ אחר שתאמרו לעצמכם כדי להצדיק את המצב. מדובר פה על תהליך שיכול לקרות עכשיו. ברגע זה.
אין סיבה לחכות. רק הפחד הוא שעוצר אתכם מלקחת אחריות . בואו נעשה תרגיל עכשיו,תראו כמה זה קל.

בחרו נושא. כל אחד יכתוב על דף את הנושא שעליו הוא מוכן להתחייב. תגידו לעצמכם: "אני מתחייב עכשיו לנושא שבחרתי".
תעצמו עיניים, תאפשרו לעצמכם להיכנס להרפיה, תנשמו עמוק, תראו מול עינכם את הנושא שבחרתם, תנו לאט לתמונה להתבהר. אם אתם רואים רק מילה הפכו אותה לתמונה. תראו את הנושא מולכם – מציאותי וברור. אם זה זוגיות, עבודה וכ'ו. תראו מול העיניים תמונה של מציאות חייכם. תראו את תמונת הנושא הזו בתוך חייכם. תגידו שאתם מוכנים לוותר ולשחרר, לקחת אחריות להיפתח בכל הערוצים שלכם כדי ליצור שינוי. תבקשו אנרגיה של אור מהיקום, תראו קרן אור באה אליכם מאינסוף, מלמעלה. תראו איך קרן האור מתחילה להאיר את חייכם. תראו איך התמונה מתחילה להיות יותר ויותר מוארת. תוך כדי כך היא מתחילה להשתנות, תרגישו איך אתם נכנסים לתוך התמונה. תראו את עצמכם בתוך התמונה ואור חזק עוטף אתכם מסביב.
תגידו לאלוקים, להדרכה, שאתם מוכנים להתחייב לעשות את השינוי. שבו לכם בשקט בתוך האור, לאט תבינו מה אתם צריכים לעשות. מה הם הפעולות הנכונות לשינוי.
קחו לכם את הזמן, קחו את השקט, ספגו את האור, תרפו את הגוף והתודעה, אפשרו לעצמכם לקבל, היפתחו לקבל הבנות ורשמו אותם. ככל שתתחייבו יותר כך ההבנות יהיו יותר בהירות וברורות. זכרו כי מחר בבוקר עליכם ליישם הדברים עליהם התחייבתם. נסו, אולי תגלו כמה קל הדבר.
ברוכים אתם, קחו לכם את הזמן ואת השקט.
זכרו תמיד כי אתם ילדי האור. משמעות של ילדי האור היא כי יש בכם את יכולת העשייה והיצירה, יש לזה משמעות גדולה מאד.
זכרו זאת תמיד, ברוכים אתם."