אהבה וחווית האחד-מדיטציה לפתיחת שקרת הלב

אהבה רוחנית, אהבה רגשית וחווית האחד

מדיטציית פתיחת שקרת הלב

(תקשור עם המדריכים של הקבוצה)
הקדמה: תקשור זה נאמר בערב מתוך סדנת spiritual couching שנערך בערב יום העצמאות 2007 ,התקשור נכתב ע"י אחת התלמידות בשפה המקורית בה נמסר. קריאה מהנה!

"…….צ'קרת הלב הרוחנית שבה אתם נפתחים מתוך המהות האחידה לחוויית האחד. במקום בו אתם חדלים להיות ישות נפרדת וחווים את האחדות המלאה של הנשמה. זה המקום שבו אתם נפתחים לאהבה ללא תנאי, הן במימד הארצי והן במימד הרוחני.
זה המקום ממנו מצנרים אהבה רוחנית למימד האדמה, אהבה רוחנית היא לא רגש של אהבה, היא אנרגיה שמלווה את האהבה. למה הכוונה?
רגשות נוצרים מתוך המימד הארצי. הם יוצרים את החיבור, את התלות בין האנשים. אהבה רגשית היא סוערת. אתם יכולים לחוות אותה במימד הפיזי – דופק מהיר, התרגשות, פרפרים בבטן וכ'ו. אהבה רגשית נוצרת מהרצון והכמיהה שלכם לאהבה, לקרבה, להישען, להיות נאהב, להיאחז במישהו שהוא חיצוני לכם, אך המניע העיקרי שלה הוא הנפרדות, כלומר הפחד מלהיות לבד, הפחד מלהיעזב והפחד להיפגע.
אהבה רוחנית ,לעומת זאת, נוצרת מתוך השיתוף המלא והאהבה. בתהליך זה נוצרת אנרגיה מאד חזקה שמחברת אתכם אל הבורא. תהליך זה קורה רק אם תדעו להתעלות מעל למימד הארצי ולהתחבר למימד הרוחני – לאהבה הרוחנית.
ברגש של אהבה פיזית יש תלות, פחד, כאב ופגיעות. לכן, כשאהבה היא רגשית יש בה הרבה מתח.
לעומת אהבה רגשית, אהבה רוחנית היא אנרגיה טהורה המגיעה מחוויית האחד, מהאחדות הקוסמית שלכם. היא נקייה. היא התדר האנרגטי הגבוה ביותר ברובד האדמה. זו אנרגיית יצירה. אנרגיית הבריאה של האהבה היא ללא תנאי.
כשאהבה רוחנית מתאחדת עם אהבה פיזית יכולה להיווצר בריאה מחודשת של יצירת אנוש, של לידה. כל זמן שאין חיבור בין אהבה רוחנית לאהבה ארצית לא יכולים להיווצר חיים חדשים.
אהבה רוחנית מעבר לכוח היוצר שבה, זו אנרגיה שמניעה אתכם בכל יום, בוראת אתכם בכל פעם מחדש, מחברת אתכם לעצמי הגבוה שלכם. זאת אנרגיית ההזכרות במקור, שמקשרת אתכם עם הבורא והבריאה.
ככל שתרבו להשתמש בה היא תביא אתכם לחוויית האחד.
מה זאת חוויית האחד? חוויית האחד זה המקום בו אתם נוגעים ברמה הרוחנית ללא המימד הפיזי. בו אתם יכולים לחוות את היותכם טרם הבריאה, ישות נקייה ללא גוף, ללא מימד ארצי. בחוויית האחד אתם חווים את החופש המלא, ללא תלות, רגשות או כאב.
בחוויית האחד יש את השלמות, אין זה רחוק מכם. אין אדם שלא חווה את אותה תחושה. אולי לחלקיק שנייה, ולכן היא לא מודעת. אך אין אדם שלא חווה זאת, בין אם בזמן ערות ובן אם בזמן שינה.
חוויית האחד, או כפי שאתם קוראים לה "הארה" זה המקום הנקי ביותר בו אתם יכולים להיות. השער אליו מצוי בצ'קרת הלב. הלב שהוא התחלת החיים – שלב העוברות, או סיום החיים – שלב המוות. זו הנקודה שאתם מתחברים להיותכם ישות ללא גוף. נקודת המעבר בין החיים הפיזיים לרוחניים בלבד.
צ'קרת הלב היא המרכז המחבר בין הפיזי לרוחני, בין הארצי לרוחני, בין הצ'קרות הפיזיות לרוחניות. זו נקודת ההשקה בין המימד הפיזי לרוחני. זה השער שדרכו אתם מתחברים לאהבה ללא תנאי. כאשר אתם מקבלים את עצמכם כמו שאתם, תוכלו לקבל כל אדם כמו שהוא.
זה המקום שבו הנתינה שלכם והקבלה שלכם נקיות מכל תלות. לכן, מקור חוויית האחד הוא בשער הלב. התמקדו בצ'קרת הלב, עבדו עליה, נקו אותה ושחררו אותה מכל כאב ועצב, מהכישלונות, מהמחסומים שיצרתם בה, תנו לה להיפתח, והיא תוביל אתכם אל החופש. היא תוביל אתכם לחוויית האחד מהמקום של אהבה ללא תנאי. אהבו את עצמכם. למדו את עצמכם לאהוב כל אדם. זכרו כי ברוכים אתם. אהבה היא תמיד הדרך.
אוהבים אתכם מאד, המדריכים.

מדיטציית צ'קרת הלב
להיכנס להרפיה בכל דרך שמכירים, לנשום עמוק, להרגיע את הגוף והשרירים, לספור מעשר עד אחת. להיכנס להרפיה ושקט.
היכנסו לצ'קרת הלב. דמיינו כאילו שאתם נכנסים לחדר. שימו לב איך החדר נראה. אם הוא חשוך תאירו אותו. אם הוא מלוכלך נקו אותו. אם יש בו אנשים לא רצויים שחררו אותם. מלאו את החדר באור ורוד או ירוק עד שתרגישו שהחדר רגוע ונינוח. במרכז החדר יש שולחן קטן עם אלבום תמונות. פיתחו את האלבום והסתכלו בתמונות. אלו תמונות של חוויות שעוצרות אתכם מהגלגול הזה ומגלגולים קודמים. התבוננו בהם ואפשרו לעצמכם להוציא, לקרוע ולשרוף את התמונות הלא רצויות. הכניסו במקומן תמונות חיוביות של רגעי הצלחה, הישגים, אהבה, מעשי החסד שלכם. הוציאו את כל השלילי והכניסו תמונות חיוביות. ככל שאתם מכניסים יותר תמונות חיוביות, כך החדר הופך להיות נקי ובוהק יותר, זוהר יותר.
לאחר שתסיימו תראו שבא אליכם אדם זקן שאוהב אתכם מאד. תראו את האהבה שלו בעיניים. תרגישו שהוא מכיר אתכם, מקבל אתכם כמו שאתם. תנו לו את האלבום שהוא ישמור עליו. הוא נותן לכם קופסה. פיתחו את הקופסה – בתוכה יש פתק ומפתח. הסתכלו על הפתק – רשומה בו מילה. ראו מה המילה שלכם. את המילה הזו שימו בלב, היא המסר שלכם לפתוח את צ'קרת הלב.
קחו את המפתח. האיש הזקן מראה לכם דלת, הוא אומר לכם "מכאן אתם צריכים להמשיך לבד." – הוא אינו יכול ללוות אתכם. נסו לפתוח את הדלת עם המפתח. אולי היא כבר פתוחה, אולי לא. אולי המפתח הזה עדיין לא מתאים לדלת. זה עוד לא הזמן שלכם. אם אתם מצליחים לפתוח את הדלת, עברו לחדר השני. זאת צ'קרת הלב הנעלה. זאת הצ'קרה שמחברת אתכם לאהבה ללא תנאי. כנסו לחדר השני. ראו מה יש שם – הוא בוהק וזוהר. שבו בתוכו. ספגו את האנרגיה. הרגישו שאתם מתאחדים עם הזוהר. משם תראו שהכל פשוט, ברור. ראו את עצמכם ברורים. ראו כל אדם כמו שהוא מהמקום הגבוה ביותר. קבלו כל אדם ללא ביקורת וללא שפיטה. ספגו את האנרגיה במקום הזה כמה שיותר וכל אחד בקצב שלו יספור מאחד עד חמש ויחזור לכאן ועכשיו.

מסר זה נאמר לכם לפני יום העצמאות. יום העצמאות מסמל את החופש. החופש הוא תפיסה של ההוויה שלכם. חוויית החופש קיימת רק במימד הרוחני. נקודת ההשקה בין המימד הגשמי לרוחני נמצאת בצ'קרת הלב. כל זמן שהחופש נמצא רק במימד הארצי, ביומיום, אין הוא מספק את תחושת החופש הפנימית שלכם.
יום העצמאות לא נוצר בשביל לחוות את העצמאות הפיזית. לכל אדם יש את העצמאות שלו ויום זה מסמל לאדם להתחבר לזיקה הרוחנית שלו, חוויית החופש הפנימית, להזכיר לנו להתחבר למהות הפנימית, כי במקור אנו יצורי חופש.
האבסורד הוא שלהשיג חופש פיזי זה תמיד בכאב, במלחמות, במשחקי כוח, באגו, בתלות בין אנשים וכ'ו.
ברגע שמוותרים עליהם מגיעים לחופש האמיתי. חירות רוחנית היא לוותר על האגו, על המתח, על התלות, על הכוח, על הצורך במלחמות ובשלטון. רק אז תתחברו לעוצמה הפנימית שלכם. רק אז תמצאו את הדרך לחופש המוחלט.
זכרו כי אוהבים אתכם…"